Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Zielony Goblin jako przeciwnik - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Zielony Goblin jako przeciwnik Lepszy od Doktora Octopusa czy gorszy?

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 298

Napisano 11 July 2006 - 09:49

Prosze was tylko nie Mixkomiks Returns... blagam.

PS. jesli ten user nie jest typem usera "mixkomiks" to dostanie moje oficjalne przeprosiny.

PS2. Bycie userem "mixkomiks" to nie znaczy czytanie to "dziela" tylko poprostu pisanie w taki sposób.
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Layla 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 2

Napisano 11 July 2006 - 10:06

Chodzi o to ze w jedynce jakos sie wiecej dzialo. Goblin byl tak bardziej wyrazista postacia, bardziej szalona dajaca wiecje koloru. Octous dawal zamalo kopa, przynajmiej moim zdaniem. Walczyl z Pajakiem bardziej osobiscie jak juz ktos stwierdzil wyzej. Goblinem prowadzi czyste szalenstwo, taka chec zwyklego niszczenia.
Sama nie wiem dlaczego ale jedynka bardziej przypadla mi do gustu :D
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Vellil 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6
  • Interests:Fantastyka, RPG, ksi±?ki, komiksy, deskorolka, muzyka, filmy, golf, komputery i gry komputerowe, historia.

Napisano 11 July 2006 - 10:24

A mi 2, bo obraz psychologiczny Petera zostal lepiej skonstruowany. Jego problemy spowodowaly, ze 'porzucil' prace Spider-Man'a. Wprawdzie to bezrobocie trwalo troszke zbyt dlugo (juz nie moglem sie doczekac, az znów wlozy kostium), ale moze to byl zamierzony efekt. No i MJ dowiedziala sie kim naprawde jest Peter, a to stwarza wiele mozliwosci (patrz "Spider-Man 3"). Poza tym w czesci pierwszej nie znajdziesz efektowniejszej walki niz ta na pociagu z Dr. Octopusem. :]
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 20 July 2006 - 11:46

Hmm jedna uwaga dr a nie dr. Nie stawiamy bowiem nigdy po skrótach skladajacych sie z pierwszej/pierwszych i ostatniej litery. Wielu z Was napisalo o mimice twarzy. Zgodze sie. Stwierdzilam ostatnio, ze Dafoe pozbawiony mimiki jest ubogi. Genialny aktor zostal przez maske nieco wyplaszczony. Póki co aktorzy dobierani do filmu, jako wrogowie sprawdzaja sie swietnie i tworza atut filmu.
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   kane696 

• ŁazyCity
  • PipPip
  • Postów 12

Napisano 22 July 2006 - 13:02

Zielony Goblin byl i chyba bedzie 'najlepszym' przeciwnikiem dla Spiderman, bo przez niego przemawia czyste szalenstwo, którego nic nie ogranicza. Dlatego byl lepszy jako od mechanicznego doktorka. Dafoe, jes swietny do takich ról szalenców. Prawda, ze jego strój byl fatalny, ale cóz to byl pierwszy film, a wtedy efekty specjalne, byly nie az tak czesto uzywane, jak w dwójce. Co moim zdaniem wychodzi na plus. Bo wtedy Goblin stawal sie bardziej realny.
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Mikkael 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 4

Napisano 18 September 2006 - 07:10

Kostium Goblina byl moim zdaniem kiczowaty i od razu skojarzyl mi sie z dennym "Power Rangers". Dlatego zdecydowanie bardziej spodobal mi sie filmowy Octopus.
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 21 December 2006 - 23:00

Ja tam wole Green Goblin , charakterystyczny smiech i zachowanie oraz przejawiajace sie szalenstwo tej postci.Byl moim zdaniem bardziej widowiskowy od Octopusa , co do kostiumu to uwazam ze byl niezly. Dobra gra aktorska Dafoe ktróra byla bardzo wyrazista i ciekawa
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 28 March 2007 - 17:42

Tak z tym sie zgodzze choc Oktopus mial niezle macki. ;)
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Fisher 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 182

Napisano 02 May 2007 - 16:02

Ja mysle, ze obaj wrogowie Spider-Man'a, dobrze sie prezentowali i byli na równi, chociaz z mojej strony wybalbym za lepszego Zielonego Goblina ;) !!
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Carnage245 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 12

Napisano 03 May 2007 - 21:37

Użytkownik Paul dnia Jun 4 2006, 11:04 AM napisał

Mi strój GG niepodobal sie z jednego podstawowego powodu. Przez konstrukcje jego maski nie bylo mowy o mimice twarzy. A jak wiadomo mimika twarzy Goblina jest bardzo orginalna (oblakaniec style), smieszna i podkreslajaca jego specyficzny charakter. Za to w dwójce Octopus byl zrobiony perfekcyjnie gra Moliny tez byla swietna (czyli jest 2/2 gra i kostium). Nie mówie, ze Dafoe nie sprawdzil sie jako Goblin jego gra takze byl swietna ale niestety zostal ograniczona przez kostium (1/2 gra). Z tego prostego rozrachunku po wyciagnieciu wniosków wychodzi powód dlaczemu nie podobal mi sie kostium GG w pierwszej czesci Spidermana.

Mi tak samo. Strój GG sie podobal oprócz maski. A te oczy otwierajace sie jak u rangersów to mnie dobija :rolleyes: Reszta stroju mi sie bardzo podobala. A w scenie gdy GG wali policjantów na tym festiwalu kostium wyglada super. Ja wole Green Goblina ale Ock lepiej walczyl. ;)
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   Galapagos 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 25
  • Interests:Star Wars ! Star Wars ! Star Wars !

Napisano 25 May 2007 - 15:30

Ja tam wole GG, choc jego smierc byla iscie idiotyczna. Jak przeciwnik takiej klasy dal sie tak wrobic ? Rozumiem ze to szaleniec, ale to bylo przegiecie. B)
user posted image
Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1191

Napisano 25 May 2007 - 18:55

Z tego co pamietam to w komiksie tez tak zginal wiec pretensje co najwyzej do twórców komiksu. Poza tym GG byl juz mocno obity i nie bylby w stanie pokona rozwscieczonego Spidera, a jak wiemy tonacy brzytwy sie chwyta... Zagral VA Bank i przegral.

0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Korges 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 169

Napisano 26 May 2007 - 06:29

Masz racje ale ja tez przyzjane ze GG to fajny i ciekawy przeciwnik i troche mi go szkoda...Gdy SONY wyczerpie wszystkich fajniejszych przeciwników tj Venom, Carnage, Lizard to na ten film chyba juz niebedzie po co do kina chodzic :D

Wysyłam zaproszenia na Lockerz.com gdzie możesz zgarnąć cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wyślij mi wiadomość na mój email [email protected]
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Szyna 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 154
  • Interests:Pilka Nozna,Hip Hop,Spider-Man

Napisano 26 May 2007 - 11:10

Mnie sie bardziej podobal Dr Octopus,dla mnie zagral swietnie,najpierw jako mily naukowiec ktory pracuje dla dobra ludzkosci,nastepnie jako maniakalny szaleniec chcacy zniszczyc swiat.Podobala mi sie ta przemiana,pozatym doktorek mial lepszy strój od Goblina
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupe?nie Ci nie idzie user posted image
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Cannibal 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 102

Napisano 26 May 2007 - 11:30

Jak dla mnie Goblin jest bardziej ciekawa postacia przez szalenstwo, ale to Octopus dysponuje fajniejszymi mocami (ta walka na pociagu...)... wyglada na to, ze jest remis, ale... strój Goblina z filmu sprawia, ze przegrywa w starciu z Doctorem, poza tym slaba byla finalowa walka w Spider-manie 1- w calym filmie ni widzialem choc jednej interesujacej walki, a w drugiej? Kazda konfrontacja z DOckiem byla pomyslowa i zadbana- ogrom trików Spider-mana i pokazy jego zrecznosci- to jest to!!! Czesc pierwsza zaoferowala nam nieudane walki bez uzycie zbyt wielu efektów specjalnych i to sie nie udalo... ale jest to tylko moja opinia.
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1191

Napisano 26 May 2007 - 16:35

Użytkownik Korges dnia May 26 2007, 07:29 AM napisał

Masz racje ale ja tez przyzjane ze GG to fajny i ciekawy przeciwnik i troche mi go szkoda...Gdy SONY wyczerpie wszystkich fajniejszych przeciwników tj Venom, Carnage, Lizard to na ten film chyba juz niebedzie po co do kina chodzic :D

No wlasnie dlatego bedzie "tylko" szesc czesci. To dobrze bo co za duzo to niezdrowo.

0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 26 May 2007 - 16:54

Tak, bo beda nas bombardowac na plakatach tekstami typu:
"Najpotezniejszy wróg-Hamerhead" :D
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   Galapagos 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 25
  • Interests:Star Wars ! Star Wars ! Star Wars !

Napisano 27 May 2007 - 13:59

Albo ''Spiderman 29 - strzez sie puchatego królika !!!''
user posted image
Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1191

Napisano 27 May 2007 - 14:41

Wybiora do filmów tych najbardziej znanych lub efektownych wrogów i utrzymaja serie w takiej konwencji jak do tej pory to bedzie to jedna z najlepszych serii filmów jakie wyszly.

0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 352

Napisano 27 May 2007 - 16:43

ee tam komiks jakos przezyl ok 50 lat to film tez moga rozwinac ale jak dla mnie to jak na 6 czesciach sie zatrzyma to bedzie dobrze moze nawet troche za duzo =)
user posted image
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic