Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Marvel Kolekcja Figurek - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 642 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Marvel Kolekcja Figurek Nowy dwutygodnik z figurkami z olowiu

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 738

Napisano 23 January 2009 - 18:46

Zobaczcie co znalazłem co prawda to nie komplety z magazynem ale to co najważniejsze jest czyli statuetki;]

http://www.allegro.pl/item536845691_zestaw..._zapraszam.html

Logan jest troche slabo wykonany i ten okropny kostium i nie za dobre szpony;]
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiekfrank 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 57

Napisano 23 January 2009 - 18:48

Zresztą Wolverine to bardzo ciekawa postać. W dodatku będzie kosztować 19,99 zł, więc jeszcze od 24,99 będzie można trochę odpoczać. :P Zresztą jak tam chcesz timgrayson, twoim ojcem nie jestem. :venom:
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 23 January 2009 - 18:49

Chyba się skusze :P choć wolałbym Pająka, Venoma i Deadpoola;/
user posted image
user posted image
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiekfrank 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 57

Napisano 23 January 2009 - 18:53

Użytkownik timgrayson dnia Jan 23 2009, 07:46 PM napisał

Zobaczcie co znalazłem co prawda to nie komplety z magazynem ale to co najważniejsze jest czyli statuetki;]

http://www.allegro.pl/item536845691_zestaw..._zapraszam.html

Logan jest troche slabo wykonany i ten okropny kostium i nie za dobre szpony;]

Czy ja wiem? Wolverine wygląda raczej dobrze. :P
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Skrull 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 316

Napisano 23 January 2009 - 19:11

O fajnie, że ktoś sprzedaje na allegro, robi im konkurencję. Może ceny obniżą :venom:
Btw, ilu z was zamówiło prenumeratę. Przyznać się :P
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   TIGER444 

• Revan`s apprentice
  • PipPipPipPip
  • Postów 528

Napisano 23 January 2009 - 19:36

Ja chyba zamówię, ale jeszcze nie jestem pewny. Ktoś by musiał mnie wspomóc pieniężnie :lol:

Edit: A jednak mimo moich wcześniejszych wypowiedzi zamówiłem prenumeratę :P od 2 numeru. Mam nadzieję że zbiorę całą kolekcję :spidey_usa:
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 24 January 2009 - 19:10

Użytkownik rzadlo dnia Jan 23 2009, 09:21 AM napisał

ale też coraz więcej osób się tym interesuje. Na sprzedaż w Polsce tych figurek/statuetek także będzie miało na pewno wpływ to, że nie można ich sobie "ściągnąć" z internetu.

Nie odczuwam tego faktu jednak, nadal uważam że popularności po prostu brak. Ściągnąć sobie z internetu nie można, ale można zaopatrzyć sie w znacznie lepszą figurę/statuetkę. Oczywiście wiąże sie to z ciut większym kosztem niż 24,99, ale będzie większa i jeszcze ładniejsza. Zresztą nie oszukujmy się niektóre figurki z tej serii prezentowanej w tym temacie pozostawiają wiele do życzenia...

Cytat

Mojemu Spider- Manowi niestety  odłazi farba na lewej nodze :spidey_usa:

To fatalnie :lol:
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 24 January 2009 - 20:27

Dobra i większą statuetkę mozna miec ale 25 zł trzeba pomnożyć kilka lub nawet kilkanascie razy - wiec ten magazyn jest dobrym pomysłem:)

Ponizej 100$ znalesc jest trudno cos naprawde fajnego oto kilka przykładów statuetek po sto pare dolców a oto hit ostatnich miesiecy ktory na aukcja osiaga juz niezle ceny!!!

Dołączona grafika

No i poszła lawinka mała i mamy kolejne pomysły oczywiscie cieszymy się:)

Dołączona grafika

tu extra pomysł

Dołączona grafika

pare innych

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Skrull 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 316

Napisano 24 January 2009 - 20:29

Scarlet Spider zacznijmy od tego, że te "ładniejesz" figurki z postaciami Marvela, to wydatek najmniej 600zł. Z tych tańszych to bardzo mały procent, jest w miarę ładnie wykonany.
Jak napisałeś, popularność brak. I z tym się zgadzam.
Po części wiąże to się z tym, że główną grupą docelową są dziec. Niestety u nas w Polsce wydaje się za przeproszeniem jakieś gówna, gdzie do każdego numeru dorzuca się jakąś linijkę czy inny wiatraczek :)
Z tą, kolekcją figurek jest o tyle dobrze, że nie ma w środku jakiejś bzdurnej krzyżówki czy innych łamigłówek.

