Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Oczekiwania wobec filmu i czarny charakter! - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Oczekiwania wobec filmu i czarny charakter!

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 634

Napisano 05 April 2010 - 17:08

Znając Sony, taki rozwój zdarzeń jest możliwy. Czarno to widzę ludzie!
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom_X 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 11

Napisano 05 April 2010 - 18:24

Mi ch0dzi o to:
1. pitera gryzie pajak
2.ma super moce i je testuje
3.Profesorek(ten co ma byc lizardem Niby) ma maszyne zeby byc w przyszlosci.
4.piter widzi venoma
5. gdy wychodzi z maszyny symbiot idzie za nim
6. profesor testuje swoja maszyne nagle sie cofnal daaaaaaaaaaaleko w przeszlosc i zobaczył ze cos chodzi na wysokich nogach i bardzo szybko
7. jest to bardzo duzy potwor
8.profesor wychodzi z maszyny z carnagem i informuje o tym pitera
9.piter walczy z carnagem
10. profesor i piter wymyslaja nazwe carnage z powodu ze gdy profesor byl w maszynie wzial jakas gazete i pisalo:Carnage to połączenie pozaziemskiej formy życia (nazwanej czerwonym symbiontem) z człowiekiem (Cletusem Kasady). Kasady po raz pierwszy pojawił się w roku 1981
Cletus Kasady

Cletus Kasady to seryjny morderca. Jego matka została pobita na śmierć przez ojca Cletusa. Kasady spędził dzieciństwo w domu dziecka, gdzie z powodu swojego zachowania był prześladowany przez innych wychowanków domu oraz wychowawców. Kasady zemścił się mordując jednego z wychowawców i paląc placówkę. Zanim skończył dwadzieścia parę lat został oskarżony o popełnienie jedenastu morderstw, ale sam przyznawał się do tuzina więcej. Cletus morduje podpierając się swoją filozofią, iż wszechświat jest naturalnie chaotyczny, a prawo i sprawiedliwość to perwersja.
Czerwony Symbiont

Czerwony symbiont który jest potomkiem czarnego symbiontu, złączył się z Cletusem w więzieniu. Miało to miejsce podczas ucieczki Eddiego Brocka. Nikt nie wiedział o tym, że czarny symbiont wyda na świat kolejny kostium. Nowy żywy kostium charakteryzuje się czerwono-czarnym kolorem. Ten zabójczy symbiont zwykle formuje wiele macek, które mogą przybierać kształt różnych narzędzi służących do mordowania. Carnage miał syna o imieniu Toxin, który był bohaterem stojącym po stronie dobra, w przeciwieństwie do swojego ojca.
Venom to krwawa sieczka na drodze czyli

Skrótem: Kill to or me way
Gdy ktoś ginie venom sie śmieje
SPIDER MAN RULEZ!!!
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Taikun 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 692

Napisano 05 April 2010 - 18:40

To co napisałeś nie trzyma się kupy. To ma być film o Spidermanie, a nie o podróżach w czasie.
Dobrze by było gdyby nie pokazywali od nowa całego tego procesu jak Peter został Pająkiem, tylko coś takiego jak w nowym Hulku. Krótkie urywki by się za długo nie powtarzać. Co do przeciwnika to ciężko będzie wybrać kogoś ze względu na niższy budżet by nie wyglądało to sztucznie.
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 05 April 2010 - 19:29

A ja się tak zastanawiam skoro padł pomysł Reboot, po kiego była nam ta przeciętna trylogia Sama Raimi ? Po to chyba by zobaczyć chociażby Green Gobilna w wersji Power Ranger, Green Gobilna 2 wyglądającego jak nie Green Gobilna i śmigającego na śmiesznej desce czy wreszcie totalnie skopanego i sknoconego Venoma. Współczuje wytwórni filmowej która ładowała w to swój czas i pieniądze. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba się cieszyć że wujek Sam nie nakręci Spider-Man 4.

Osobiście mam nadzieje że Reboot nie popełni błędów Sama Raimi i jego filmów, oraz że "Ultimate Spider-Man" nie będzie podstawą filmowego restartu. Nie ważne czy szykuje sie nam nowa trylogia, czy tylko jeden film. Wrogiem Spider-Mana w tym filmie nie musi być Venom czy Carnage, może to być Green Goblin tyle że oczywiście w innej wersji...
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimates 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 419

Napisano 05 April 2010 - 19:52

Niemniej ty, jak wszyscy je jednak oglądnąłeś i wydałeś $. Chyba już rozumiesz.
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 05 April 2010 - 21:16

Wyświetl postUżytkownik rzadlo dnia Apr 5 2010, 05:24 PM napisał

No, ale przecież może być Carnage w reboocie :D.

A niech sobie jest, tylko, że już na starcie myślę od normalnych ludzi twórcy dostaliby minusa za ten pomysł.
Venom X umyj sobie twarz, przemyśl swój pomysł i lepiej już nic na ten temat nie pisz.

Wyświetl postScarlet Spider napisał:

może to być Green Goblin tyle że oczywiście w innej wersji...

Chciałoby Ci się oglądać kolejnego Goblina ? Boże, starczy ich.
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 06 April 2010 - 07:07

Wyświetl postUżytkownik Ultimates dnia Apr 5 2010, 09:52 PM napisał

Niemniej ty, jak wszyscy je jednak oglądnąłeś i wydałeś $. Chyba już rozumiesz.

Oglądałem, ale nie wydałem na szczęście $ a to duża różnica

Wyświetl postUżytkownik Chmielek dnia Apr 5 2010, 11:16 PM napisał

Chciałoby Ci się oglądać kolejnego Goblina ? Boże, starczy ich.

Jasne większość chciała by Venoma czy Carnage, być może ten pierwszy lepiej by się prezentował niż u Sama Raimi. Sam chciałbym zobaczyć innego Vemoma, takiego który nie był by tak tragikomiczny jak w Spider-Man 3. Niemniej nie przeszkadzał by mi też Green Goblin, chętnie bym obejrzał jakąś inną wersje nie tą wyrwaną z Power Ranger...
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimates 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 419

Napisano 06 April 2010 - 07:09

Hm, muszę przyznać, że ja też nie byłem na ani jednym z trylogii w kinie. :D
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 06 April 2010 - 08:08

Gobliny w trylogii Raimiego były bardzo dobrze pokazane, zarówno wizualnie jak i od strony charakteru postaci. Ja optuje za Sępem i Black Cat w nowym filmie. Dodatkowo, wątek Zjadacza Grzechów i początek upadku Eddiego Brocka. Hobgoblin, bo ostatecznie on jako jedyny latający wariat mógłby się pokazać w filmie, powinien być sportretowany jako jakaś anonimowa płotka w świecie przestępczym, nieudacznik, który twierdzi, że wkrótce wszystkim pokaże na co go stać. Niemniej głownie skupiłbym się an Sępie, jego walce z pająkiem i planach wobec tajemniczego łupu, na który pazurki ostrzy sobie również Felicia.
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 06 April 2010 - 08:28

Wyświetl postUżytkownik m2reily dnia Apr 6 2010, 10:08 AM napisał

Gobliny w trylogii Raimiego były bardzo dobrze pokazane, zarówno wizualnie jak i od strony charakteru postaci. Ja optuje za Sępem i Black Cat w nowym filmie. Dodatkowo, wątek Zjadacza Grzechów i początek upadku Eddiego Brocka. Hobgoblin, bo ostatecznie on jako jedyny latający wariat mógłby się pokazać w filmie, powinien być sportretowany jako jakaś anonimowa płotka w świecie przestępczym, nieudacznik, który twierdzi, że wkrótce wszystkim pokaże na co go stać. Niemniej głownie skupiłbym się an Sępie, jego walce z pająkiem i planach wobec tajemniczego łupu, na który pazurki ostrzy sobie również Felicia.

I ja również innego wyjścia nie widzę jak w tylko wprowadzenie Sępa, gobliny zostały w pełni wykorzystane w poprzedniej trylogii, a zaczynać nową od Venoma czy Carnage'a jakoś nie byłoby logiczne. Więc moim zdaniem zostaje im albo Sęp albo Kraven albo Lizard wszyscy byliby dobrym wyborem na restart lub też pójście za modą na wampiry i wprowadzenie postaci Morbiusa to też nie byłoby głupie, ale Black Cat powinna być obowiązkowo :D plus ewentualne nawiązania do nieco słabszych wrogów w tle plus jakieś mocne wątki do przedstawienia następnego wroga :)
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 06 April 2010 - 09:27

