Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Poszukuje Figurek z kolekcji DC Super Hero zwiazanych z Uniwersum Batmana - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Poszukuje Figurek z kolekcji DC Super Hero zwiazanych z Uniwersum Batmana

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 23 February 2010 - 15:21

Wczesniej czy dzieki mnie ?

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 23 February 2010 - 15:29

Wczoraj, rankiem odkrylem ta aukcje i zaklepalem od razu sobie te dwa figsy, ale klaniam sie ze umiesciles ja w temacie z mysla o mnie :wacko: Mam nadzieje, ze wspomozesz mnie jeszcze jak bys gdzies ujrzal Scarecrow'a, ale i tak raczej nie opre sie gdyby to byla takze reszta z moich oczekiwanych ;)
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 23 February 2010 - 15:57

Tu sa kolejne z ebay za w miare dobra cene .
Scarecrow

Two Face

Bat Girl

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 23 February 2010 - 16:02

Dzieki wielkie, przy okazji dokonuje odswiezenia figurek oczekiwanych :wacko: Catwoman i Robin jeszcze definitywnie nie skresleni poniewaz jeszcze nie doszli ;)
Dołączona grafika
Fakt temat nazwalem ''poszukuje figurek zwiazanych z Batmanem'', ale nie chce zakladac kolejnych wiec dorzucam jeszcze reszte figurek które poszukuje :) Preferuje glównie aukcje na allegro oraz propozycje od osób z forum :) w granicach cenowych do 40zl za regularna i do 60-70 zl za specjal :)
Dołączona grafika
Jednak póki co wstrzymuje sie ze zbieractwem :) Wiec prosze pisac tylko w przypadku znalezienia figurki Scarecrowa, Two Face'a, Bane'a lub Killer Croc'a :) Za wszelkie inne propozycje równiez dziekuje, jednak nie obiecuje, ze zostana wykorzystane :) kto czyta mój temat o DC ten wie dlaczego :D
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 01 March 2010 - 19:03

Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie, gdzie przebywaja poszukiwane przeze mnie figurki proszony jest o kontakt ;)
Dołączona grafika
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Hachi 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 323

Napisano 04 March 2010 - 08:59

Wyświetl postUżytkownik Morpheus dnia Mar 1 2010, 08:03 PM napisał

Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie, gdzie przebywaja poszukiwane przeze mnie figurki proszony jest o kontakt :D

Pewnie juz wiesz na multiversum jest sporo tego czego szukasz :D min scarecrow i bane i nightwing :P :D nie jest tanio ale np nightwinga na ebay widzialem za 80zl wiec nie jest tu tak ze :D ja juz kaske zbieram na nightwinga

http://multiversum.a...t.asp?kat=70342

0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 March 2010 - 09:52

Dzieki, tak wiem o cenach na Multiversum, moze cos kupie ale to juz w ostatnim krzyku rozpaczy na razie czekam na jakas okazje na allegro, jesli nie bedzie zadnego z wyczekiwanych to trudno, Scarecrowa zakupie na Multi, bo to zbyt dobra figurka by sobie ja odpuscic :D
Dołączona grafika
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Hachi 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 323

Napisano 04 March 2010 - 09:55

Wyświetl postUżytkownik Morpheus dnia Mar 4 2010, 10:52 AM napisał

Dzieki, tak wiem o cenach na Multiversum, moze cos kupie ale to juz w ostatnim krzyku rozpaczy na razie czekam na jakas okazje na allegro, jesli nie bedzie zadnego z wyczekiwanych to trudno, Scarecrowa zakupie na Multi, bo to zbyt dobra figurka by sobie ja odpuscic :D

NO w sumie tak ale macie takze Bane :D ja za swojego dalem duzo wiecej wiec to naprawde okazja . Moze zawsze miec monia ale nie licze na cene mniejsza niz 50-60z i bez gazetki a tu nówka z gazetka .

W sumie fajnie ze cos sie pojawilo a nie tylko ebay i allegro :P

0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 March 2010 - 10:05

Wyświetl postUżytkownik Hachi dnia Mar 4 2010, 10:55 AM napisał

NO w sumie tak ale macie takze Bane :D ja za swojego dalem duzo wiecej wiec to naprawde okazja . Moze zawsze miec monia ale nie licze na cene mniejsza niz 50-60z i bez gazetki a tu nówka z gazetka .

