Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Iron Man 2 - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Iron Man 2 Premiera PL: 30 kwiecien 2010

#101 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 30 April 2010 - 17:36

Ja specjalnie czekałem ,,po napisach" żeby zobaczyć trailer Thora . A z tym nawiązaniem do kapitana , chodziło ci o te tarczę ?

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#102 Użytkownik nie jest zalogowany   Meister 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 160

Napisano 30 April 2010 - 17:43

No raczej, innej takiej sceny nie było. Też czekałem po napisach. Zostałem sam w kinie i sprzątacz patrzył się na mnie dziwnie :) ale warto było. Zaczynają się robić coraz większe powiązania pomiędzy herosami, przez co jeszcze bardziej nie mogę się doczekać Avengers.
0

#103 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 30 April 2010 - 22:11

Ja także poczekałem sobie dziarsko na scene po napisach i na szczęście prócz mnie były 2 inne osoby:) Film oczywiście fajny (godny by nazwac go mianem porządnego sequela) ale uważam, że jedynka była lepsza. Wiem, że film traktuje o człowieku w zbroi i wielu innych fajnych gadżetach, ale w tym filmie był aż przesyt, że uszami troszkę mi to wychodziło.

Nie znam zbyt dobrze postaci Justina Hammera ale uważam, że postać została ciekawie przedstawiona, choć czasami takim błaznem i pionkiem mi zajeżdżał.
Whiplash - tu muszę powiedzieć/napisać, że postać fajnie wykreowana. Scena z nim w Monako jest świetna, czego nie mogę powiedzieć o battle royal'u z nim... przede wszystkim jego image w tej scenie nie do końca mi odpowiadał... troszkę przesadzili moim zdaniem.
Postać Black Widow, grana przez Scarlett... nie przeszkadzała mi...może czasem.. ale sceny walki miała bezbłędne:)
Mozna by się doszukiwać minusów czy niedorzeczności, takich jak impreza u Starka, czy te jego "żylaki", które w dziwny sposób wyglądały jak układy scalone, ale to są rzeczy na które można przymknąć oko.
scena z tarczą Captaina Ameryki - świetna, tak samo motyw z tą super mega tajną rakietą tudzież pociskiem, którą posiadał War Machine w swoim arsenale:)

Samuel "Fury" Jackson - świetny, Pepper Paltrow Potts - fajna. Patrząc na Rhody'ego - Don Cheadle - cały czas widziałem Bashera z Ocean's 11do13.. aa i niejasna jest dla mnie sytuacja ze zbroją Mark 2, którą Rhodes uruchomił, ale pewnie czepiam się szczegółów.

Co do zbroi Mark 1 w jego "piwnicy", to sprawa jest prosta - przeciez w jedynce Obadiah Stane (Jeff Bridges) "dostał" ją od przywódcy 10 Rings (Mandarin??) i zwiózł do swojego laboratorium, by na tej podstawie skonstruować "strój" Iron Mongera. Jak został pokonany, to pewnie Stark przewiózł sobie ją swoim wypas audi (na miejscu pasażera:p) i powiesił z sentymentu, obok innych Marków;)

Film oczywiście polecam tym co nie widzieli i napewno obejrzę go nie raz z wielką przyjemnością
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#104 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 01 May 2010 - 07:33

Ja do kina wybieram się dzisiaj wieczorem i zobaczymy jak to wygląda, po waszych opiniach wciąż mam pewnie obawy przed tym co zobaczę, jedynka była naprawdę porządna że tak powiem i nie brakowało jej niczego kawał dobrej rozrywki bez zbytniego efekciarstwa, a patrząc na zwiastuny ''dwójki'' jednak czuję się ten przesyt efektów swoją droga wydaję mi się że efekty wyglądają nici gorzej od tych w jedynce nie wiem czemu po prostu coś takiego dostrzegłem. Zobaczymy wieczorem czy zmienię zdanie :)
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#105 Użytkownik nie jest zalogowany   Taikun 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 692

Napisano 01 May 2010 - 07:53

Film widziałem wczoraj wieczorem w kinie i trzeba przyznać, że jest dobry, ale jedynki oprócz scen walk, nie przebił. Główną zaletą tego filmu jest Robert. Widać, że dobrze się bawi grając Toniego. Najsłabiej chyba wypadli według mnie przedstawiciele TARCZY. Black Widow do czasu walki jest taka jakaś bez charakteru. Fury też jest trochę dziwny. Niby stara się rozmawiać z Tonym na poważnie, ale przypomina to rozmowę dwóch komików. Fury powinien być bardziej poważny. Co do reszty obsady to nie mam zastrzeżeń. W każdym razie film warty polecenia. Więcej o nim porozmawiamy jak trafi na DVD by nie zdradzić za wiele tym co go nie widzieli.
0

#106 Użytkownik nie jest zalogowany   Hachi 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 323

Napisano 02 May 2010 - 14:44

Hej film widziałem w Katowicach w Heliosie o 10 rano w Piatek (przebił mnie ktoś )

