Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Scarlet Spider - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Scarlet Spider Najciekawszy klon Spider-mana

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 753

Napisano 25 March 2009 - 16:49

B)
Postanowi?em za?o?y? ten temat, poniewa? my?l?, ?e Scarlet zas?uguje na niego.
Wed?ug mnie jest jedn? z najciekawszych postaci z uniwersum Spider-mana, a jednocze?nie ma jedn? z najbardziej zagmatwanych historii.Czyta?em wiele komiksów z nim i mam do nich wielki sentyment.Co wy o nim my?licie?Czekam na opinie.

Aaa by?bym zapomnia?.Looknijcie na ten obrazek.Co by?cie powiedzieli gdyby taki komiks naprawd? si? ukaza??Ja jestem ciekaw jak wyja?niliby powrót Scarleta.

Dołączona grafika

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Ted 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 93

Napisano 25 March 2009 - 17:13

Ja by?bym bardzo za. Scarlet mia? swietny kostium (taki uwspolczesniony klasyczny). W ogóle byl ciekawe postacia jako Ben Reaily (ale na jego powrót oczywiscie nie ma szans - i nie mialby ten powrot sensu). Saga Klonow w koncu uznawana jest za porazke marvela (choc niektorzy ja lubia np. ja). Scarlet musialby byc wiec kims innym. Ale watpie, zeby kiedykolwiek mial wrocic.
A skad masz te okladke? Sam zrobiles?
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 25 March 2009 - 17:30

Cytat

A skad masz te okladke? Sam zrobiles?

Na deviantart.com znalaz?em.

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 08 April 2010 - 14:54

Clone Saga nie była aż taka zła, była historią dość swego czasu na czasie. Sporo mówiło się o klonowaniu i zabawie z ludzkim DNA. Co do Scarlet Spidera, to uważam że Marvel nie umiejętnie pociągnął historie tej postaci na samym końcu. Uśmiercił ją, a szkoda bo chętnie jeszcze zobaczył bym tą postać w niebieskiej bluzie z pająkiem w akcji. Można mieć jedynie jeszcze nadzieje, może Jackal coś tam jeszcze nam ciekawego przygotował o czym dowiemy się w przyszłości... Tak czy siak postać ta doczekała się takich samych serii co Spider-Man, mieliśmy więc Scarlet Spider Unlimited , Web of Scarlet Spider, Spectacular Scarlet Spider a nawet Amazing Scarlet Spider.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 04 December 2010 - 21:15

Temat chyba raczej bardziej pasuje do ogólnego działu o komiksach ze Spider-Manem. Krótko mówiąc Ben Reily alias Scarlet Spider jest postacią ciekawą, tragiczną, obwieszoną masą epitetów. Już samo pojawienie się nowego gracza spod znaku pająka budziło respekt i zaciekawienie, zwłaszcza dla siusiumajtka który przyjmował to z niesamowitym entuzjazmem dzięki TM-Semic. Bądź co bądź zginął bohatersko, dzielnie przejmując obowiązki Spider-Mana i będąc nim do końca. Co ciekawe doczekał się również kilku własnych przeciwników jak Dr. Octopus II czy Kaine
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Maximum Carnage 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 46

Napisano 10 July 2012 - 22:50

Scarlet? Kocham komiksy z nim prawie tak jak te spider man'a : ) Bardzo go lubię. Może kiedyś zrobię komiks o nim : )
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Niesamowity Spider-Man 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 39

Napisano 22 December 2013 - 11:14

Scarlet Spider to fikcyjna postać, która pojawiła się w serii z udziałem Marvel Comics Spider-Man. Jego kostium został zaprojektowany przez Tom Lyle i pierwsze pojawienie się bohatera (jak Scarlet Spider i) jest w Web of Spider-Man # 118.Tożsamość Scarlet Spider i był używany przez kilka postaci: Ben Reilly, Peter Parker (podczas gdy Ben udawał go w więzieniu), Joe Wade (czarny charakter), grupa trzech klonów Michael Van Patrick pracy z inicjatywy i Kaine .
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

6 User(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users