Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Forumowe RPG - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Forumowe RPG sonda

Ankieta: Forumowe RPG (12 użytkowników oddało głos)

Dobry pomysl ?

1. Tak (11 głosów [91.67%])

Procent z głosów: 91.67%

2. Nie (1 głosów [8.33%])

Procent z głosów: 8.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 471

Napisano 15 May 2010 - 11:16

Mam pomysł na forumowe RPG. Moglibyśmy na początku stworzyć razem system i uniwersum w którym by się to rozgrywało. Potem Powoli zdobywalibyśmy ixpeki i walczyli między sobą lub uczestniczyli w powieściach w których mistrz gry (czytaj. założyciel tematu) będzie decydował o tym kogo napotkacie na drodze i jaki bedzie cel misji. Postacie moglibyśmy wymyślić lub wykorzystać te z tematu "Mój własny Super Heros" (chce żeby uniwersum nawiązywało do komiksów, gdyż wreszcie byłoby to ciekawe odstępstwo od klasycznego fantasy.). Co o tym sądzicie: niewypał czy dobry pomysł ? wy decydujecie!

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   archangel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 40

Napisano 15 May 2010 - 17:26

jestem na tak. :rolleyes:
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 15 May 2010 - 17:33

Jak najbardziej genialny pomysł .

Na wyrażenie swojej aprobaty/dezaprobaty służy sonda, a tutaj jeżeli wyrażacie swoje zdanie, to je uzasadnijcie. / rzadlo
Więc według mnie , pomysł ten jest genialny ze względu na to , że gdyby owa gra powstała , nasze forum miało by znacznie większą popularność .

This post has been edited by Chester: 17 May 2010 - 19:09

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 17 May 2010 - 15:20

Pomysł super ;) Chętnie wezmę udział w takim pbf ;)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 17 May 2010 - 15:24

Jestem niezwykle ucieszony że wiele osób mnie popiera, jednak proszę o zargumentowanie swojej decyzji bez względu na to jaka ona jest. ;)

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 19:08

Pomysł uważam jak najbardziej za ''wypał'' bardzo ciekawy. Z przyjemnością bym w czymś takim uczestniczył jednak coś z fantasy by musiało zostać żeby mnie tam utrzymać :lol: Oczywiście czekam na postępy, mam nadzieje, że twój pomysł wejdzie w życie.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 18 May 2010 - 19:17

Oczywiście jakby to się udało mogę przyjąć każdego rodzaju postacie. Zdążyłem pofantazjować i sobie wyobrażam że z byle takiego eksperymentu mogło by powstać nasze wspólne uniwersum forumowe o którym moglibyśmy pisać opowiadania komiksy itd. .Dodatkowo jeśli sama gra w RPG zaciekawiła paru użytkowników moglibyśmy tworzyć większe eventy typu "Odpowiednik Marvelowego Civil War w tym uniwersum". Może patrzę na to zbyt optymistycznie, ale jak dla mnie takie epic walki będą wręcz genialnym i ciekawym urozmaiceniem do życia forumowicza SMO. Pozatym nie ma to jak grać w grę której zasady i świat teoretycznie wymyśliło się samemu z paroma innymi forumowiczami.
Co do postu Morpheusa: Z fantasy napewno coś będzie. Poza tym to uniwersum będzie wymyślone przez nasz więc napewno dorzucisz swoje "fantasy'owe" pięć groszy :lol:

0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 19:28

I o to chodzi o to chodzi :) Także przyjmij mą aprobatę względem świetnego pomysłu, tylko któż podejmie się stworzenia tego internetowego cudu, aby zjednoczyć naszą uciemiężoną społeczność :lol: Ja osobiście nie plamię się zdolnościami czysto komputerowymi choć mówią że szybko się uczę więc jak coś...
Przynajmniej znalazłem jedną z nielicznych sensownych ankiet która coś wnosi :lol:
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 19 May 2010 - 13:51

