Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Batman Azyl Arkham - Powazny dom na powaznej ziemi - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Batman Azyl Arkham - Powazny dom na powaznej ziemi

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Diablo 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 32

Napisano 05 April 2010 - 11:19

Wspaniały komiks z sygnowany "Batman Arkham Asylum". W komiksie mamy dwie dzięjące się na przemian historie z małą różnicą czasową. Różnicą 100 lat. Pierwsza starsza ukazuje młodość założyciela Azylu Arkham - Amadeusza Arkham. Zdecydowanie ciekawsza jest opowieść o genezie Arkham'a i założeniu szpitala. Historia z Batmanem przebiega klasycznie - Joker szaleje Mroczny Rycerz musi to ukrucić. Dlatego skupię się na Amadeuszu. No więc ojciec chłopaka nie żyje od dawna a matka jest przykuta do łużka. Amadeusz opiekuje się matką, a dom nabiera dla niego specjalnego znaczenia. Wkrótce jego matka ma dość i popełnia samobójstwo. Po pogrzebie Amadeusz powraca do Metropolis gdzie pracuje w psychiatryku. Ma żonę i córkę. Kiedy poznaje swojego pierwszego pacjenta "Mad Dog" który jest obłąkanym sadystą. W dzieciństwie był nity i wykorzystywany sexualnie przez ojca. Teraz zabija ludzi i uszkadza im organy płuciowe aby "nie plugawili innych". Wtedy Amadeusz postanawia założyć Azyl Arkham. Więcej nie będę pisał, żeby nie zepsuć innym czytania. To naprawdę wyjątkowy komiks, w mrocznej i gotyckiej oprawie graficznej. Jestem dumny że jestem posiadaczem tego komiksu i pięknie zdobi moją kolekcję.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 19 April 2010 - 20:12

Tu nie będę się rozpisywał. Dzieło sztuki. Koniec i kropka.

0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users