Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Nowicjusze na forum - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nowicjusze na forum Jaki miec do nich stosunek?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Incognito 

• Nexus 7
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 107

Napisano 19 November 2005 - 14:48

Dlugo sie zastanawialem, czy pisac to co napisalem ponizej czy nie, ale w sumie nic mnie to nie kosztuje a moze którys z Was pójdzie po rozum do glowy.

Wielkim (i milym) zaskoczeniem byl dla mnie fakt, ze spora czesc forumowiczów (wsród których sa i admini) jest tak mlodego wieku, a mimo to forum trzyma taki poziom. Naleza sie za to owym osobom gratulacje. Ale...

No wlasnie - ale cóz z tego, skoro ostatnimi czasy interpretacja wieku tychze osób przybiera wrecz odwrotna forme i racza nas oni manierami holoty spod nocnego lokalu. Ludzie - czy przypadkiem dzialalnosc (w 100% fanowska) na tym forum nie wyprala z Was przypadkiem kultury? Cóz sa Wam Bogu ducha winni nowicjusze, którzy zadajac proste pytania oczekuja prostej odpowiedzi? To, ze ktos nie przewertowal dziesiatek innych tematów (tudziez regulaminu)w poszukiwaniu odpowiedzi na swój problem nie daje Wam prawa (choc admini sami prawo stanowia) do chamskich zagran. Apeluje wiec o powsciagliwosc i cierpliwosc do nowych uzytkowników, no chyba ze planujecie odciac sie od reszty fanów i stworzyc cos na ksztalt zamknietego kola dyskusyjnego dla elity. Wówczas bede pierwszym, który je opusci.

Celowo nie posluzylem sie przykladami, których moga dotyczyc powyzsze pretensje i jesli nie musicie - nie proscie o nie.

Pozdrawiam i mam szczera nadzieje na tendecje zwyzkowa poziomu prowadzonych tu dyskusji.
user posted image
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   zygmoont 

• Zlatan Ibrahimović
  • PipPipPipPip
  • Postów 386
  • Interests:Wszystko po trochu :D

Napisano 19 November 2005 - 15:07

Masz racje.

Cytat

Cóz sa Wam Bogu ducha winni nowicjusze, którzy zadajac proste pytania oczekuja prostej odpowiedzi?

Jednak musze Ci powiedziec, ze na zdecydowanej wiekszosci for internetowych nowicjusze sa rownani z ziemia. Ale w wiekszosci przypadkow, to jest wlasnie ich wina, ze sa tak traktowani. Jak widze posty typu "Iak ma na imiem Spajdermen?" w temacie "Czejsc jezdem dzieciakiem" to mnie rzuca. Sa jednak tacy, ktorzy podchodza 'na serio' do sprawy. Wezmy za przyklad np. Ciebie. Twoj pierwszy post na starym boardzie byl bodajze w temacie "Kostium Spider-Mana". Napisales sensownego posta, ktory byl na temat, bylo malo bledow ortograficznych (moje zboczenie), no i ogolnie wyczerpales temat. Zmierzam do tego, ze najwazniejsze jest pierwsze wrazenie... Hmm, jak cos mi do glowy przyjdzie, to dopisze :]

Pozdrawiam.
- Dlaczego Scarlet Spider tak nienawidzi BatCave?
- A kto gotham wie...

by Ares_Real
Weso?y Szpital - fotografia pami?tkowa
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 19 November 2005 - 16:52

A wiec ja tutaj wytlumacze sie ze swojego naskakiwania. Wkurzaja mnie tacy userzy jak Kacper czy Zika. Bo skoro chca tutaj byc aktywni to niech nie pisza nowych tematów w Spider-Man 3 typu "Kacper to ja" "Ghos Rider" . Szczególnie wkurzaja mnie tacy userzy co to nie moga sobie w Wordzie poprawic posta i pisza glupoty w stylu "Spiderman zadzi tak jak ja" albo komenty Spideya na glównej typu "fajna gra" , "spoko" , "extra" . W dodatku zauwazylem ze ostatnio pseudo-debili aka prowokacji na forum przybywa. Zgredek (topic h*je) K*tas ([email protected]) Spajk (prawdopodobnie tez prowokacja bo próbuje nasladowac pismo dziecka lamanym polskim i glupia sygnaturka). Innymi slowy z przypadków jakie tu znam naskakuje sie na ludzi gdzy zrobia cos zlego (typu cyvil vs me i vice versa) . Kiedys mi spider-nikodem zwrócil uwage na moje "bezpodstawne" rzucanie sie na funkietera. Jak sie niedawno go spytalem na GG "co masz do mnie?" odpowiedzial ze to byl jednorazowy wybryk po co to rozgrzebywac......CO do usera Bton którego nijak naskoczylem. Napisalem poprostu ze ostatnio jest moda na Leparkour i ze niedlugo zniknie jak grypa i zostana tylko najwytrwalsi. Nie moja wina ze sie obrazil (przy okazji powyzywal mnie od nalogowców).

A co do ostatniej czesci twego postu o "kregu". Popatrz na usera ajka*** , pisze posty normalne (?) nikt na nia nie naskakuje. Na ciebie tez nikt nie naskakiwal . Moral jaki? Piszesz normalnie , z sensem jest tu dla ciebie miejsce. Ale 13-latnich debili co sie wyrazac nie umieja tepia wszedzie (dowód : wymyslenie okreslenia n00b ;)). Jest to tzw. "Pokolenie Pokemonowe" które trzeba wykonczyc :)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   caterkiller 

• Lookin' @ sth?
  • PipPipPipPip
  • Postów 226

Napisano 19 November 2005 - 18:43

To forum i tak jest bardzo tolerancyjne. ;P Nie to, ze nie mogloby byc lepiej, ale znowu nie dramatyzujmy. Jak ktos zasmieca forum, to niech nie oczekuje, ze wszyscy mu przyklasna i jeszcze pochwala.

PS. Nooo.. ajka pisze baaardzo normalne posty (zwlaszcza ten o szamanskiej muzie), nie bez powodu jest moim idolem.
:)

0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 19 November 2005 - 18:54

Użytkownik caterkiller dnia Nov 19 2005, 19:43 napisał

PS. Nooo.. ajka pisze baaardzo normalne posty (zwlaszcza ten o szamanskiej muzie), nie bez powodu jest moim idolem.[/i] :)

To byl tylko taki wyrwany z kontekstu przyklad (pokaz mi innego nowego usera po którym nie jedziemy z non-stop ;) ).

Pozatym podam kolejny przyklad na mocy którego my jestesmy tolerancyjni. Popatrzcie chodÄ˝by na forum multiemu.net. Tam za takie posty ajka** odrazu dostalaby range "stara dupa" ;) A my ja tolerujemy. A wiec jestesmy c00l.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Kurt 

• Sid
  • PipPipPip
  • Postów 111
  • Interests:1. OLIVIA<br>2. KKK

Napisano 19 November 2005 - 19:02

muhaha~?

Przepraszam ale czegos tu nie rozumiem...
Przeciez co drugi nazwijmy to "nowy user" na tym forum zachowuje sie ponizej krytyki, pisze glupie posty, nabija posty, nietrzyma sie podstawowych zasad ortografi. W ostatnich 2 miesiacach narobilo nam sie kilku nowych uzytkownikow z czego 70 % to idioci.
Tak wiec jak mam byc mily dla osoby ktora zasmieca forum, i przymykac oko na to ze user ten nie umie sklecic zdania?

Porownajmy sobie takiego JaRuTo z Alka czymstam. Pierwszy osobnik przyszedl niedawno i wszscy go lubia (chyba??) nie ma z nim zadnych problemow. Natiomast to drugie od samego swojego poczatku bycia na tym forum zachowuje sie fatalnie i juz stala sie idolem Jurka.