Film fajny muszę zobaczyć go jeszcze kilka razy ale chyba jednak jedynka była lepsza . Czarna wdowa może i miała fajne sceny na końcu ale bądzmy szczerzy to nie była scarlet tylko jakaś podmianka w tych scenach :D

Cały film czekałem aż ten agent tarczy z 1 coś pokaże jakieś super moce czy cos myślalem że na końcu choć po napisach coś pokaże bo taka dupa troche :) :P Fury za fesoły taki claun jak niektóre role Jacksona .

błędy w filmie są jak w każdym

SPOJLERKI : KTO NIE WIDZIAŁ NIE CZYTAJCIE :)

przykład skoro Tony potrzebował takich super maszyn do ściągania kostiumu a Roody poradził sobie sam w hangarze :D

akcja po wybuchu w domu powinno nie być sufitu a tam jeszcze lampy wisiały :D

Rorke wcale nie wyróżniał się z tłumu w Monacko jako strażak :D heh a ta akcja jak lecą samochody nad jego głową a nie na niego już nie wspomnę o kilkukrotnym dowaleniu samochodem reżysera filmu który jak widać sporo chciał zagrać w tej częsci i nic mu nie było ten jego kostium nie był jakiś mega zabezpieczający ciało A zostawienie gościowi całego labolatorim i nie patrenie co robi Rusek robi broń dla Ameryki to już w 1 cześć w jaskini mieli kamery :D jak tony robił prototyp. Na końcu za szybko zginoł ale kostium lepszy niż na poczatku

W skali 1-10 na pewno 7 lub 8 (widziałem film dopiero raz wstępna ocena )a o niebo lepszy squel niż transformers to była porażka :(

ps może ktoś wie dlaczego aktor grajacy w pierwszej czesci przyjaciela Starka nie zagrał w 2 częsci troche mi go brakowało tyle razy na dvd oglądałem że się przyzwyczaiłem .

0

#107 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 02 May 2010 - 15:49

Nowego Irona udało mi się obejrzeć wczoraj wieczorem (a było trudno bo cała sala była pełna :) ) i szczerze to wciąż mam mieszane uczucia, będę musiał go obejrzeć jeszcze parę razy, ale chyba i tak do jedynki mu daleko, przebił ją za to pod względem nieścisłości których nie będę wymieniać. Film sam w sobie był dobry, fana rola Roberta, Mickeya ale na reszcie trochę się zawiodłem, Jackson grał niczym w sequelu Pulp Fiction, nie można go było brać na poważnie mimo iż poważny w zamierzeniu miał być, Scarlet była kompletnie bezosobowa i nawet jakby jej tam nie było nikt by nie zauważył, inni grali na swoim poziomie bez rewelacji. Akcji było sporo i nie można się było nudzić było także parę naprawdę genialnych gagów i podsumowując moja ocena to takie siedem w podlotach do ósemki, ale było warto się wybrać i spędzić miło dwie godziny.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#108 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 09 May 2010 - 11:12

http://film.onet.pl/...wiadomosci.html

Iron Man 3 czyli jak widać wytwórnia idzie za ciosem, całkiem słusznie zresztą. Jednak uważam że Mandarin powinien mimo wszystko mieć 10 magicznych pierścieni, bo te pierścienie to niemal symbol tej postaci. Niemniej zobaczymy jaką wizje zaprezentują i jak wybrną z tego twórcy filmu, miejmy nadzieje że będzie to coś ciekawego.
0

#109 Użytkownik nie jest zalogowany   Meister 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 160

Napisano 09 May 2010 - 12:24

No nie bardzo kapuję jego wizję Mandarina. Przecież ten złoczyńca to czysty symbolizm. Technologia Starka vs Mistycyzm Mandarina. Nowoczesne technologicznie USA vs Mistyczne Chiny. A on chce zrobić kolejnego wynalazcę? Boją się wprowadzenia magii? WTF? Przecież w Avengers, Stark stanie u boku nordyckiego boga piorunów.
0

#110 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 10 May 2010 - 12:58

1. Bo konwencja filmu mówi o osiągnięciach techniki, a nie o magii
2.Nikt nie powiedział że Mandarin wynajdzie te pierścienie.
3.Wg mnie będzie to wytwór obcej technologii, pozostawiony przez starożytną cywilizację obcych, znaną nam jako smoki...
0

#111 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 10 May 2010 - 20:50

O tym samym w mniejszym lub większym stopniu opowiadał komiks lub kreskówka, tam jednak magia była... Pierścienie to dla tej postaci uważam symbol, teraz ma go nie być. To tak jakby Iron Man był pozbawiony zbroi, nie wiem jak twórcy Iron Man 3 z tego wybrną ale uważam że powinna zostać zachowany schemat taki - technologia kontra magia.
0

#112 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 11 May 2010 - 15:51

Na film pojadę prawdopodobnie w niedzielę i już się nie mogę doczekać.
Co do IM3 to myślę, że wprowadzenie magii do filmu byłoby dobre, ponieważ trzecia część miałaby zupełnie inną konwencję niż pozostałe dwa filmy.Wtedy można by porównywać, w jakich klimatach film wolimy...

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users