Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Obsada! - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Obsada! Wasze typy aktorów...

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 272

Napisano 13 January 2010 - 12:53

Tak wiec mamy pierwszego Reboota. Kto waszym zdaniem powinien wcielic sie w Petera i MJ? Narazie typów nie mam, ale chetnie poczytam wasze wymysly w tym temacie. Zapraszam do postowania :venom:
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Spidey 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 14

Napisano 13 January 2010 - 19:43

UWAGA! EDYTUJE MOJA WIADOMOSC ZEBY NIE NABIJAC...
ROBIE TO DZISIAJ 18 STYCZNIA, 2010 ROKU, IMIENINY PIOTRA I MALGORZATY! <_<

Moze wyróznie sie z tego tlumu, ale ciesze sie z restartu serii. Tak naprawde z wyjatkiem aktora grajacego Jamesa Johna Jamesona nikt specjalnie sie nie popisal, a panna Dunst sie nie popisala. Tak naprawde to oczekiwalem w filmie Gwen Stacy, a dostalem Mary Jane. Ale dla mnie to nie jest problem, tylko ze jak ktos moze pomyslec o Dunst do tej roli?? wyblakla, slaba, przestraszona dziewczynka z Broodwayu. Gdzie tam jej do tej komiksowej Mary Jane Watson, nie w niej zadnych "kolorów", ani pazurka. "dalej Tygrysie!" w jej ustach brzmialo jak "kiciusiu prosze szybko wracaj!". Tobey wydawal sie jakby taki... podobnie jak MJ. W pierwszej czesci przemienial sie z cieniasa w bohatera, w drugiej czesci z bohatera w cieniasa, w trzeciej czesci szkoda gadac. Gdzie sa jego ciagle dowcipy i docinki?? Co do reszty obsady nie ma zarzutu.... bo do kogo mam miec?

Teraz czesc na moje zyczenia.... do glównej obsady mam mare pomyslów... Wszyscy bluznia na Roberta Pattisona... ale z wygladu zewnetrznego moim zdaniem pasuje do zagrania Petera Parkera. Poza tym jest mlody, a Tobey ma juz okolo 33 lat. A skoro remake ma byc mroczniejszy to pomyslcie sobie jaka taktyke móglby obrac Marvel... aktor grajacy najslawniejszego na swiecie wampira, wcieli sie w superbohatera który bedzie walczyl z wampirem... Morbiusem. W Mary Jane moglaby wcielic sie Bryce Dallas Howars... ta to aktorka grajaca Gwen w 3 czesci... luknijcie na jej zdjecia przed udzialem w SP3 to zrozumiecie....
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 13 January 2010 - 22:33

Tez bym sobie zyczyl dobrze dopasowanej aktorki... w komiksach MJ byla seksbomba ;p
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 14 January 2010 - 12:12

Mi by pasowali ci aktorzy, którzy grali w tamtych Spiderach.. oczywiscie oprócz K. Dunst w roli MJ
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   4z4zel 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 14 January 2010 - 22:48

Witam,

Wiecie panowie ja jestem przerazony pogloskami ktore kraza po sieci....
zeby R. Pattison gral mojego Spider'a.. az ciarki po plecach przechodza....

W momencie gdy to bedzie oficjalna wiadomosc to najpierw spedze 3 godziny w kiblu na ryku lwa a potem zaczne ogolnoswiatowa kampanie na zmiane aktora.

eh no musialem sie wyzalic bo az mnie scisnelo jak wyczytalem na paru serwisach takie pogloski....

Pozdrawiam cieplo
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiekfrank 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 57

Napisano 15 January 2010 - 19:09

Dobrze Cie rozumiem, 4z4zel, ja równiez mam te same odczucia.
Ten Pattison to rzeczywiscie, równiez mi jakos nie pasi.

W dodatku ludzie, co wy do tej Dunst macie? Mi tam pasowala. No ale cóz, kazdy ma swój gust.

Raimi, wróc!!!
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   PrimoHombre 

• Venomous Reptile
  • PipPipPipPip
  • Postów 851

Napisano 15 January 2010 - 20:43

Osobiscie nie wiem co myslec o wymianie Tobiego na Roberta ... Do Tobiego M. chyba sie przyzwyczailem ... i to tyle dobrego co o nim dobrego moge powiedziec , moim zadaniem Pajakowi w jego wykonaniu brak porostu ikry :(
Natomiast byl bym niezmiernie szczesliwy ze zmiany Dunst na np Albe w roli M.J ale to tylko takie moje marzenia :spider_couch:
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   deamon 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1258

Napisano 17 January 2010 - 23:08

Co mamy? Dunst to pasztet, a MJ to czólówka lasek Marvela.
Dołączona grafika
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   FriendlyFreak 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 30

Napisano 03 February 2010 - 21:33

A wiec. Bez starej obsady moje nadzieje wygladaja tak:

Peter: Michael Cera
Mary Jane: Alyson Hannigan (srednio mi pasowala, ale moze byc, chociaz uroda nie grzeszy)
http://www.youtube.com/user/uncleben57
Polecam - walkthrough gry Spider-Man z 2001 roku i w przyszłości wielu innych!
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 05 March 2010 - 16:48

W sumie Tobey Maguire wcale az tak zle nie wyszedl w roli Spider-Mana natomiast jezeli chodzi o MJ to Kristen Dunst,beznadziejnie ta rola jej wyszla.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 05 March 2010 - 19:03