Tak wiec zastanowmy sie nad tym kto tu jest "ten zly", a kto dzielnym obroncom sprawiedliwosci... xDDDDDD

/// d0n xDDD?
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 19 November 2005 - 21:22

Użytkownik Kurt dnia Nov 19 2005, 20:02 napisał

W ostatnich 2 miesiacach narobilo nam sie kilku nowych uzytkownikow z czego 70 % to idioci.

No wlasnie... Zauwazylem, ze ostatnio na nasze forum przybywa coraz wiecej ludzi, dawniej tak nie bylo (a przynajmniej mnie sie tak wydaje), skad nagle tylu nowych userów i dlaczego prawie wszyscy sa normalnie idiotami, robia mega bledy ortograficzne itp. (patrz cytat u góry)... :P

Nizej: raz mozna sie pomylic...
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 19 November 2005 - 21:25

Użytkownik QbaS dnia Nov 19 2005, 22:22 napisał

Użytkownik Kurt dnia Nov 19 2005, 20:02 napisał

W ostatnich 2 miesiacach narobilo nam sie kilku nowych uzytkownikow z czego 70 % to idioci.

No wlasnie... Zaówazylem, ze ostatnio na nasze forum przybywa coraz wiecej ludzi, dawniej tak nie bylo (a przynajmniej mnie sie tak wydaje), skad nagle tylu nowych userów i dlaczego prawie wszyscy sa normalnie idiotami, robia mega bledy ortograficzne itp. (patrz cytat u góry)... :P

Powiedzial QbaS , mistrz ortografii :P W dodatku idol Jurija :P

To Jurij jeszcze tu wpada? - The Question Gungan
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Kurt 

• Sid
  • PipPipPip
  • Postów 111

Napisano 19 November 2005 - 22:28

Cytat

To Jurij jeszcze tu wpada?

a Caterkiller to niby kto? ;p

@topic/qubas\cyvil

Nie ma jednak co zawracac sobie glowy idiotami, wazne jest to ze jest na tym forum jeszcze jakas garstka ludzi w miare inteligentnych i trzymajacych poziom. A osobniki ktore od poczatku nie umieja sie zachowac powinny byc tlumione w zarodku ;p (ban plx po pierwszych 2 postach xD)

//0livia

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   caterkiller 

• Lookin' @ sth?
  • PipPipPipPip
  • Postów 226

Napisano 20 November 2005 - 01:31

Ares napisał:

Pozatym podam kolejny przyklad na mocy którego my jestesmy tolerancyjni. Popatrzcie chodÄ˝by na forum multiemu.net. Tam za takie posty ajka** odrazu dostalaby range "stara dupa"  A my ja tolerujemy. A wiec jestesmy c00l.

No ba ze jestesmy. A poza tym ja ja lubie. ;>

Kurt napisał:

Awww.. Kurt, jakis Ty sie ostry zrobil. Jestem pod wrazeniem. :P

Ares napisał:

Powiedzial QbaS , mistrz ortografii  W dodatku idol Jurija

Qbasa tez lubie, dlatego jest moim idolem. :P

Jackson napisał:

To Jurij jeszcze tu wpada? - The Question Gungan

Ooo, poczulem sie niezauwazony. Wykresle Cie z listy idolów!

Ogólnie moim zdaniem nie ma co rozpaczac. Zreszta niewiele jest nowych zakladajacych tematy w stylu 'nie mówic na mnie nic zlego!', a jak juz tacy sa to imo nalezy ich tlamsic i banowac ku uciesze gawiedzi. :P

Ajki do tej grupy nie zaliczam. Ajka r0x! XD

0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Incognito 

• Nexus 7
  • PipPipPip
  • Postów 107

Napisano 20 November 2005 - 11:14

Nie pierwszy raz zostalem Ä˝le zrozumiany. Nie chce stawac w obronie osób wybitnie uposledzonych, których wsród nas nie brakuje, ale osób o dobrych intencjach, którzy moze sa poczatkujacy nie tylko na tym forum, ale w sieci w ogóle. Nawet jesli ktos ma 11-12 lat (ba! i osmiolatkowie czytaja komiksy) i z racji swojego wieku moze wykazywac sie nieznajomoscia ortografii, to chyba mozna w prostych slowach naprowadzic na preferowany przez wiekszosc styl rozmowy, zamiast wyjezdzac z tekstem: "a niech mnie, skad sie tacy idioci biora!".