Co do mody na wampirzym, to radzę uważać, żeby nie pokazali Morbiusa w wersji Twilight. Jeśli jednak idzie o Jaszczura, to nie byłbym zadowolony gdyby pojawił się w nowej trylogii, bo zakładam, że taka powstanie. Inaczej restart serii bez kontynuacji byłby głupim pomysłem. Co nie zmienia faktu, że Lizard nie jest moim zdaniem dobrym materiałem na filmowego zbira. W późniejszych częściach, po Sępie, widziałbym takich złoczyńców jak Shriek, Puma, Chance, ewentualnie Kraven, ale bez aluzji do "Ostatnich łowów", ostatecznie Hobgoblin. Jednak najlepszym rozwiązaniem byłaby dobrze napisana postać Venoma, którą budowano by przez dwa pierwsze filmy (Brock alkoholik, kulturystyczny maniak, niedoszły samobójca).
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 06 April 2010 - 09:36

Lizard moim zdaniem jest odpowiedni jeszcze jakby rozbudowali głębie jego psychiki jak to było w jednym z numerów Spectaculara i byłaby bomba, a co do rozwinięcia Brocka jestem za ale i tak przecież to tylko nasze puste prośby.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 06 April 2010 - 09:41

W temacie napisane jest "oczekiwania", a takie bywają różne. Niemniej, masz słuszność.
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Diablo 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 32

Napisano 06 April 2010 - 13:43

Uwazam ze swietnym pomyslem bylo by zrobic film który maksymalnie róznil sie od filmów Sama Raimi. Mówiac szczerze, to nie jestem wielkim fanem jego filmów, i gdzies tam w sercu liczylem ze zakoncza go na slabej trzeciej czesci, na której zawiodlem na calej lini. Chcialbym zeby galeria postaci byla od góry do dolu wymieniona. Na poczatek chcialbym zeby dziewczyna Petera byla Gwen Stacy albo Betty Brant. Mam nadzieje ze tym razem Spider-Man bedzie dowcipny, i strzeli czasami jakims dowcipem. Miejmy nadzieje ze Spider-Man jako poczatkujacy bohater [ lepiej zeby twórcy nie beda szalec z wiekiem Parkera], bedzie juz mial na koncie pare klasycznych lotrów takich jak Rhino, Schocker, czy Chance [o tych postaciach jest tylko wspomnienie w wiadomosciach w telewizji, i oczywiscie krótkie wideo-reportarze pokazujace ich walki z Spider-Manem]. Chcialbym zeby przeciwników bylo dwóch, to bardzo proporcjonalna ilosc. Jeden jako glówny, drugi, ma bardzo mala role z czasem staje sie partnerem tego glównego. Glównym przeciwnikiem bylby w mojej wizji bylby Ringmaster. Ale nie jako jakis tam cyrkowy iluzjonista, tylko powazny boss mafii, który ma Azjatyckie korzenie przypominajacy troszke Ras al Gh'ula z uniwersum DC. Nie nosi zadnych kolorwoych plaszczy i bujnych kapeluszy, tylko normalne drogie eleganckie ciuchy, lecz zamiast na miejscu krawata "bolo" a jako "ozdobe na nim" wlasnie to kultowe krecace sie kolo. Jest kims w rodzaju Kingpina, i strzesie calym podziemnym swiatkiem Nowego Jorku. Wtyki ma wszedzie, dlatego umili tez zycie Peterowi zycie zawodowe. Drugim mniej znaczacym czarnym charakterem jest Schocker, który chce zemscic sie na Czlowieku-pajaku za swoje krzywdy. To wygladalo by mniej wiecej tak.

Dla nieobeznanych w komiksach Marvel. Ringmaster jest przeciwnikiem równiez Daredevila, ale i za pajeczakiem mial stycznosc.
Zamieszam link do biosu Ringmastera dla chcacych troche wiecej informacji: Ringmaster - bios
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimates 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 419

Napisano 06 April 2010 - 14:01

Jasne, bo koleś, który wystąpił w dwóch komiksach jest świetnym materiałem do wysokobudżetowego filmu... i jeśli chcesz Ras A'l Gh'ula, to oglądnij "Batman Początek" :)
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 06 April 2010 - 15:40

Cytat

chciałbym żeby dziewczyną Petera była Gwen Stacy albo Betty Brant

Chyba jestem skłonny cię poprzeć w tej kwestii. Myślałem trochę na tym i postawiłbym na Betty Brant. Spójrzmy na to tak, dziewczyny w otoczeniu Parkera to głównie panienki typu Liz Allan, popularne w środowisku szkolnym. Parker może już być w tym ogólniaku, niech stracę, ale w ostatniej klasie. Chodzi mi oto, że z jednej strony mamy licealne blachary (uogólnienie), z drugiej zaś dostajemy Betty, dojrzałą (emocjonalnie), kobiecą dziennikarkę Daily Bugle, bynajmniej nie sekretarkę. Może być postacią, która imponuje pająkowi, z którą Spidey będzie się czuł coraz pewniej. W taki sposób można stopniowo budować niebanalny ekranowy romans.
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Diablo 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 32

Napisano 06 April 2010 - 16:18

Wyświetl postUżytkownik Ultimates dnia Apr 6 2010, 04:01 PM napisał

Jasne, bo koleś, który wystąpił w dwóch komiksach jest świetnym materiałem do wysokobudżetowego filmu...

To są nasze oczekiwania i mam prawo nawet napisać że chciałbym zobaczyć jako przeciwników Spider-Mana Teletubies. Film ma mieć właśnie o wiele mniejszy budżet niż dotychczosowe filmy. A Ringmaster występywał tylko w ciekawych i interesujących historiach. Pozwoliło by to też na jakiś mały gościnny występ Daredevila. A to że wystąpił w małej ilości komiksów nie kwestionuje czy to dobra postać czy zła. Może i wystąpić w jednym komiksie i to nie wykreśla go jako dobrej postaci. A Ringmaster pojawił się między innymi w takich seriach jak: Incredible Hulk, The Amazing Spider-Man, Daredevil, Fantastic Four.

Cytat

i jeśli chcesz Ras A'l Gh'ula, to oglądnij "Batman Początek"

Dziękuje bardzo, wolę przeczytać Batman Birth of Demon zamiast oglądać słaby film.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 06 April 2010 - 17:09

Wyświetl postUżytkownik m2reily dnia Apr 6 2010, 10:08 AM napisał

Gobliny w trylogii Raimiego były bardzo dobrze pokazane, zarówno wizualnie jak i od strony charakteru postaci. Ja optuje za Sępem i Black Cat w nowym filmie. Dodatkowo, wątek Zjadacza Grzechów i początek upadku Eddiego Brock

Akurat sie z tobą nie zgodzę, pierwszy Green Gobiln wygląda jak Power Ranger ale i tak na tle Green Goblina drugiego tego na desce wypada pod względem wizualnym lepiej. Co do wątku Zjadacza Grzechów, to jest jakiś wymagający i ciekawy przeciwnik dla Spider-Mana. Sin-Eater mógłby się co najwyżej pojawić epizodycznie, na moment ale czy ta postać jest warta występu w filmie ?

Wyświetl postUżytkownik Diablo dnia Apr 6 2010, 03:43 PM napisał

Uważam że świetnym pomysłem było by zrobić film który maksymalnie różnił się od filmów Sama Raimi. Mówiąc szczerze, to nie jestem wielkim fanem jego filmów, i gdzieś tam w sercu liczyłem że zakończą go na słabej trzeciej części, na której zawiodłem na całej lini.

Absolutnie się z tobą zgadzam i mam to samo zdanie na ten temat...
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 06 April 2010 - 18:11

Mówiąc o Zjadaczu Grzechów nie mówiłem, że będzie on przeciwnikiem Spider Mana. Fakt, pająk na jakimś etapie może zająć się tą sprawą, ale dopiero kiedy Brock oskarży niewinnego. Wtedy Parker wkroczy do akcji, z poczucia winy, że nie wziął się za to wcześniej, bo był zbyt zajęty Sępem, pstrykaniem fotek i adorowaniem Betty, o czym w moim poprzednim poście pisałem. Cały zabieg pt. Sin-Eater, ma jedynie ugruntować postać Eddiego Brocka jako konformisty i palanta, nie w sensie umysłowym, ale charakteru. Także to wątek poboczny, a nie główna fabuła. Przecież film o Spider Manie nie musi, nawet nie powinien ograniczać się tylko do jednowymiarowego scenariusza "dobro, zło, walczymy przez cały film".
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 06 April 2010 - 18:19

Nie wiem czy jest sens wprowadzania takiej postaci jak Sin-Eater by ugruntować inną postać, a zwłaszcza taką jak Venom. Ta postać, dobrze przedstawiona sama potrafi się że tak powiem obronić. Nie nazwał bym też tej postaci palantem czy konformistą i osobiście nie chciał bym takiego Venoma oglądać. Widzisz w świecie bohaterów i złoczyńców, czy to Marvela czy DC czymś naturalnym jest element walki dobra ze złem...
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users