Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Propozycja koszulek Spider-Mana - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Propozycja koszulek Spider-Mana

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Black Spider 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Postów 5

Napisano 18 November 2009 - 20:38

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewna propozycje, która moze wypalic tylko dzieki Wam. Mój znajomy z USA co jakis czas podsyla mi jakies gadzety zwiazane z Pajeczarzem, a teraz zaproponowal, ze moze mi zalatwic koszulki, o które tak ciezko w Polsce (bo dla dzieci jest ich mnóstwo). Pewnie wzialbym tylko jedna sztuke dla siebie, ale pomyslalem, ze czemu nie wiecej?

Wzór wyglada tak:

Moge ich sprowadzic wiecej, jesli tylko znajda sie chetni. Z tego co sie orientowalem, to ich cena oscylowalaby w okolicach 50 zl i bylyby to rozmiary "L". Prosze pisac, jesli jestescie zainteresowani. Pozdrawiam

P.S. Aha - na koszulce nie ma tego napisu "600"

Załączone pliki

0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 18 November 2009 - 22:49

A macie do zalatwienia T-Shirta z "logiem" Venoma/Black Spidera z przodu i z tylu, polaczone ze soba??
Cos takiego jak ponizej??
Dołączona grafika
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Black Spider 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 5

Napisano 19 November 2009 - 10:01

Nie wiem, musialbym sie dowiedziec. Wiem natomiast bankowo, ze ten wzór który podalem, cieszy sie spora popularnoscia i ze sprowadzeniem go nie byloby problemów.
0

#4 Guest_xnzqiao_*

• Grupa: Guests

Napisano 15 December 2010 - 02:14

Kate Middleton has reportedly chosen British designer Bruce Oldfield to create her wedding dress when she marries Prince William next year.
There had been speculation the 28-year-old future queen - who is set to marry Prince William on April 29 - would choose her favourite label Issa to design the gown but designer Ben de Lisi is adamant Bruce has been handed the task.
wedding gowns
He told Britain's Telegraph newspaper: wedding gowns "There are lots of rumours, but I've heard it is Bruce Oldfield.
wedding dresses
"I'm absolutely certain I won't get chosen; wedding dresses I'm sure I'm not in the running."
wedding dresses
American-born Ben - whose gowns have been worn by Kate Winslet, wedding dresses Helena Bonham Carter and Angelica Huston - also revealed he feels sorry for Kate because the whole world will be waiting to judge her wedding outfit.
He said: "Kate has to do what's right for Kate. It's never going to be easy for her because the whole world is looking at her. She has a lot of boxes to tick.
wedding gowns
A spokesman for Bruce - who designed the wedding dress for Britain's Prime Minister David Cameron's wife Samantha, wedding gowns and was also a favourite of William's late mother Princess Diana - denied an official offer had been made saying: "Bruce has no comment on that. It's just Ben's opinion."
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   riaxi5 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 8

Napisano 05 November 2013 - 07:26

Nie macie t-shirtu z torsem Venoma?
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic