Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Obsada - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Obsada

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 352

Napisano 12 July 2007 - 22:14

nom James Franco zagral wedlug mnie najlepsza role w swojej dotychczasowej karierze, bedzie mi go bardzo brakowac w kolejnych czesciach (jezeli takowe powstana) bo bardzo dobrze zagral Harrego. Co do Kirsten to w SM1 ja polubilem jako MJ (sama aktorke bardzo lubie) lecz juz w SM2 i 3 nie podobala mi sie. Tobey co tu duzo mówic swietnie =) J.K. Simmons jak mówi Szyna bez charakteryzacji wogule nie podobny do JJ, bez niego Spider bylby nudny =) Takie jest moje skromne zdanie co do obsady.
user posted image
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 13 July 2007 - 06:43

Użytkownik Szyna dnia Jul 12 2007, 10:18 PM napisał

J.K Simmons najlepsza rola wiadomo (widzialem go bez charakteryzacji,nie poznalbym go za chiny)

Masz racje tez bym go nie poznal. Oto jego zdjecie -
Dołączona grafika
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Oti 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 780

Napisano 13 July 2007 - 07:34

jak tak patrze na to zdjecie to mam aktora w wypadku pojawienia sie Woltjura :P
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 03 May 2008 - 12:54

Takze dobrze sobie radzil Molina . Najbardziej chyba podobala mi sie acena walki po nieudanej próbie zdobycia nagrody w postaci tostera :) Takze lubie Defoe i Maguire . Dunst bardziej gra Gwen niz MJ :/
user posted image
user posted image
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 28 December 2009 - 09:13

Alfred Molina sobie swietnie poradzil z rola Dr.Octopusa,swoja gra w jego wykonaniu mozna bylo odczuc ten klimat komiksowy,inaczej sprawy sie maja z Willem Defoe który sie wcielil w role Normana Osborna,Willem Defoe jako aktor jest swietny a jeszcze jak sie wciela w schwartz charakter,mistrzostwo swiata z jego strony jednak wcielajac sie w
Normana Osborna mozna bylo zauwazyc nowy wizerunek tej postaci nieodpowiadajacy komiksowemu pierwowzorowi.
Ogladajac Spider-Mana 1 mialem wrazenie ze nasz glówny bohater pojedynkuje sie z piostacia z Power Rangers a nie z
Green Goblinem.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Sertgion 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 24 July 2010 - 22:53

Obsada bardzo dobra mam nadzieję że nie skończą na trzech częściach .
Oby były następne części ;)
http://pl.marvelbohaterowie.wikia.com/wiki...vel_Heroes_Wiki strona o wszystkich bohaterach Marvel w z uniwersum Spider-Man
wejdźcie i współtwórzcie tą stronę!!!
Zapraszam strona dla nas tworzona przez nas!
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 16 August 2010 - 19:05

Witam :)
Jestem pierwszy raz w tym temacie:)
A więc co do obsady pierwszej części muchożercy ;) :

1. Tobey Maguire - po obejrzeniu pierwszej części - nie wypadł źle, ALE patrząc na kolejne części to jedna gorsza od drugiej i jest to wina głównego bohatera. Wg mnie ten aktor się nie spisał zarówno jak i reżyser dlatego też nie dziwi mnie to, że chcą nakręcić "nowego" spinnemana :P To nie jest ten spiderman którego tak dobrze pamiętam z komiksów czy seriali animowanych. Nawiasem: jest trochę za miękki. P. Parker - ok. , ale jako Spiderman - :)
2. Kirsten Dunst - wg mnie bardzo dobry wybór na Mary Jane Watson. Bardzo ładna aktorka, nie ma się czego uczepić (no może jedynie niekiedy za dużo dramatu wprowadzała do filmu co wg mnie jest niepotrzebne) bo w końcu to Spiderman powinien "przygaszać" w tym filmie wszystko i wszystkich ! ( a tak niestety nie było )
3. Willem Dafoe - aktor idealny, ALE reżyser kompletnie zmaścił strój Green Goblina! Co to za metalowy szajs niby? Wg mnie maska powinna być zrobiona z tkaniny a nie jakiś zielony hełm. Green Goblin powinien budzić strach a w tym filmie wyszedł słabo. Klasyczna postać niestety zmarnowana :( Podkreślam jednak że aktor dobrany idealnie.
4. I wreszcie J.J. Jameson :) Żywcem wyciągniety z komiksu :D Nic dodać nic ująć. Aktor świetny i zagrał najlepiej w tym filmie. Jedyny którego bym widział w tym "nowym" spidermanie :P
Podsumowując:
film dobry, na pewno najlepszy ze wszystkich ale mam nadzieję, że to by było na tyle pracy jeśli chodzi o Sama Raimi. Czekam z niecierpliwością na nowego i mam nadzieję że będzie on o niebo lepszy od pozostałych a scenariusz ulegnie diametralnej zmianie bo tego chyba prawdziwi fani oczekują... A na pewno ja :)
Pozdrawiam
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Noke 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3
  • Interests:Akwarystyka, Muzyka

Napisano 22 October 2013 - 10:26

Obsada wyśmienita. Dobrze dobrani aktorzy do Swoich ról. Szczerze to nie wyobrażam sobie aby ktoś inny zagrał Pitera albo Mery.
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users