Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Tekturki dla komiksów - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Tekturki dla komiksów

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 738

Napisano 11 June 2009 - 15:33

Folijek trochę jest na allegro ale gdzie zdobyć tekturki bo przecież nie będę przepłacał 1 zł za tekturkę, szukam po sieci jakiś arkuszy ale wszytko co znajduję to tektura falista ale za gruba jak na tekturkę - chciałbym kupić i pociąć sobie - już tak robiłem bo np pudełka po bombonierkach lub stare okładki maja odpowiednią grubość;]

Macie jakieś pomysły lub namiary?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 11 June 2009 - 16:18

Tektura z pudełka po butach się nadaje, ale teraz większość jest z nadrukiem kolorowym, a nie jak kiedyś, że pudełko było (zazwyczaj) białe.
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 11 June 2009 - 16:24

Też się nad tym zastanawiałem i praktycznie ciężko znaleźć. Raz udało mi się ściagnąć z USA dość drogie, ale za to grube folijki do komiksów (ale że robiłem to przez znajomego, to drugi raz już mu nie wyszło :/ ) Ogólnie też poszukuję tekturek, bo z folijkami w sumie nie ma problemu, a 1zł to za dużo (musiałbym wydać około 500zł na same tekturki ;) - a jeszcze nie jestem na tyle głupi :D

0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 11 June 2009 - 18:23

Własnie panowie tektura nawet ta cienka jaka jest w pudełkach po butach tez mi np nie pasuje bo mam dostep do takiej ale jak tak zapakuje do 500 sztuk komiksów to jaka kupa mi wyjdzie bo ma ona swoja grubość niestety - tekturki orginalne sa jednolite /zlane a tekturka po butach jest w środku falista - ja narazie znalazlem tlko wspominane tekturki od pudełek po bombonierach ;]
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users