Co do odchodzącej farby, to jest tylko jedna rada. Kup farbę w odpowiednim kolorze w jakimś sklepie i pomaluj.

timgrayson, żeby to jeszcze były niezłe ceny :D
Emme Frost można było kiedyś nabyć za 600-700zł, a teraz to już wydatek powyżej tysiaka.
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 24 January 2009 - 20:34

Zgadzam sie z Skrull zreszta juz o tym napisalem w swoim poscie w tym smaym czasie pewnie co Skrull ale o pare sekund bylem szybszy ;]
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 24 January 2009 - 22:07

Trochę przesadzasz, za około 600 zł a nawet nieco poniżej tej sumy można kupić ciekawą figurkę/statuetkę. Jak sie przypatrzy na te figurki którym poświęcony jest owy temat można odnieść wrażenie że niektóre pozostawiają wiele do życzenia... Miałem nawet kupić Spider-Mana który prezentował sie moim zdaniem dobrze, ale po tym co napisał Hybrid wole nie wydawać kasy na byle co. Nie po to kupuje figurkę żeby później dokupywać do niej farbę i ją samemu malować. Wole wydać więcej i kupić coś porządnego a i znacznie ładniejszego

Dla mnie ta cała Kolekcja Figurek Marvela to jakby mięso rzucone na pożarcie sępa - bez obrazy oczywiście ale takie jest moje zdanie niestety
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Skrull 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 316

Napisano 24 January 2009 - 22:21

Jeśli chodzi o statuety, to jedynie Sideshow robi naprawdę dobre.
I jest to wydatek Scarlet Spider 600zł i więcej. Może być coś poniżej, ale rzadko kiedy. I najczęściej, nie jest to jakaś suma odbiegająca daleko od 600zł. Co prawda można nabyć Ironmana, za cena koło 500zł (chyba 450), ale to zdarza się rzadko kiedy.
No chyba, że masz na myśli popiersia. Wtedy jest to o wiele mniejszy wydatek (choć się i od tego wyjątki), ale i popiersie nie jest wtedy też duże (są oczywiście też takie w skali 1:1, i cenę mają adekwatną do wielkości)

Co do tej kolekcji. Mógł to być akurat jakiś wadliwy egzemplarz. Zdarza się.

Mięso rzucone na pożarcie sępa, powiadasz. Hmm..... po części z tobą się zgadzam ponieważ: Fan kocha, fan kupi :D

Że niektóre pozostawiają wiele do życzenia.
Cóż, przy taki rozmiarze trudno jest oddać w najmniejszych detalach wygląd twarzy.
Ale to prawda, postacie w maskach prezentują się lepiej niżeli te bez.
Ale jak napisałeś rzecz gustu. Mi się podobają.
Jeden lubi jak mu nogi śmierdzą, drugi jak mu cygan gra. Wszystkim nie dogodzimy...prawda
:)
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 24 January 2009 - 22:41

Cytat

Mięso rzucone na pożarcie sępa, powiadasz. Hmm..... po części z tobą się zgadzam ponieważ: Fan kocha, fan kupi :)

Fan nie fan powinien wiedzieć co kupuje by nie kupić kota w worku, zresztą jeśli miałbym zapatrzyć się w sporą liczbę statuetek/figurek z tej kolekcji to za mniej więcej tą samą kwotę wole kupić na ebay np coś takiego (cena nieco poniżej 600 zł). Jak to mówią co kto woli

http://i42.tinypic.com/mrbm8j.jpg
http://i40.tinypic.com/2mmcv2o.jpg
http://i44.tinypic.com/9ibhi1.jpg
http://i39.tinypic.com/k0nhok.jpg
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Skrull 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 316

Napisano 24 January 2009 - 22:46

Scarlet Spider pisałem, że popiersia da się tanio kupić.
I napisałem, też że zdarzają się wyjątki jeśli chodzi o statuły poniżej 600zł.

Na e-bay tanio. Bo większość jest wyjęta z pudełka (sorry, ale takich to ja nie kupuję. Nie lubię przechodzonych. Tylko fabrycznie zapakowane).
A zresztą, lubię i takie i takie. Małe, duże, ogromniaste.
To jest ważne i tego się trzymajmy :)
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 25 January 2009 - 07:37

Użytkownik Skrull dnia Jan 24 2009, 11:21 PM napisał

Cóż, przy taki rozmiarze trudno jest oddać w najmniejszych

Oh proszę Cię, spójrz na figurki do Warhammera albo LotRa.

Serii nie kupuję, ponieważ mam inne wydatki na głowie. Figurki wcale nie prezentują się źle, Spiderka widziałem na żywo.

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 25 January 2009 - 10:31

Ja, jako fan, z wydawania w Polsce tych figurek oczywiście się cieszę, natomiast sam kupować ich nie będę. 90% postaci mam już w formie Marvel Legends, doliczyłem się może pięciu, które jako ML nie zostały jeszcze wydane, i dwóch, które wyglądają lepiej jako statuetki (na szczęście istnieją customy :) ), ale słaby to argument, aby pakować się w drugą kosztowną kolekcję. Niemniej statuetki polecam wszystkim, którzy Legend nie zbierają - jak będzie ich dużo na półeczce (czy podstawce) to naprawdę świetnie będzie wyglądać.

Cena niska nie jest, to fakt, ale to nie plastik... Wiecie, fan chciałby mieć dużo i tanio, a niezawsze się da. Wydawca spróbował wejść z takim produktem na rynek, jeśli się z takiego czy innego powodu nie sprzeda, w przyszłości możemy więcej takich prób nie uświadczyć. Pewne jest, że cen dumpingowych nikt stosować nie będzie. Podejrzewam, że kryzys gospodarczy także miał w tym swój udział - mnie spadająca złotówka też bije po kieszeni przy zakupach w dolarach lub funtach... Dla porównania zawsze możecie spojrzeć ile kosztowałby ten sam magazyn z tą samą figurką, sprowadzany zza granicy: http://multiversum.a...t.asp?kat=37809 - te 25 zł nie jest zatem takie złe :D
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   Skrull 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 316

Napisano 25 January 2009 - 11:08

Pawcio, sam je zbieram i wiem jak wyglądają. Mistrzostwo świata to nie jest :)
z LotR czy z Warhammer, wszystkie nie ludzkie postacie wyglądają fajnie (choć są wyjątki), ale ludzie.....dla mnie kicha. Ale co kto lubi :D
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 25 January 2009 - 12:21

Na ebayu fakt mozna tanio kupic zarówno figurki jak i statuetki, wiem bo na ebayu kupiłem juz pona 2 tysiace komiksó - tylko problem jest taki ze komiksy nawet stare sa taniutkie ale przysyłka u wiekszosci odstrasza i tak na 10 znalezionych aukcji z czyms ciekawym to moze jedna lub dwie mnie interesuja gdy sprzedawca poda mi koszt przesyłki (choc ostatnio po wzroscie dolara przezucilem sie na Anglie i Australie)

Zgadzam sie ze Skrullem sa tansze ale to sa popiersia czyli mini bust a ja chce miec bohatera w calej okazałosci a ten juz ma duzo wieksza cenę liczona w setkach złotych bo co dobre to drogie a za 25 zł 80% statuetek i tak jest bardzo dobrze wykonana a zwlaszcza Black Cat :)

Tez chyba biore prnumerate tylko ominą Wolviego bo te szpony powinny byc jak zyleta a nie takie grube ;]

Dołączona grafika

Dołączona grafika
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 25 January 2009 - 15:50

Użytkownik timgrayson dnia Jan 25 2009, 01:21 PM napisał

Tez chyba biore prnumerate tylko ominą Wolviego bo te szpony powinny byc jak zyleta a nie takie grube ;]

Zawsze możesz je up...iłować i zamocować inne :) Polecam igły do wyrobów skórzanych.
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   bat 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 71

Napisano 01 February 2009 - 10:14

Wszystko fajnie, tylko umrę z niecierpliwości czekając na kolejne numery.
Chcę zobaczyć Shockera, a zanim wyjdzie miną z 3 lata!
0

Udostępnij ten temat:

• 642 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic