Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man: Shattered Dimensions - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 8 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man: Shattered Dimensions

Ankieta: Najlepsze uniwersum to... (22 użytkowników oddało głos)

Najlepsze uniwersum to...

1. Amazing (6 głosów [27.27%])

Procent z głosów: 27.27%

2. Noir (8 głosów [36.36%])

Procent z głosów: 36.36%

3. 2099 (4 głosów [18.18%])

Procent z głosów: 18.18%

4. Ultimate (4 głosów [18.18%])

Procent z głosów: 18.18%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 06 April 2010 - 00:08

Znając niefart Spidera to możliwe że gacek nie zostanie zdetronizowany, ale życzę mu tego:)

Jak myślicie, jaki będzie system walki?
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 07 April 2010 - 10:50

Jak na mój gust, to najlepszy system walki był w WOS'ie.Tutaj chciałbym właśnie taki system, ale połączony z tymi "unikami" ze Spider-Mana 3.Bardzo bym chciał, żeby uniwersum 616 zawierało klimat mojego ulubionego growego występu Spider-mana, czyli Spider-mana z 2001 roku.To by było naprawdę kapitalne przeżycie poczuć znów ten sam klimat jak wtedy kiedy grało się w to na blaszaku na początku XXI wieku.

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Sztukas 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240
  • Interests:Marvel Comics :)<br />DC Comics :)

Napisano 07 April 2010 - 21:07

Na GameTrailer's pojawiła się analiza trailera z której możemy sporo wywnioskować:

http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-b...shattered/64235

Noir przypadł mi do gustu ale nie mogę przeboleć tej dżungli z Amazing'a ;/
W ogóle nie pasuje mi jej bajkowy klimat.

For Odin! For Asgard!

0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 07 April 2010 - 22:43

Fakt wygląda nazbyt bajkowo, ale nie w samym świecie Amazing gracz będzie się obracał naszczęście. Zresztą i tak chyba najmocniejszym punktem samej gry będą pozostałe światy czy też wymiary. Czekam też na dalszą listę wrogów, bo Kraven i Hammerhead nie są jakoś bardzo ciekawymi i porywającymi wrogami...
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 19 April 2010 - 17:44

Moim zdaniem gra zapowiada się naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o grafikę to nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń (na podstawie tego co pokazali rzecz jasna). Oba modele Spidera i wymiar Noir wyglądają rewelacyjnie. Świat Amazinga jest komiksowo kolorowy co wielce kontrastuje z jego XX wiecznym odpowiednikiem tym samym naprawiając, moim zdaniem, największe błędy poprzedniczek - monotonię. Tu będziemy mieli 4 światy i 4 różne sposoby prowadzenia rozgrywki. Tego wcześniej nie było. Mam nadzieję, że nie zmarnują tego potencjału. Liczę na obecność w grze Spider-Mana 2099, który prawdopodobnie spełniałby rolę Spidera do bezpośredniej walki wręcz.

Niestety jak sami zauważyliście dżungla z Amazinga nie wygląda już tak dobrze jak mapy uniwersum Noir. Mam naiwną nadzieję, że tylko w trailerze wypadło to niekorzystnie. Mam jeszcze jedną obawę. Jak na razie nie wygląda na to abyśmy mieli zostać uraczeni otwartą rozgrywką znaną z poprzednich części Spidera. Obym się mylił.

Nie wierzę aby twórcom udało się osiągnąć poziom świetnego Arkham Asylum, ale liczę na to, że tym razem dostaniemy w pełni dopracowany produkt który mimo wszystko zagości także na PC.

0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 28 April 2010 - 18:15

Zobaczcie to:
Dołączona grafika
i to:
Dołączona grafika
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 29 April 2010 - 11:54

Zrobiłem tabele kostiumów:
Dołączona grafika
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 29 April 2010 - 12:27

Fajny pomysł z tą tabelką.Gdyby twórcy zastosowali takie rozwiązanie to było by całkiem spox.Takie mixy kostiumowe by wychodziły....

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.

Spider-Man
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 01 May 2010 - 15:44

Tabela spoko ale nie sądzę by znalazła zastosowanie w samej grze...
Niemniej czekamy...
Dołączona grafika
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 12 May 2010 - 16:36

http://www.gametrailers.com/video/episode-...ilers-tv/100110
W piątek będzie pokazany pierwszy gameplay i nowy villain. Nareszcie coś nowego.
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 14 May 2010 - 19:32

Witam jestem nowy na tym forum :spidey_welcome: .

Gra jak dla mnie ciekawie siN zapowiada gdyN:
-Zlikwidowana zostanie pieta Achillesowa wczeeniejszych gier ze spidey'em - monotonnoe
-Pojawi siN Spider-Man Noir (moja ulubiona na równo z Ghost Riderem postaN Marvela)
- RóNne klimaty mogN siN nieele dopeeniaN (np. po chowaniu siN w cieniu i wciegnieciu w mroczny klimat noir'a, dla relaksu wykrecaevym coraz to bardziej szalone combosy w dosyN kolorowym wcieleniu Spidey'a ze ewiata 616)
-Ciekawie bedzie zobaczyN ewiat oczyma Spider-Mana

Jedynie brak wersji PC moee sprawiN ee w grN nie zagram, aczkolwiek i tak czekam z niecierpliwoecie

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 15 May 2010 - 09:33

Boże, czemu oni musieli się tak beznadziejnie zachować i zrobić grę tylko na konsole. No po co to ? :spidey_welcome:
Gra wygląda jeszcze bardziej komiksowo niż Ultimate. Noir jak już wiadomo jest cichy i nokautuje od razu, Amazing wykonuje jakieś wynaturzone combosy z tą pajęczyną, to wygląda świetnie, podobnie jak cała walka. Pokazali krótki fragmencik swingowania, no i tutaj minus, bo chyba będziemy mieli do czynienia z pajęczyną wystrzeliwaną w niebo, chyba, że jeszcze to poprawią, ale wątpię. Norman Osborn, czyli Green Goblin dołącza do Kraven'a i Hammerhead'a. Tablica czasu całkowicie odmieniła Goblina, wygląda podobnie jak w USM, wielki, silny, brzydki :D Trzeba czekać na te kolejne dwa światy, bo to raczej ciekawi najbardziej. Chyba szykuje się nam zdecydowanie najlepsza gra o pająku, może nie na miano Arkham Asylum, ale myślę, że będzie udana. Tutaj link do tego filmiku ;)
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 15 May 2010 - 09:42

Filmik oglądałem i jestem wniebowzięty jeśli gra nie wyjdzie na PC chyba zacznę zbierać na Xpudło albo plejstejszyna 3

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   dami 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 85

Napisano 20 May 2010 - 19:34

Giera zapowiada się fajnie, ale z braku konsoli chyba w nią nie zagram. :P

Może zrobią konwersję...
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 10 June 2010 - 12:34

W internecie jest ju? trailer przedstawiajacy Spider-Mana 2099 (na SMO te? jest). Wida? ae Paj?czak z tego wymiaru skupi si? na akrobacjach i walkach toczacych si? w przestworzach. Jak dla mnie zapowiada si? obiecujaco. Teraz tylko czeka? na ostatni wymar (chocia? na 99.99% badzie to jaki? symbiot)

0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 10 June 2010 - 17:09

Ciekawe tylko jaki symbiont....
Dobrze, ?e forum powróci?o.Naprawd? brakowa?o mi pisania postów przez te 2 tygodnie.
Ciesze si? z wymiaru 2099.Futurystyczny ?wiat graficznie prezentuje si? naprawd? niesamowicie.To samo tyczy si? designu Spidera 2099.Mam szczer? nadziej?, ?e bossem w tym wymiarze b?dzie Venom 2099....

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.

Spider-Man
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 11 June 2010 - 18:17

Obstawiaebym, ee ten Spidey z symbiontem to ten który wystepiN w What ifN Vol 2 #4 ,a potem Quasar #30. Wolaebym jednak eeby jak juN to byN Spider (ten który zeczyN siN z czerwonym symbiontem), bo byeoby emiesznie (ma poczucie humoru, porównywalne z Deadpool'em), Spider z 1602, India, lub przynajmniej Spider-Monkey (ciekawie by byeo)

Co do wrogów w 2099:
Równie? licz? na venoma, jednak w trailerze wida? Hobgoblina 2099 (przynajmniej ja go zauwa?y?em)

0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   blackcat 

• Kocia włamywaczka
  • PipPipPipPip
  • Postów 788
  • Interests:black cat:bizuteria,itp.<br />AHAAAAA moje:D to komiksy (spiderman,catwoman),gry na kompa itp. :P

Napisano 12 June 2010 - 11:11

w 52 sekundzie macie black cat ;D
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 12 June 2010 - 15:41

Trafna uwaga kolego :o . Szczerze mam nadziej? ?e i ta pani, jak i inni superbohaterowie pomog? naszemu paj?czakowi podczas misji (moim marzeniem jest ,aby w paru misjach w Noir pomóg? nam Wolverine albo Punisher).

W ka?dym razie wyczekuj? nowych informacji na naszym kochanym portalu (i nie tylko). :)

0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 12 June 2010 - 16:34

Na oficjalnej stronie gry, gdy wybierzemy Spider-Mana 2099 tak?e wida? Black Cat, widnieje ona na billboardzie, wi?c raczej na pewno mo?emy si? spodziewa? jej wyst?pu w grze :)
0

Udostępnij ten temat:

• 8 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users