Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: A moze postacie drugoplanowe? - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

A moze postacie drugoplanowe?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Jerzyk 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 65

Napisano 03 January 2009 - 10:49

Wiecie ja czytam tak to forum o Spidermanie 4,wszystko przeglądnąłem i wydaje mi się,że powinniśmy poświęcić trochę czasu na postacie drugoplanowe.Jak dalej potoczą się ich losy,których wyeliminować,może niektórym zdradzić kto jest Spidermanem?Ja nie mam wyobrażnie,ale z tego co czytałem wy macie ją bardzo bujną.Dlatego piszcie tutaj co stanie się(według was)z poszczególnymi postaciami drugoplanowymi,np.z Jamesonem lub Gwen Stacy i jej ojcem.
0

#2 Guest_Fred_Mord_*

• Grupa: Guests

Napisano 04 January 2009 - 15:52

Eeem, może nie wiem..Jameson zacząłby się interesować stworzeniem przeciwnika godnego Spideyowi? Czyt. Scorpiona? Hmm, ciocia May miałaby kłopoty zdrowotne, by pomału ją (to będzie brutalne xD) wyeliminować z filmu :D.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   miki200 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 108

Napisano 17 February 2009 - 14:29

Czesto ja i wy spotykacie informację pt ''Cy Venom Powróci w Spider-Manie 4''. ja myślę że tak. Brocka może zabiło, ponieważ było widać czaszke, ale Venom raczej nie. Za duży, a w spotkaniu z małą bombką to mogło zrobić mu co najwyżej uszczerbek. było widać nawet jak venom tam ucieka - taka mała chlapcia. podejrzewam, że jeżeli Carnage się pojawi to do zabicia Carnage będzie mu potrzebny Venom

fotki z wybuchu:
Link
WIDZICIE JAK GO ROZCHLAPAŁO NA WSZYSTKIE STRONY?

a tu zdjęcie

Zdjęcie

Nic wiecej znaleźć nie mogłem ]

a tak może wyglądać carnage

Dołączona grafika

Tu śmierć VENOMA
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomcio 6 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 9

Napisano 18 July 2009 - 17:34

Wyświetl postUżytkownik miki200 dnia Feb 17 2009, 03:29 PM napisał

Czesto ja i wy spotykacie informację pt ''Cy Venom Powróci w Spider-Manie 4''. ja myślę że tak. Brocka może zabiło, ponieważ było widać czaszke, ale Venom raczej nie. Za duży, a w spotkaniu z małą bombką to mogło zrobić mu co najwyżej uszczerbek. było widać nawet jak venom tam ucieka - taka mała chlapcia. podejrzewam, że jeżeli Carnage się pojawi to do zabicia Carnage będzie mu potrzebny Venom

fotki z wybuchu:
Link
WIDZICIE JAK GO ROZCHLAPAŁO NA WSZYSTKIE STRONY?

a tu zdjęcie

Zdjęcie

Nic wiecej znaleźć nie mogłem ]

a tak może wyglądać carnage

Dołączona grafika

Tu śmierć VENOMA

na tym filmiku było pokazane jak brock rzucił sie. Venom jeszcze oplutł ciało brocka.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Mysterio8 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 27 November 2009 - 16:54

Ale dlaczego Carnage od razu musi miec pajaka na kostiumie? Przeciez Spidey go nie nosil. Co do drugoplanowych postaci stawiam na Black Cat. Watpie zeby byla glównym bohaterem. Moim zdaniem wszyscy fani czekaja na to az ona sie pojawi...
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 31 December 2009 - 11:22

Wyświetl postUżytkownik Fred_Mord dnia Jan 4 2009, 04:52 PM napisał

Eeem, moze nie wiem..Jameson zaczalby sie interesowac stworzeniem przeciwnika godnego Spideyowi? Czyt. Scorpiona? Hmm, ciocia May mialaby klopoty zdrowotne, by pomalu ja (to bedzie brutalne xD) wyeliminowac z filmu Dołączona grafika.

Jezeli chodzi o scenariusz który przedstawil by nam narodzenie schwartz charaktera w tym przypadku Scorpiona z inicjatywy J.J.Jemsona w kolejnej czesci Spider-Mana to popieram.
Tylko ciekawe jak by sobie z ta postacia twórcy filmowi poradzili by kreacja byla zgodna z pierwowzorem komiksowym.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users