Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Obsada - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Obsada

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Akasha 

• Roux
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 18
  • Interests:wampiry, filmy, muzyka, jazda konna,, ksi±zki

Napisano 01 December 2005 - 13:59

Co sadzicie o obsadzie Spiderman'a??

Moim zdaniem byla w porzadku, jedynm i wielkim minusme bylo umieszczenie w tym filmie pseudo aktorki Kirsten Dunst, która zagrala po prostu tak dretwo i sztucznie, ze az sie Ä˝le patrzylo. Zreszta czego moglam sie po niej spodziewac?? Tylko katastrofy. Oprócz tego jedynego bledu obsada byla dobra. Tobey Maguire ro wg mnie urodzony Peter Parker. ¦wietnie wypadl w tej roli. William Defoe takze swietny w roli zlosliwego Green Goblina ;)

P.S sosrry, ze tak sie moze czepiam tych filmow, ale jestem kinomaniaczka :twisted: zreszta zaczelo sie to od obejrzenia Spiderman'a 2 ;)
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Freak 

• Krypton League Member
  • Pip
  • Postów 7

Napisano 10 May 2006 - 17:09

Ciesze sie, ze w obsadzie nie znalezli sie jakies wielkie gwiazdy kina takie jak Sylwester Stalone czy Arnold, tylko mniej znani aktorzy.
Tobey Maguire zagral siwetnie, chodz przyznam szczerze, jak dowiedzial sie, ze to on zagra i zobaczylem go to mialem zupelnie inne odczycia :o Ale pozytywnie mnei zaskoczyl B)
Co do Kirsten Dunst to nie nadaje sie ona na MJ, inna role zagrala by pewnie swietnei, ale nie taka postac jaka jest MJ ;)
Swietnie wcielil sie w postac Green Goblina, wspaniale do niej pasowal, albo jest tak dobrym aktorem, ze nie mial problemy wcielic sie w nia ;)
Cliff Robertson zagral dobrze, spelnil moje oczekiwania i stworzyl charakter jaki byl potrzebny. Slynny cytat wyszedl mu niezle ;)
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 10 May 2006 - 20:55

Wszyscy wymiekali przy J. K. Simmonsie, zwlaszcza w "SM1" - zaloze sie, ze o tak doskonalym J. Jonahu Jamesonie nikt z fanów nawet nie marzyl! ;) Simmons swoja droga jest swietnym aktorem nie tylko w filmach o Pajaku. Z nowszych pozycji proponuje ocenic "Ladykillers", z tych troche starszych "Mexican" i "Jackal".

Na drugim miejscu stawiam Jamesa Franco - moim zdaniem to wlasnie sposób, w jaki wcielil sie w Harry'ego napedza cala serie.

Na trzecim - ex aequo Tobey M., Willem D., Alfred M. i ciocia Rosemary H. B)

Na czwartym - Robbie Robertson (nie pamietam nazwiska aktora).

A reszta to tylko tlo :o
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 11 May 2006 - 17:56

Cytat

Wszyscy wymiekali przy J. K. Simmonsie

Dokladnie nie oczekiwalem tak dobrego Jamesoa, mile zaskoczenie poprostu.
Defoe swietnie zagral goblina, tylko MJ Dunst mi troche nie podchodzila :rolleyes:
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Akasha 

• Roux
  • PipPip
  • Postów 18
  • Interests:wampiry, filmy, muzyka, jazda konna,, ksi±zki

Napisano 11 May 2006 - 18:06

Nie tylko Tobie....
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   rymek69 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 24

Napisano 16 January 2007 - 21:33

tak jak napisal Roach. Jameson jak marzenie. cudowna kreacja :angry: Defoe i Tobey wywiazali sie ze swoich rol celujaca. minusem byla oczywiscie Mary Jane.
user posted image
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 16 January 2007 - 22:23

Odsylam wszystkich do serialu The Simpsons, sezon 18 odcinek 6, "Moe'n'a Lisa". Goscinnie J. K. Simmons jako... J. J. Jameson! :angry: Fantastyczny odcinek :P
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 203

Napisano 26 February 2007 - 12:35

Użytkownik Roach dnia Jan 16 2007, 23:23 napisał

Odsylam wszystkich do serialu The Simpsons, sezon 18 odcinek 6, "Moe'n'a Lisa". Goscinnie J. K. Simmons jako... J. J. Jameson! :D Fantastyczny odcinek ;)

Nie chce robic off-topa ale fakt b. dobry odcinek, a scena z J. Jonah Jamesonem mistrzowska! :)

Co do J.K. Simmonsa pisalem o tym na pierwszej wersji tego forum. Jak dla mnie jest to najlepiej dobrany aktor z calej obsady filmów o Spider-Manie... J. Jonah Jameson dokladnie taki jaki byc powinien!
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 01 March 2007 - 22:46

Zgadzam sie z Majkim w 100%. J.K. Simmons jest jedynym aktorem do którego nie mialem zadnych obaw przed ukazaniem sie Spider-mana w kinach. aktor pasuje idealnie do roli ktora gra. Nic dodac, nic ujac - J. K. Simmons to urodzony J.J.J. ;)

0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 26 April 2007 - 13:54

Co sadzicie o Kirsten Dunst aktorce ktora gra Mary Jane w filmach Spiderman ?? Ja mysle ze ona nadaje sie do tej roli jest ladna no i przedewszystkim ma fajne rude wloski :D
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 26 April 2007 - 14:00

Mi ona nie przeszkadza, z tego co wiem to inni tez nie maja jakis szczególnych uwag, no moze poza tym ze niektórzy mówia ze nie jest wystarczajaco ladna.
Tak czy siak mi ona nie przeszkadza.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 26 April 2007 - 14:05

Jak dla mnie, to ze nie jest zbyt piekna to tylko zaleta. Nadaje calej tej historii wiarygodnosci. Nie zniuslbym jakiejs plastikowej lalki w tej roli.
PS. Natoralnie jest blondynka.
Dołączona grafika
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 26 April 2007 - 14:10

No wiem ze jest blondynka, ale chodzi mi o wlosy w filmie nie ?? =p
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 26 April 2007 - 17:27

Tak ona mi tez sie podoba w tej roli pasuje do Mary Jane. Bardzo ja lubie i to mi nie przeszkadza, ze nie jest piekna moze by odrazu Barbie chcieli ( ona by nie pasowala do Mary Jane). :blink:
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Bag-Man 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 22

Napisano 27 April 2007 - 11:52

JK Simmons wszystkich bije na glowe, a Kirsten nie nadaje sie- rzewna, wylewna, zadna z niej podpora dla Petera... Za to Dafoe byl genialny, chociaz ogólnie nie podobala mi sie postac Gobbiego...
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Paula 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 61

Napisano 03 June 2007 - 06:45

Jak dla mnie to oczywiscie absolutnym hitem byl (i jest) J.K. Simmons. Nie czytalam jeszcze komiksu (i to juz kazdy chyba wie), wiec nie moge powiedziec, czy jest dobrym odwzorowaniem J.J. Jamesona, ale w kazdym razie ta postac zagral bardzo fajnie i milo sie na niego patrzylo.

Dafoe tez popisal sie nienagannie swoim Zielonym Goblinem, bardzo dobrze ukazal jego szalenstwo, oblakanie, rozpacz, rezygnacje, a potem takze schizofrenie (bo jak inaczej mozna nazwac rozmowy sam z soba?).

Tobey tez jest niezly. Przystojny nie jest - mówie to jako kobieta, lecz ma cos w sobie i milo sie go oglada jako Spidey'a. Tylko, z tego co wywnioskowalam, w komiksach bardziej sypal humorem. A tu tak troszke mieczakiem jest. Czasem powie cos smiesznego, ale ogólnie zbyt wesoly nie jest. No cóz, ale to nie wina Tobeya, tylko scenarzysty, wiec czepiac sie nie bede.

Natomiast klapa jest Kirsten Dunst! Po opisach komiksowej postaci Mary Jane Watson wywnioskowalam, ze byla bardzo piekna i pewna siebie kobieta, podpora dla Petera. A tu? Ani jakas specjalnie ladna, ani pewna siebie, ani jakos go nie wspiera (no, moze troche). Do tego ta jej drewniana gra aktorska... Ale jesli zagrala juz w tych 3 filmach o Spidey'u to innej aktorki w roli M.J. sobie nie wyobrazam, bo sie do niej przyzwyczailam, mimo tego, ze jest zdecydowanie najgorsza.

No i zostaje jeszcze James Franco, dla którego rola Harry'ego w SM byla furtka do kariery. Lubie go jako aktora i jako mezczyzne (jest przystojny), tutaj jeszcze troche zgrzytal, ale ogólnie zly nie byl.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 03 June 2007 - 10:55

Tobey- Jak najbardziej. Pasuje na Parkera jak ulal, jest taki troche niezdarny, niezbyt przystojny, jedyne co mi sie nie podoba w jego grze aktorskiej to to, ze nie sypie smiesznymi tekstami na lewo i prawo :D
James Franco- W tej roli wyjatkowo mi sie podobal. Na poczatku obawialem sie jego roli w trzeciej czesci, pasowal mi bardziej do tego spokojnego, przyjacielskiego Harryego. Niemniej jednak milo sie zaskoczylem :)
Kirsten Dunst- O matko... Nie podobala mi sie w tej roli. Nie bede sie tu rozpisywal- wystarczy przeczytac np. wypowiedz Darth Pauli... mysle tak samo :)
Topher Grace- Urodzony do tej roli. Pasowal mi pod wszystkimi wzgledami. :)

Ogólnie do reszty nie mam zastrzezen.

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 03 June 2007 - 11:22

Ja uwazam, ze Kirsten pasowala na MJ. Rozumiem, ze w komiksie byla ladniejsza. Pomimo to pasuje do tej roli. Bo jest to historia Petera Parkera, nie maczo x-laska obok siebie. Pokazali, ze jest w niej zakochany po uszy a do niego pasuje taka dziewczyna.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 03 June 2007 - 11:45

Użytkownik mati dnia Jun 3 2007, 12:22 PM napisał

Ja uwazam, ze Kirsten pasowala na MJ. Rozumiem, ze w komiksie byla ladniejsza. Pomimo to pasuje do tej roli. Bo jest to historia Petera Parkera, nie maczo x-laska obok siebie. Pokazali, ze jest w niej zakochany po uszy a do niego pasuje taka dziewczyna.

Dokladnie. Moim zdaniem jednak powinna ona byc wiekszym oparciem dla Petera bo jak na razie jest dokladnie na odwrót.

0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Szyna 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 154
  • Interests:Pilka Nozna,Hip Hop,Spider-Man

Napisano 12 July 2007 - 20:18

Jesli chodzi o obsade to jak dla mnie w 1 czesci byla dobrana swietnie. Troche fajtlapowaty Tobey swietnie sie sprawdzil, MJ w wersji Kirsten byla troche inna od tej komiksowej ale bardzo mila dla oka i mnie sie fajnie ja ogladalo. J.K Simmons najlepsza rola wiadomo (widzialem go bez charakteryzacji,nie poznalbym go za chiny),ale cichym faworytem aktorskim jest dla mnie James Franco,utrzymal wysoki poziom aktorski przez cala trylogie
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupe?nie Ci nie idzie user posted image
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users