Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Jakie komiksy czytacie - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Jakie komiksy czytacie

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 17 August 2010 - 22:34

Racja Kaznodzieja to cudo . Czytał ktoś więcej ? Jak sądzicie ,cały ten bajzel to było na serio sprawdzanie Jessiego ? Mnie sie tak zdaje osobicie .Chociaz głowy nie dam uciąć ,czytałem raz i już jakiś czas temu . W każdym razie ,urzekł mnie klimat przygody ,wręcz z czasów dziecięcych ,połączony z refleksywnością i megaczarnym humorem .
user posted image
user posted image
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 17 August 2010 - 23:56

Z Kaznodziei czytałem jedynie tom o Świętym od morderców i bardzo miło go wspominam, niestety nic więcej mi w ręce nie wpadło, ale rzeczywiście klimat mnie urzekł i mam nadzieje, że dorwę coś więcej :spidey_cheers:
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 18 August 2010 - 05:11

Ja, jeśli pozwolicie, odejdę od waszej ciekawej dyskusji i spytam się tutaj userów: Czy ktoś czytał SM Noir lub EWAF'a i co o nich sądzi (bardziej obchodzi mnie opinia o tym drugim, gdyż nie mogę znaleźć recenzji na SMO).
Jeśli o mnie chodzi to lubie wracać do swojego ulubionego komiksu, a za niedługo zacznę czytać EWAF'a :spidey_cheers: .

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 18 August 2010 - 09:30

Nie pozwalam :) . Jeżeli chodzi o tom ze Świętym ,jest to tom retrospekcyjny ,przedstawia postać ,natomiast odbiega od głównego wątka. Główny wątek jest dopiero wyśmienity ,jak czytałeś tylko "Świętego" i cię urzekł ,to nie wiem co będziesz przeżywał ,przy innych ,znacznie lepszych tomach ,Panie Morpheus . Ja mogę powiedzieć ,że moje ulubione tomy o ile dobrze pamietam to "Do końca świata" , "Salvation" i nie pamietam tytułu ale to był podajże ósmy tom .
user posted image
user posted image
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 25 August 2010 - 15:58

Ostatnio, a dokładniej wczoraj przeczytałem sobie nowy tom Lucyfera i chciałem zapytać co sądzą o nim Ci którzy być może już go czytali. Ja także wyrażę swoje zdanie. Na kontynuację czekałem z niecierpliwością po tym jak Inferno zwiódł mnie są nad wyraz przeciętną i przewidywalną fabułą, było parę naprawdę fajnych momentów i nie mówię że było aż tak beznadziejnie :( Po prostu odczułem drobny niedosmak i spadek formy, liczyłem że to się zmieni w kolejnej części jednak tu otrzymałem coś podobnego na dodatek tom jest bardzo odchudzony względem innych ale cena jak to bywa się nie zmieniła. I sam już nie wiem co sądzić, więc chętnie posłucham opinii innych :) Ale na kolejny tom i tak czekam przypuszczając że będzie lepiej.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 25 August 2010 - 17:05

0statnimi czasy muszę przyznać że mam chrapkę na Superman'a.

Zaczęło się od "Smallville" na TVNie. Poczytuje sobie komiksy Człowieka ze Stali, i choć nie są tak dobre jak komiksy MARVELa, a w szczególności Spider-Man'a, to ogólnie ma fajne komiksy.
Wkurza mnie że często kaleczą logo na klacie. No i to że jest taki troszkę zbyt zakłopotany.
0gólnie zaczynam lekko obczajać świat DC, lecz MARVEL zawsze będzie królem.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users