Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Oczekiwania wobec filmu i czarny charakter! - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Oczekiwania wobec filmu i czarny charakter!

#101 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 43

Napisano 14 May 2011 - 11:24

Ja w tym filmie chętnie oprócz Lizarda który na pewno jako wróg się w filmie pojawi to chciałbym Kravena. Takie Wielkie polowanie ;) Kraven poluje na Lizarda a Spidey musi chronić Lizarda żeby Kraven go nie zabił a przy tym musi bronić sb.
Ja tu jestem szeryfem !
0

#102 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 14 May 2011 - 17:13

Wyświetl postUżytkownik ShoCkeR dnia 14 May 2011 - 11:24 napisał

Ja w tym filmie chętnie oprócz Lizarda który na pewno jako wróg się w filmie pojawi to chciałbym Kravena. Takie Wielkie polowanie ;) Kraven poluje na Lizarda a Spidey musi chronić Lizarda żeby Kraven go nie zabił a przy tym musi bronić sb.

To by było bardzo ciekawe, ale wątpię aby takie coś pokazali. Po finale Smallville, moja wiara w jakość ekranizacji komiksów zmalała.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#103 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 15 May 2011 - 07:09

A to Smallvile ma coś wspólnego z nowym Spiderem (reżyser, scenarzysta, to samo studio)? Nie oglądam to pytam :) . Bo jeśli nie to marny finał Smallvile ma się nijak do nowego Spider-mana.
0

#104 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 15 May 2011 - 10:37

Revan widzę że fan. Zapraszam na http://smallville.com.pl/

Ja oczekuję tylko Lizarda
0

#105 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 06 June 2011 - 13:18

Cytat

A to Smallvile ma coś wspólnego z nowym Spiderem (reżyser, scenarzysta, to samo studio)? Nie oglądam to pytam :) . Bo jeśli nie to marny finał Smallvile ma się nijak do nowego Spider-mana.

Myślałem że mój przekaz jest oczywisty, a jednak było miejsce na błędną interpretację.

Chodziło mi o to że Smallville tak jak Spider-Man: Reboot to ekranizacja komiksu, i skoro jedna ekranizacja zawiodła, to jest to możliwe że druga zrobi to samo.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#106 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 08 June 2011 - 05:35

E, nie potrzebnie się martwisz na zapas ;) .
0

#107 Użytkownik nie jest zalogowany   LukeSpidey 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 52

Napisano 16 August 2011 - 17:32

Wyświetl postUżytkownik Mesogog dnia 08 June 2011 - 05:35 napisał

E, nie potrzebnie się martwisz na zapas ;) .

Pierwszy zwiastun pozwala sądzić, że film będzie utrzymany w bardziej poważnej tonacji, co akurat mi odpowiada. Filmy Raimiego były lekkie, zatem warto sprawdzić jak Spider-Man się będzie spisywał w mroczniejszej odsłonie i właśnie na to czekam.
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users