Co zas sie tyczy osób w sposób czytelny pokrzywdzonych przez zycie ubytkiem intelektu, to rada na to jest jedna. Aby ustrzec sie prowokacji trzeba ja ignorowac. Zbedne jest nawet blokowanie tematu, bo juz to swiadczy o zainteresowaniu nim. :P By jednak nie czynic sie wieÄ˝niem wlasnego forum i nie udawac, ze sie nie widzi czyjejs upierdliwosci posluze sie przykladem (wprawdzie nie z forum, ale równiez z ogólnej aktywnosci fanów):

Cytat

co to za koles? 12-latek? kto go uczynil redaktorem? "Jestem leniem jakich malo wiec newsów sie nie spodziewajcie codziennie" - to chyba nie za dobrze swiadczy o poziomie tej strony?

bez obrazy
pozdrawiam

Cytat

WeÄ˝ funky spier*alaj.......pokaz mi njusa na dzien dobry palancie , era USM sie skonczyla wiec wal sie. Bez obrazy? A ty ile niby masz lat , 14? Patrz na sibie , na twoje glupoty na forum o potem gadaj o innych palancie.

Rozumiem, ze moglo dojsc do pomylki (o czym swiadcza nastepne posty z newsa SMO), ale Twój post Ares byl chyba oczekiwanym potwierdzeniem niedojrzalosci, od którego chyba wszyscy odwykli czytajac inne Twoje posty :P . Nie lepiej w takich sytuacjach zablysnac intelektem lub rzeczonego klienta olac?
user posted image
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Kurt 

• Sid
  • PipPipPip
  • Postów 111

Napisano 20 November 2005 - 12:40

@Inco~
Zauwaz tylko to ze na tym forum nie ma jeszcze az tak tragicznej sytuacji ze kazdy nowy user jest gnojony. Jezeli wykaze choc troche intelektu jest przyjmowany naprawde w miare dobrze :P

A jesli chodzi o ich wiek... nie mozemy przymykac oko na glupote danej osoby tylko dlatego ze ma 12 lat~ . Tak naprawde jest to juz taki wiek w ktorym powinno sie byc w miare rozumnym, a przynajmniej na tyle zeby "poprawnie" korzystac z forum.

@cater~
Od Ciebie sie nauczylem xDDD

//0livi4
xD

Hate it or love it
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Duch Zemsty 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 20 November 2005 - 12:50

To forum nie jest jeszcze najgorsze pod wzgledem toleranci ,ale Avalon na czele z Jacksonem to tak :P Nie no zartuje ale dar jaki Bóg dal Jackiemu to pojezdzanie ludzi ,na moim forum panuje (moim zdaniem)dobra tolerancja ,a tutaj tez nie jest zle.
www.marvelcomics.fora.pl
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   caterkiller 

• Lookin' @ sth?
  • PipPipPipPip
  • Postów 226

Napisano 20 November 2005 - 15:28

@Incognito - A to racja. Nie widzialem tych dwóch wypowiedzi.

@Kurt - respect.
XD

0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 20 November 2005 - 16:11

Użytkownik Incognito dnia Nov 20 2005, 12:14 napisał

Nie lepiej w takich sytuacjach zablysnac intelektem lub rzeczonego klienta olac?

Jak mam blyszczec tym czego nie mam <joke?>
A tak na serio. Wkurzylo mnie ze koles który tutaj zrobil istne rozdwojenie jaÄ˝ni i wyzwal wszystkich od "hooi" zaczal lapac mnie na slówka i ublizac.....Kazdy ma czasami zly dzien. Chyba w tym samym dniu najechalem na "kuema" . Ale z mojej strony juz sie to nigdy nie powtórzy . Slowo skauta :P

Spirit of Vengedance : napisał:

]ale dar jaki Bóg dal Jackiemu to pojezdzanie ludzi ,na moim forum panuje (moim zdaniem)dobra tolerancja ,a tutaj tez nie jest zle.