W sumie fajnie ze cos sie pojawilo a nie tylko ebay i allegro :D

No tak, ale 88,40 zl to równiez kupa forsy, a nie wiesz moze czy to cena z wliczona juz przesylka?
Dołączona grafika
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 04 March 2010 - 10:14

Ja pamietam ze takie figurki jak : Scarecrow, Two Face byly na allegro wystawiane po okolo 20 zl :D
Trzeba bylo wtedy kupowac :D
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 March 2010 - 10:20

Tak, wiem sek w tym ze wtedy braklo funduszy, teraz cholernie zaluje swych haniebnych czynów, jakimi to bylo przepuszczenie takiej okazji, ale moze jeszcze sie jakas wydarzy zobaczymy.
Dołączona grafika
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 04 March 2010 - 10:30

Obserwuj Pania Monike na allegro bo ona non stop dodaje jakies figurki :
http://allegro.pl/sh...php?uid=4995942
Ja u niej kupilem Ghost Ridera a takze Black Spidera i bylem bardzo zadowolony :D
A od tego goscia : http://allegro.pl/item930650659_figurki_dc...oryginalne.html kupilem Batmana za 30 zl. Niby figurki ma wystawione za 40 ale mozna sie z nim dogadac :D
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 March 2010 - 11:06

Dzieki sam juz skorzystalem z uslugo obojga panstwa z Moni jestem bardzo zadowolony, a na przesylke od pana Murzynatora wciaz czekam, moze dzisiaj przyjdzie, dzieki, ze dodales nowe aukcje Moni zaraz zaczynam swoje negocjacje bo widze, ze spuscila z tonu wystawila figsy po 20 dychy :D
Dołączona grafika
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 04 March 2010 - 11:20

Tutaj jest jeszcze pare figurek do kupienia od LookAsa
http://www.allegro.pl/listing/search.php?s...p;description=1
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 March 2010 - 12:16

Wlasnie przyszly moje nowe figurki i jestem bardzo wkur#&^*#$ Robin ma zlamana reke i widac ze ten stan pochodzi z przed wyslania paczki, nie mówiac juz o ubytku farby na drugiej rece, w zaden sposób nie moge jej przykleic, jest tam nawalone jakiegos kleju na bazie sylikonu prawdopodobnie, zeby sie trzymala na tych zamazanych zdjeciach które dostalem, przynajmniej Catwoman jest idealna, ale figs jakby nie patrzec na smietnik tak jak i 35 zl które wybulilem :)
Dołączona grafika
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Hachi 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 323

Napisano 04 March 2010 - 12:20

Wyświetl postUżytkownik Morpheus dnia Mar 4 2010, 11:05 AM napisał

No tak, ale 88,40 zl to równiez kupa forsy, a nie wiesz moze czy to cena z wliczona juz przesylka?

11 wysylka po przelewie na konto kasy (bardzo szybko wysylaja ja od czasu jak napisali ze wyslali minal jeden dzien :) wysylaja poczta polska

wiadomo ze 80 - 90zl to duzo kasy ale pewniej to raz a dwa na ebay watpie czy bezie taniej (czasmi kosztuje tyle sama wysylka ) pamietam aukcje z doomsdayem na allegro który poszedl za 84zl uzywany bez gazetki i pudelka !!! (mi sie udalo kupic za 29 :P )

ja tam nie pracuje w multiversum ale dzieki nim mam duzo figurek duzo taniej niz na ebay i dlatego ich polecam :) bo ja sie nie zawiodlem :) juz zamówilem mojego kochanego nightwinga :) tez nie szaleje z kasa nie pracuje niestety :( szukam a kase mam z allegro sprzedaje rózne rzeczy i jakos sie zbiera :) ostatnio nawet sprzedawalem pudelka z marvela puste :) nei mozna narzekac ze sie kasy nie ma tylko dzialac bo zawsze cos sie wymysli :) i bede bronil tej tezy :D

ps Morph przykro mi no niesttey to wlasnie jest skutek placisz wiecej za nowy ale masz pewnosc ! ps mzoe da sie jednak skleic ?

0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 04 March 2010 - 12:35

morpheus wez mu negatywa albo neutrala strzel..

Jesli mial napisane ze figurki w dobrym stanie a ty dostales robina który byl sylikonem naprawiany, to dzialaj:)

Zastanawiam sie czym mozna to skleic i chyba poxypol mi tu pasuje albo jakis patex.. Ktos wie moze co moze dobrze 3mac takie figurki olowiane???

spróbuj to naprawic pomalowac i sprzedac na allegro jako custom za nizsza cene oczywiscie, ale zawsze... moze ktos wezmie..
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   PrimoHombre 

• Venomous Reptile
  • PipPipPipPip
  • Postów 851

Napisano 04 March 2010 - 12:43

Morpheus - wspólczuje. I tak jak mówi darth_konio, laduj jadowitego negatywa zeby w piety poszlo.
Co do sylikonu, mozna urzyc do jego pozbycia sie rozpuszczalnika, tylko nie wiem czy przy takiej okazji nagly szlak nie trafi farby ... Co do kleju, nie wiem jak z jest z DC, ale z Marvela, mojemu pajakowi na gzymsie lapke przykleilem zwyczajnym Super-Glue ... tak czy siak powodzenia w naprawianiu powstalych szkód
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 March 2010 - 13:28

Dzieki, za dobre slowo wszystkim, moze cos spróbuje z nim zarobic. Eh jeb%#@ allegro nigdy wiecej.
Dołączona grafika
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 04 March 2010 - 13:35

...albo wez napisz do niego, co z tym fantem zrobic. Jak nie odpowie, to laduj negatora..
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

8 User(s) are reading this topic