Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Amazing Spider-Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Amazing Spider-Man

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   KoZa 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Postów 8

Napisano 16 August 2011 - 20:26

Jestem już po lekturze numerów 666 oraz 667 - innymi słowy: Spider Island się zaczęło. :] Na razie szczególnego szału nie ma i trochę za bardzo trąci mi Sagą Klonów, ale z drugiej strony - nie można skreślać tej serii dopóki się nie skończy. Jeśli kogoś interesuje szerzej ten temat, to trochę się rozpisałem o The Amazing Spider-Man 666 / 667 na moim blogu. :]
Personalny Blog Kulturalny - o literaturze, komiksach, kinie... ponieważ uzależnień się nie wybiera.
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   kaine86 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 9

Napisano 22 October 2011 - 20:03

Na obecna chwile powiem ze historia do najlepszych nie należy. Jesli chodzi o Spider Island Deadly Foes to pierwsze co to nie spodobalo mi sie przerobienie Kaine'a na Tarantule. Po raz kolejny przerabiają jego postać co mnie osobiście wkurza. Nastepnie pokazana jest kolejna Gwen Stacy ktora jak sie okazuje zabiła pierwszego klona tejże dziewczyny który znamy z Sagi Klonów. Nie trzebabyło jej zabijać. W tej historii znalazło by sie dla niej miejsce. Tą nową Gwen wstawili też tylko po to żeby za chwile ją także zabić. Żenada.
W Amazing Spider- man kolejnym pajęczym ochroniarzem Jackala zostaje Steve Rogers. Tego to bym sie nie spodziewał. W ogóle nie przyszłoby mi do głowy że Rogers pojawi sie w tej historii.
Powrót Queen... Dobry wybór bo kto inny mógłby zmieniać ludzi w pająki, aczkolwiek to kolejny powrót jaki serwuje nam Marvel.
Jackal i stado jego klonów- to już było. Za każdym razem kiedy on będzie ginął to za pare lat scenarzyści będą znowu sięgać po tą postać i znowu okaże sie że umarł kolejny klon a nie prawdziwy Miles Warren. Tak w nieskończoność. Najpierw dają nam wielką historie ze śmiercią i końcem jakiegoś etapu w życiu Parkera (lata 70, później lata 90), a potem okazuje sie że to znowu umarł tylko klon. Ile razy będziemy to jeszcze oglądać.
Historia zmierza ku końcowi. Kaine powrócił do ludzkiej formy i wygląda na to że to on będzie nowym Scarlet Spiderem. To nie będzie dobre rozwiązanie. Zwłaszcza że Reilly i Kaine przez kilka lat byli wrogami. Scarlet Spider był jeden i tak powinno pozostać. Czekam na zakończenie Spider Island gdyż jako fan Sagi Klonów jestem tym tematem zainteresowany ale Marvel po raz kolejny mnie rozczarowywuje.
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   KoZa 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 8

Napisano 06 January 2013 - 10:04

Zapraszam na videorecenzję komiksu "The Amazing Spider-Man: Powrót do domu" (tak, tego, który ostatnio pojawił się w polskich kioskach). :]

Personalny Blog Kulturalny - o literaturze, komiksach, kinie... ponieważ uzależnień się nie wybiera.
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users