Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Marvel Ultimate Alliance 2 - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Marvel Ultimate Alliance 2

#101 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 266

Napisano 27 December 2011 - 22:39

Wyświetl postUżytkownik Bałwan dnia 27 December 2011 - 21:59 napisał

Wy jesteście sprytni to na pewno coś poradzicie. Jak wiadomo DLC do MUA 2 akutalnie nie jest dostępne. Stąd moje pytanie. Czy jest jakiś sposób na zdobycie tych postaci i misji? Dodam, że gram na X360.

Nie ma takiej możliwości, gra nie wyszła tak jak jedynak w złotej edycij a z rynku nie da rady ściągnąć więc trzeba cierpieć że się wcześniej nie kupiło.
0

#102 Użytkownik nie jest zalogowany   Bałwan 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 52

Napisano 27 December 2011 - 22:57

Wyświetl postUżytkownik Gizmo94pl dnia 27 December 2011 - 22:39 napisał

Nie ma takiej możliwości, gra nie wyszła tak jak jedynak w złotej edycij a z rynku nie da rady ściągnąć więc trzeba cierpieć że się wcześniej nie kupiło.

Kurde... To pozostaje tylko nadzieja, że DLC wejdzie 3 raz. Znalazłem sposób jeden, ale trzeba mieć przerobioną konsolę... Ja banem nie będę ryzykował.
Dołączona grafika
0

#103 Użytkownik nie jest zalogowany   Niesamowity Spider-Man 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 39

Napisano 23 December 2013 - 10:43

Marvel: Ultimate Alliance 2 (wcześniej znany jako Marvel Ultimate Alliance 2: Fusion), sequel do 2006 Action Role-playing gry wideo Marvel: Ultimate Alliance, został wydany 15 września 2009.Gra została opracowana wspólnie przez cudze Visions (PlayStation 3 i Xbox 360), n-przestrzeni (Nintendo DS, PlayStation 2 i Wii) i Savage Entertainment (PlayStation Portable), i została opublikowana przez Activision.The Gra oferuje postacie z Marvel Komiksy wszechświat i następujące elementy tajnej wojny i wojny domowej łuki wątku.

PlayStation 3 i Xbox 360 wersje MUA2 zostały ogólnie dobrze przyjęte, średnio powyżej 70% w agregatorów GameRankings i Metacritic.Nintendo DS, Nintendo Wii, PlayStation 2 i PlayStation Portable wypadła znacznie uboższe, średnio między 45% i 65% dla poszczególnych platform.
0

#104 Użytkownik nie jest zalogowany   Spiderek 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 20 January 2014 - 14:36

Świetna gra, wcześniej o niej nie wiedziałem :) Dzięki!
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users