Pytanie: czy jest już strona/forum ?
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 13:58

Nie. Wciąż potrzeba nam więcej osób które mogły by się w to zaangażować. Spokojnie będzie trzeba trochę poczekać gdyż następnym etapem będzie wymyślanie uniwersum, i systemu ,a dopiero potem wcielanie tego w życie. Jednak już możecie zasugerować coś na temat uniwersum lub systemu :lol:

0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 19 May 2010 - 14:05

Najpierw pytanie: Czy poza superhero :lol: będą jakieś inne naleciałości z Marvel'a ?
PS. skąd macie sygnaturki z Civil war?
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 14:15

1. Ogólnie główną rzeczą która nawiąże do Marvela będzie sam fakt że będzie to uniwersum fantasy z różnymi superbohaterami. Resztę my wymyślimy
2. Sam zrobiłem, jednak jest temat nie pamiętam gdzie gdzie są prawie wszystkie możliwe Civil War'y

0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 19 May 2010 - 14:27

Proponuje, żeby jednak historia działa się na ziemii :lol: Będzie o wiele łatwiej stworzyć Alternatywną Ziemię, niż zupełnie nowy świat :lol:
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 14:48

To juz dawno uzgodniliśmy. I jeszcze o tym jak widze sobie takie walki na forum:
1. Ktoś zakłada temat
2. Wypisuje całą otoczkę fabularną oraz ogólne cele i inne drobnostki takie jak wynagrodzenie itp.
3 Różne osoby zgłaszają chęć uczestniczenia w misji.
5. po uzgodnieniu wszystkiego rozpoczyna się walka
6 Bohaterowie wybierają i używają różnych umiejętności lub zwykłych ataków przy okazji opisując jak działają na otoczenie i wpisując kwestię dialogową swojej postaci.
7. Po wygranej bitwie bohaterowie otrzymują wynagrodzenie i wszystko zostaje ładnie zamknięte poprzez podsumowanie historii przez Założyciela tematu.

Ja to tak widzę. Jeśli chcecie coś dodatkowo zaproponować, śmiało wypowiadajcie się! :lol:

0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 19 May 2010 - 14:58

No w porządku :lol:

zobacz, jak wygląda to na innych pbf'ach :lol:

popatrz, zastanów się, co fajnie byłoby wykorzystać etc. :P

I załóż forum już teraz. Daj ludziom, którzy chcą pomóc admina, czy moderatora. Naprawdę pomaga :D
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 15:07

tak patrząc na to, mógłbym jeszcze dodać propozycje takich niby historii w odgrywanie i dialogi bez udziału w walkę. OK ja już się wypowiedziałem, teraz wasza kolej gdyż nie ja tylko my mamy to wymyślić :lol:

0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 19 May 2010 - 15:16

Wydaje mi się, że masz na myśli spotkania poszczególnych postaci pomiędzy misjami, tak? Wystarczy zrobić kilka tematów takich jak:

Kategoria: USA

Miasto: Nowy Jork

Topic: Park

I w tym parku właśnie postacie mogą się spotykać :lol:
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 15:20

Tak genialny wręcz pomysł ! Dobrze że na to wpadłeś. Btw 90 % głosuje na tak :lol:. Tego się nie spodziewałem, jednak jest bardzo zaskoczony (oczywiście pozytywnie) i mam nadzieję że może to się nam uda :) . Poza tym niech inni też dają swoje sugestie :lol:

0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 19 May 2010 - 15:32

Mi bardzo podoba się pomysł mikoos'a a reszta już jest mniej więcej ustalona, troszkę inspiracji z innych tego typu stronek i możemy się zacząć ''bawić'' :D
Dołączona grafika
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 19:50

W takim razie możemy zakładać stronę. Ja jednak tego nie zrobie gdyż nie wiem czy będę miał czas, więc proszę o to jednego z kolegów, jeśli by mógł oczywiście :D .

0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users