Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: •Spider-Man - Return of Sinister Six - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

•Spider-Man - Return of Sinister Six gra na pegasusa:D

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   qwertyu123 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 13

Napisano 14 November 2009 - 15:41

Pamietam, jak bylem maly to zawsze chodzilem do kumpla zeby sobie w nia pograc, graliscie w nia? Jakbyscie chcieli to moge wam podac linka do niej na PC...
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 14 November 2009 - 15:45

A masz ją może na pegaza??
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   qwertyu123 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 14 November 2009 - 15:56

kasetke na pegaza mial kolega, ja mam link do gry, potrzebny jest emulator pegazusa.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Gadziu1115 

• Polski Spider-Man
  • PipPipPipPip
  • Postów 829
  • Interests:* animacja<br />* dubbing<br />* manga<br />* anime<br />* zjawiska paranormalne

Napisano 14 November 2009 - 17:48

Pierwsza gra ze Spider-Man'em w jaką miałem okazję zagrać. Wciąż przypomina mi się podkład muzyczny z pierwszej planszy. W wakacje 2009 roku u kumpla wyczaiłem pegazusa (oraz ową gierkę) i sobie zapykałem. Świetna gierka. Spędzało się kiedyś te kilka godzin przed telewizorem z "padem" w ręku ^^
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 05 April 2010 - 18:04

Spider-Man - Return of Sinister Six to słaba grą, w głównej mierze skierowana do maniaków Pegasusa / NESa i fanów Spider-Mana. Wyzwanie jakie stanowi pokonanie Sinister Six tylko z pozoru wydaje się wielkie, tak naprawdę przeciwnicy nie są trudni a gra nie jest aż tak wymagająca. Z czystej ciekawości zagrać warto, na dłuższą metę jednak szybko nudzi i irytuje...
0

#6 Guest_Annstory_*

• Grupa: Guests

Napisano 18 December 2010 - 06:11

Trends will always shift to favor certain looks,but the backbone of our line clearly represents.Next year’Designer SunGlasses s lines will see lots more lens tints and a continuation of fun color frames Designer SunGlasses.
sunglasses replica
You will also see a strong trend back to basics and classics. People sunglasses replica are realizing replica sunglasses that they have been wearing clown shoes for last few years and will replica sunglasses continue to go back to classic shapes and styles.
sophisticated and feminine woman
sunglasses replica and to a man who has rediscovered the DNA of earlier collections, interpreted in a modern way through the use of new technologies and innovative materials.
Glamorous and chic, these women’s sunglasses replica sunglasses feature the new decorative gem that simulates the effect of diamonds due to a newdesigner sunglasses and exclusive diamonding method. The workmanship, visible on the core of the temples through the plastic transparency, is obtained by using a diamond-tipped tool which removes very thin layers of metal, leaving a milled finish which reflects the light and produces an appealing colour effect. The colours decline in chic shades of brown, violet, sand/grey, blue, designer sunglasses red and black.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   superpająk 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 12

Napisano 26 September 2011 - 17:44

ja kiedyś gdy byłem młodszy grałem na pegusie kiedyś dochodziłem do mysterio i dalej a tera na emu nie moge pokonać sandmana
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users