Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: The Lord of the Rings - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

The Lord of the Rings Kolekcja figurek postaci z filmu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   silverus 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 40
  • Interests:Komiksy, Gry, Marvel Kolekcja Figurek, DC Super Hero Collection

Napisano 18 April 2010 - 14:14

Temat ten dotyczy kolekcji figurek " The Lords of the Rings". Ja nie zbieram tej serii, ale planuje niedługo zakup kilku tych figurek. W Polsce te figurki chyba były, ale do numeru 60. Jeżeli ktoś je zbiera proszę o ich opis i zdjęcia.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 18 April 2010 - 14:44

O, wreszcie temat dla mnie ;) . Ja zbierałem te figurki i mam wszystkie, które wyszły w Polsce, czyli 60 sztuk. W Anglii wyszło już 163, nie wiadomo na ilu się skończy. Zdjęcia dam później. Mam zamiar zamawiać na e-Bay'u po trochu figurki, które u nas nie wyszły i może kiedyś uzbieram całą kolekcję.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Sztukas 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240
  • Interests:Marvel Comics :)<br />DC Comics :)

Napisano 18 April 2010 - 14:52

Możecie podać oficjalną stronę tej kolekcji ? :D

Nie zbieram tych figurek ale nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość ;)

Edit: Dobra, znalazłem:

http://www.lotr-mode...dex-issue1.html

For Odin! For Asgard!

0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Finsternis 

• TeUFeL - Herr der Höllen
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1755

Napisano 19 April 2010 - 14:05

Władca Pierścieni Figurki Postaci Filmowych - zbierałem wybiórczo, czyli Drużynę Pierścienia i "tych złych" później już tylko skok na kasę - "Arvena stoi, Arvena siedzi, Arvena leży" tyle wersji jednej figurki na co to komu? Czy taka figurka jak Bilbo z pierścieniem, czy Bilbo opętany? Odstraszało to i pewnie dlatego przestali wydawać w PL. Nie wiem jak ta kolekcja się sprzedaje w UK, ale od dłużeszego czasu nie ma aktualizacji strony, więc chyba także Marvel przyćmił LOTR'a.
Zapraszam na bloga http://kolekcja-fins...is.blogspot.com - codziennie nowe wpisy :)

Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 19 April 2010 - 14:26

Aktualizacje na stronie są regularnie, wiem, bo na swojej stronie mam w kalendarzu wypisane. Mnie też denerwuje takie coś jak jedna postać ma kilka póz, ale już tak mam, że jak coś zbieram to chcę mieć wszystkie :D .

Dostałem odpowiedź, że planowanych jest 180 figurek, a wyszło już 163.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 19 April 2010 - 16:20

Wyświetl postUżytkownik Finsternis dnia Apr 19 2010, 04:05 PM napisał

Władca Pierścieni Figurki Postaci Filmowych - zbierałem wybiórczo, czyli Drużynę Pierścienia i "tych złych" później już tylko skok na kasę - "Arvena stoi, Arvena siedzi, Arvena leży" tyle wersji jednej figurki na co to komu? Czy taka figurka jak Bilbo z pierścieniem, czy Bilbo opętany? Odstraszało to i pewnie dlatego przestali wydawać w PL. Nie wiem jak ta kolekcja się sprzedaje w UK, ale od dłużeszego czasu nie ma aktualizacji strony, więc chyba także Marvel przyćmił LOTR'a.

Również nie lubię stosowania takiej techniki przy figurkach ale cóż... Niestety nie posiadam żadnej z kolekcjonerskich figurek, żałuje że nie kupiłem choć Gandalfa w pierwszym numerze, ale tego już nie odkręcę. Kasy niestety w okresie wydawania tego pisma nie miałem za dużo pewnie dlatego :D Ale gdyby teraz wyszła na pewno kogoś ze strony zła bym zakupił ciekawie wyglądają np Trolle :P Ostatnio nawet polowałem na allegro ale nic nie znalazłem więc sobie darowałem.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Finsternis 

• PipPipPipPipPip
  • Postów 1755

Napisano 21 April 2010 - 06:34

Wyświetl postUżytkownik Pan Konrad dnia Apr 19 2010, 04:26 PM napisał

Aktualizacje na stronie są regularnie, wiem, bo na swojej stronie mam w kalendarzu wypisane. Mnie też denerwuje takie coś jak jedna postać ma kilka póz, ale już tak mam, że jak coś zbieram to chcę mieć wszystkie :) .

Dostałem odpowiedź, że planowanych jest 180 figurek, a wyszło już 163.

Po Twoim poście zajrzałem na stronę i rzeczywiście jest aktualizacja - kilka figurek jest naprawdę super - i szkoda, że przestały wychodzić...:)

Obecnie wciągnął mnie znów Świat Marvela - więc te 36 figurek z LOTRa musi mi wystarczyć :P
Zapraszam na bloga http://kolekcja-fins...is.blogspot.com - codziennie nowe wpisy :)

Dołączona grafika
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   silverus 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 40
  • Interests:Komiksy, Gry, Marvel Kolekcja Figurek, DC Super Hero Collection

Napisano 22 April 2010 - 14:33

Wyświetl postUżytkownik Pan Konrad dnia Apr 18 2010, 04:44 PM napisał

O, wreszcie temat dla mnie :D . Ja zbierałem te figurki i mam wszystkie, które wyszły w Polsce, czyli 60 sztuk. W Anglii wyszło już 163, nie wiadomo na ilu się skończy. Zdjęcia dam później. Mam zamiar zamawiać na e-Bay'u po trochu figurki, które u nas nie wyszły i może kiedyś uzbieram całą kolekcję.

Jeśli masz zdjęcia to wstawiaj je, od tego jest ten temat. I jeszcze jedno pytanie. Czy kolekcja tych figurek i tych szachowych to jedno? Bo na stronie figurek pod regularnymi jest numer specjalny Treebeard i na nim pisze "Chess Collection".
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 22 April 2010 - 17:39

Zdjęć na razie niestety nie wstawię, bo nie mam chwilowo aparatu. A co do tych specjali to wcześniej nawet nie zauważyłem. Wiem, że jest w Anglii kolekcja z szachami LotR'a, więc może dali po prostu te większe "szachy" do tej kolekcji jako special, żeby zarobić. Bo normalnie, to powinny być chyba w szachach, nie mam pojęcia o co w tym chodzi, ale to na pewno nie są "prawdziwe" specjale do tej kolekcji.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Finsternis 

• PipPipPipPipPip
  • Postów 1755

Napisano 23 April 2010 - 09:29

Kolekcja Filmowa i Szachy to dwie różne kolekcje.

Szachy wyglądają extra:
http://www.lotr-chess.co.uk/

Tu wszystkie postacie stoją prawie na baczność.

Dołączona grafika
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 28 April 2010 - 15:18

Dzisiaj wyszedł w Anglii kolejny numer kolekcji, a w nim Frodo i Sam.

Dołączona grafika
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Lukiii93 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 5

Napisano 01 November 2010 - 18:16

Siemka też zbieram te figsy z polskiej edycji brak mi jednej figurki ale za to posiadam kilka figurek z zagranicznej serii ;D I poszukuje właśnie jakiś których mi brak a jest ich dużo ;(
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 01 November 2010 - 19:35

No właśnie ja mam wszystkie, które wyszły w Polsce i zamierzam w niedalekiej przyszłości powoli zaopatrywać się w pozostałe Chyba najlepszym rozwiązaniem (i jedynym) jest eBay. A gdzie ty kupujesz zagraniczne Lukiii93?
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Lukiii93 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 5

Napisano 03 November 2010 - 10:36

Na ebaju nie kupuję za drogo przesyłka by wychodziła figurkę kupie za ok15zł + ok30złprzesyłka nie nieopłacalne szukam na forach i allegro ostatnio przykładowo kupiłem aragorna na konia za 10 zł , czy tez nazgula na koniu(galopującego z niemiec) tez za 10 zeta
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 03 November 2010 - 11:36

Tak dla informacji, za tydzień w niedzielę o 20:05 będzie "Powrót Króla" leciał, na TVN7.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users