Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Ulubiona seria komiksowa o Spider-Manie - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ulubiona seria komiksowa o Spider-Manie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 613

Napisano 05 July 2009 - 11:56

Jest temat ulubiony scenarzysta,ulubiony rysownik,ulubiona okładka i TM-Semic Top 10.Zatem dlaczego nie zrobic tematu ulubiona seria komiksowa?
Jeśli chodzi o mnie ,to moją ulubioną serią jest zdecydowanie The Amazing Spider-Man.Seria zawsze z największą dawką akcji,najciekawsza.Zeszyty z niej bardzo rzadko są nudne.No i jest to najpopularniejszą serią.A jaka jest wasza ulubiona?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Lone Star 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 104
  • Interests:Komiksy Marvela, komiksy Disneyowskie, muzyka (George Gershwin, Jacek Kaczmarski), Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, gra na gitarze itp.

Napisano 05 July 2009 - 12:37

Również się z tobą zgodzę cd. "The Amazing Spider-Man". Jestem z tą serią chyba najbardziej związany. Najbardziej lubię pierwsze komiksy z tej serii (niektóre zawarte w Essentialu) Ogólnie universum Spider-mana, głównie kojarzy mi się z "Amazingami".
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 23 September 2009 - 20:16

Na uwage równiez zasluguja dwie serie, a mianowicie Web of Spider-Man i Spectacular Spider-Man (1976). Obie serie maja spora garsc ciekawych historii, zreszta nie samymi "Amazingami" jesli chodzi o Spider-Mana czlowiek zyje
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 19 November 2009 - 15:22

Moja ulubiona seria tez jest The Amazing Spider-Man,ciekawe historie oraz wartka akcja czynia z tej serii jedna z najlepszych.
W essentialu ukazane sa jedne z tych pierwszych serii The Amazing Spider-Man i tez swietnie sa przedstawione.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 19 November 2009 - 15:44

Ja najbardziej lubie Amazinga (przed Brand New Day, po po BND to juz inna bajka).Historie w tym komiksie zawsze byly ciekawe i wciagaly mnie na dlugie godziny.Ostatnio zabralem sie za czytanie starych numerów Spectatular Spider-man i jestem bardzo zadowolony z czytadla.Niezle jest tez New Avengers, które ostatnio sledze z zapartym tchem.

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   wolverin 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 71
  • Interests:Komiksy,<br />Figurki MARVEL

Napisano 24 August 2010 - 08:01

Amazing Spider-man dlatego że tą serię ciągle wydają.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Elgared 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 38

Napisano 11 November 2010 - 17:32

Ja uwielbiam historie alternatywne, najbardziej Spider-Man Noir. Ma w sobie ten klimat starych kryminałów który lubie
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 11 November 2010 - 19:13

"The Amazing Spider-Man" - Regularna seria ze Spider-Manem. Bywa różnie jednak zaczęła w wielkim stylu, miejmy nadzieję że tak też się zakończy. Big Time zapowiada kilka fajnych zmian i naprawdę czekam z niecierpliwością na to. Ważnym faktem jest również to iż Big Time przywraca tą serię do pierwotnego kształtu!

"Amazing Fantasy" - Mówię o mało popularnej (a szkoda) kontynuacji Amazing Fantasy #15. Seria dzieje się między Amazing Fantasy #15 a The Amazing Spider-Man #1. Kilka naprawdę ciekawych wątków i genialne uzupełnienie historii Spider-Mana... polecam zdecydowanie każdemu.

"Spider-Man 2099" - Świetne alternatywne uniwersum rozgrywające się w przyszłości, konkretniej mówiąc w 2099 roku.

"Ultimate Spider-Man" - Niegdyś chyba najlepsza seria regularna z pajęczakiem, dzisiejsza kontynuacja woła o pomstę do nieba zarówno pod względem rysunków jak i scenariusza. Mam nadzieję że nadchodząca kreskówka przypomni mi o tych komiksach...

"Spider-Man Noir" - Spider-Man + klimaty Noir = świetny komiks!

To tak maksymalnie streszczając, chciałem tylko was ukierunkować na moje gusta... :)
Pozdrawiam.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 05 September 2011 - 16:22

Wyświetl postUżytkownik Drawski dnia 11 November 2010 - 19:13 napisał

"Spider-Man 2099" - Świetne alternatywne uniwersum rozgrywające się w przyszłości, konkretniej mówiąc w 2099 roku.

Moim seria zdaniem miała potencjał, ale nie został on należycie wykorzystany przez twórców. Patrząc na to co czasami oferowała regularna seria "The Amazing Spider-Man", można było z tematu alternatywnej przyszłości po prostu więcej wycisnąć. Przygody pierwszego latynoskiego Spider-Mana śledzi ogólnie niezłe, jest fajny kostium i klimat przyszłości. Niestety jednak trudno było mi się w nim odnaleźć osobiście, w dodatku pojawienie się Veonoma 20099 i Goblina 2099 wydaje się zbędne. Tak jakby zupełnie nowy bohater nie zasługiwał na zupełnie nowych wrogów. Pomysły się skończyły ?

Cytat

"Ultimate Spider-Man"

Nie przepadam za światem Ultimate i rysunkami

Cytat

"Spider-Man Noir" - Spider-Man + klimaty Noir = świetny komiks!

I tu się zgadzam, powiało mi klimatem Sin City
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users