Poprawka , Jackson z nich szydzi :P
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 20 November 2005 - 17:27

Użytkownik Ares_Real dnia Nov 20 2005, 17:11 napisał

Użytkownik Incognito dnia Nov 20 2005, 12:14 napisał

Nie lepiej w takich sytuacjach zablysnac intelektem lub rzeczonego klienta olac?

Jak mam blyszczec tym czego nie mam <joke?>
A tak na serio. Wkurzylo mnie ze koles który tutaj zrobil istne rozdwojenie jaÄ˝ni i wyzwal wszystkich od "hooi" zaczal lapac mnie na slówka i ublizac.....Kazdy ma czasami zly dzien. Chyba w tym samym dniu najechalem na "kuema" . Ale z mojej strony juz sie to nigdy nie powtórzy . Slowo skauta :P

A, zeby bylo smieszniej to okazalo sie, ze to nie Funky. :P
Btw, funky juz nie lubi SMO i nie wymienia nas wsrod najlepszych polskich stron o komiksach, obok Avalonu i BC :( Shame on you, bastard, shame on you! :P

Cytat

To forum nie jest jeszcze najgorsze pod wzgledem toleranci ,ale Avalon na czele z Jacksonem to tak :P

Avalon na czele z Jacksonem? :) Wezcie bo Jackie wpadnie w samouwielbienie (jeszcze bardziej) i bedzie, ze na kazdym forum na jakim sie pojawi to staje na jego czele. (albo czole jak kto woli)

/OT

This post has been edited by Jackson: 20 November 2005 - 18:41

0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 20 November 2005 - 18:03

Użytkownik Crov dnia Nov 20 2005, 18:27 napisał

A, zeby bylo smieszniej to okazalo sie, ze to nie Funky. :P

A wiec moja dedukcja mnie zawiodla....Ale i tak mu sie nalezalo za dyskryminowanie 12-latków i lapanie za slówka :P
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   ajka** 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 138
  • Interests:fantasy, fotografia, filmy, muzyka, i du?o wi?cej....zale?nie od nastroju;)magia, okultyzm, ezoteryka.

Napisano 21 November 2005 - 18:04

....i cóz ja moge dodac...
moze niektórych moich wypowiedzi( przewaznie traktuje wszystko z przymruzeniem oka i zartem jaki mi w duszy gra B) )...nie kumacie(?) ,
ale fakt--
moze niepotrzebnie jestem wylewna w slowach...
a ktos o krytyce komiksu czytal?? moze ze slownikiem wyrazów obcych bedzie latwiej....
bledów ort. nie robie, kurde nie przeklinam, mila jestem i przyjaÄ˝nie nastawiona
*******moze pokemonów nie ogladam i w tym caly sekret..?
i tak podoba mi sie tu :blink:
caterkiller * :)
*
:>
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   zygmoont 

• Zlatan Ibrahimović
  • PipPipPipPip
  • Postów 386
  • Interests:Wszystko po trochu :D

Napisano 21 November 2005 - 19:09

Użytkownik ajka** dnia Nov 21 2005, 20:04 napisał

bledów ort. nie robie

Juz nie ma odwrotu :blink: Bede obserwowal kazdy Twoj post :) A wliczasz w to bledy interpunkcyjne?

P.
- Dlaczego Scarlet Spider tak nienawidzi BatCave?
- A kto gotham wie...

by Ares_Real
Weso?y Szpital - fotografia pami?tkowa
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Incognito 

• Nexus 7
  • PipPipPip
  • Postów 107

Napisano 21 November 2005 - 19:24

Użytkownik ajka** dnia Nov 21 2005, 20:04 napisał

( przewaznie traktuje wszystko z przymrózeniem oka i zartem jaki mi w duszy gra  :)  )

...

Dobra...nie bawie sie wiecej w zygmoonta :blink:
user posted image
0

Udostępnij ten temat:

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic