Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Najlepsza kreskówka o Spider-Manie - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Najlepsza kreskówka o Spider-Manie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   dami 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 85

Napisano 21 April 2009 - 15:51

W tym temacie piszcie która kreskówka o Spiderze podobała wam się najbardziej.
Mi najbardziej podobał się TAS.Fajna grafika i najsensowniejsza fabuła.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 21 April 2009 - 19:07

Powiem to z pełną odpowiedzialnością. "The Spectacular Spider Man" jest moim zdaniem najlepszą kreskówką o pająku jaka dotąd powstała. Zaletą serialu jest to, że wykorzystują postacie z klasycznych opowieści takich jak Enforcers, Silvermane i szereg innych, rozwijając je przy tym. Poza tym twórcy serialu nie pędzą z chronologią zdarzeń, tak jak w TAS gdzie 30 lat chcieli zmieścić w 5 sezonów i z czasem robiło się to nieco zagmatwane. Dodatkowo w TSSM nie ma ( przynajmniej ja nie zauważyłem) wykorzystywania po parę razy tej samej sekwencji ruchu czy zbliżenia postaci. To nadaje akcji dynamizmu. Na koniec muszę powiedzieć, że scenariusze odcinków ( nie wszystkich oczywiście, ale większości) są przemyślane i co może najważniejsze oddają esencję Spider Mana.
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   dami 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 85

Napisano 22 April 2009 - 14:55

racja z tym że w TAS powtarzali sekwencje ruchu,ale mimo wszystko mi bardziej podobał się TAS
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 23 April 2009 - 21:16

TAS był niezły.. nie mogłem się doczekać kolejnych odcinków + sporo gościnnych postaci z Marvela (Daredevil, Punisher, Blade...) Fakt, że sekwencje, były przemontowywane z innych odcinków i trochę za bardzo (w/g mnie) "chaotyczne" sceny walki. To niszczyło miodność serialu, ale dawali radę.
Na minus dodam jeszcze to, iż przez to że kreskówka była przeznaczona dla dzieci, to robiono zabiegi, aby (że tak się wyrażę) nie chlustać krwią.. np. Morbius miał kły, ale aby wyssać krew miał jakieś gruczoły na dłoniach (wg mnie bardziej obrzydliwe to było), Bladeowi zrobili "miecz świetlny" zamiast zwykłego miecza, Carnage nie robił rzezi, tylko powalał ludzi wysysając z nich energię a Punisher zamiast klasycznym śrutem strzelał jakąś laserową bronią (tak jak i policja w tym serialu):spidey_rock:
Jednak w ostatecznym rozrachunku TAS jest niezłą kreskówką i napewno powrócę do tej serii nie raz. No i ekranowy debiut Venoma (i wielu innych postaci) należy do tego serialu:D

Co do "Spectaculara..", to przyczepie się, że odcinki są za krótkie:) Bardzo podoba mi się ten serial. Niebanalne sceny walki i dość zaskakująca fabuła w wielu odcinkach.

Sporym sentymentem darzę też serial z lat 80tych, Głównie solowe przygody Spidera, ale Amazing friends także się oglądało (głównie dzięki stacji RTL ;)). Teraz serial może wydawać się nieco naiwny, ale dawniej to było coś.
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 05 April 2010 - 20:01

1. Spider-Man TAS - bez wątpienia za klimat i intro. Ciekawe odcinki, animowany debiutem dla kilku postaci ze świata Marvela i sporo gościnnych wstępów. Specyficzny humor Spider-Mana no i efektowne walki to było coś co przyjemnie się oglądało...

2. Spider-Man and His Amazing Friends z czystego sentymentu, kilku gościnnych występów oraz za ciekawe trio bohaterów
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users