Dla mnie Tobey to Parker, pasowal do roli wrecz wysmienicie. Teraz jedynym innym Peterem, który ewentualnie przychodzi mi do glowy jest Drew Fuller. Wiem zaraz powiecie, ze moze byc za stary na nastolatka, ale nic na to nie poradze. Dla mnie Pajak juz nie jest nastolatkiem, bo chce utozsamiac sie z Peterem - studentem. Jest mi blizszy wiekowo, wiec nie ma co sie dziwic.
Jesli idzie o kobiete to przede wszystkim licze, ze pójda tropem Raimiego i wprowadza Felicje Hardy do swiata Spidera. Ciekawie byloby gdyby byla on starsza od Pajaka. O doborze aktorki do tej roli juz pisalem w innym temacie, ale powtórze, ze po cichu licze na Sare Michelle Gellar.
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 09 March 2010 - 11:54

Jak mozna mówic ze Tobey pasowal do roli spidera :/ To wola o pomste do nieba!
Spider-Man to byla postac z bardzo duzym poczuciem humoru, natomiast Pan TM zrobil z tej postaci kogos, kto tego humoru nie posiadal ani odrobinke!
Idealnie to pasuje Robert Downey Jr. do roli Irona, który wedlug mnie jest wybitnym aktorem w przeciwienstwie do Tobiego
Pozdrawiam
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 09 March 2010 - 14:39

Wyświetl postUżytkownik maslany dnia Mar 9 2010, 12:54 PM napisał

Jak mozna mówic ze Tobey pasowal do roli spidera :/ To wola o pomste do nieba!
Spider-Man to byla postac z bardzo duzym poczuciem humoru, natomiast Pan TM zrobil z tej postaci kogos, kto tego humoru nie posiadal ani odrobinke!

Akurat nie Pan Tobey decyduje co ma mówic, jak ma sie zachowac, on tylko gra. Przynajmniej tak mi sie zdaje. Zgadzam sie z m2reily'm, dla mnie tez Maguire pasowal.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 18 March 2010 - 17:23

Cytat

Dunst to pasztet, a MJ to czółówka lasek Marvela.

Może będę w mniejszości, ale Kirsten w mojej ocenie była słodka jako Mary Jane. Nie pokazano ją jako napompowanej seks bomy, lecz była bardzo kobieca, wręcz eteryczna i to niewątpliwie zaleta. Celowałbym w coś podobnego przy doborze przyszłego obiektu westchnień pająka. To jest obszar, który film może eksploatować i być przy tym oryginalny.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom44 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 54
  • Interests:Sport, gry komputerowe, Street fighter, Spiderman, Figurki, modelarstwo znaczy robienie customow.

Napisano 18 March 2010 - 17:51

Tak Tobey nie wypadl zle ale K.Dunst kurde blacha ja cie pier... kur... przecierz MJ to byla niesamowita laska w komiksach marvela, ludzie scenarzysci byli slepi czy jak?? Dunst jest jakas taka nijaka w role MJ powinna sie wcielic przynajmniej moim zdaniem (kilka propozycji) Gail O'Grady lub Nicky Whelan albo Becki Newton oraz dwie faworytki Hayden Paneltiere Ashley Greene te dwie ostatnie sa niezle:D :lol:
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 18 March 2010 - 18:18

Błagam cię, ta niedoszła Drusilla (Ashley Greene) jest lepsza od Kirsten, cóż, może nie jestem wstanie się pogodzić, że znowu wszyscy mają być nastolatkami. Jednak mogę do roli MJ zaproponować np. Rose Mc Gowan, jeśli Dunst nie zyskuje aprobaty. Zresztą Peter i Mary nie muszą być w ogóle w tej samej szkole, czy też ona sama może już nie być uczennicą, tylko dziewczyną z sąsiedztwa, do której Parker pała platonicznym na razie uczuciem.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom44 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 54
  • Interests:Sport, gry komputerowe, Street fighter, Spiderman, Figurki, modelarstwo znaczy robienie customow.

Napisano 18 March 2010 - 18:30

Stary błagam cie. nie zyskuje aprobaty to naprawde malo powiedziane przeciez... ech kurde szkoda gadac naprawde no przecież na role MJ sie w ogóle nie dawała, nie nadaje i nadawac sie bedzie jest nijaka taka ma po prostu urode ale to tez zalezy od gustu. Po prost moim zdaniem Dunts nie nadaje sie na role najseksowniejszą laske marvel.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Mattinis 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 5

Napisano 06 April 2010 - 13:20

Dunts nie może być MJ lepiej ab y w SM 4 zmienili ją na kogoś innego np. Emma watson,Robertson itp itd. ale Emma watson bardziej sie nadaje
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Sztukas 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240
  • Interests:Marvel Comics :)<br />DC Comics :)

Napisano 11 April 2010 - 09:08

http://www.filmweb.pl/Percy+Jackson+jednak...m,News,id=59603

Bez komentarza... ;(

For Odin! For Asgard!

0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 11 April 2010 - 09:18

O mój Boże, właśnie to przeczytałem na Filmweb chyba jednak trochę przesadzili z tym wiekiem głównego bohatera, jak na razie nie zapowiada się to zbyt dobrze mam nadzieje że to się zmieni i jednak coś z tego filmu jeszcze będzie. Może przynajmniej wybiorą kogoś bardziej utalentowanego go roli czarnego charakteru, chyba że z nich też chcą zrobić nastolatków :D
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

Udostępnij ten temat:

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users