Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Nasza-Klasa - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nasza-Klasa

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 203

Napisano 27 August 2009 - 19:20

a tu konto Spider-Man Online na NK: http://nasza-klasa.pl/profile/20601045
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 27 August 2009 - 23:12

No proszę! Dość nietypowy sposób na promowanie serwisu, acz dobry :P
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 17 May 2010 - 14:17

Niezbyt lubię tego typu serwisy ze względu na jeden problem który bardzo mi przeszkadza... Nasi młodzi obywatele. Zazwyczaj zapraszają kogo popadnie, nawet osoby z sąsiedztwa , tworzą miliony zdjęć, w ich komentarzach mogą występować (dosłownie !) więcej niż 5 emotikonek, a ja się pytam po co !? Po co młodzi ludzie którzy jeszcze chodzą do szkoły rejestrują się na tym serwisie!? By zapraszać do swojej listy kolegów ze szkoły na stronie która paradoksalnie była (już nie jest...) dla starych dziadów, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś o swoich starych kolegach z klasy. Sam byłem tam użytkownikiem jednak gdy te dzieci zaczęły się rejestrować, a portal to tylko wykorzystał to do dzisiaj tam nie wchodzę...
P.S. Nie chciałem nikogo obrazić

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Oti 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 780

Napisano 17 May 2010 - 18:55

Źle się wyraziłem a propo ludzi którzy jeszcze chodzą do szkoły jeśli dobrze wywnioskowałem z następnego zdania o co Ci chodziło. Sam jednak jestem w szoku, właśnie sobie wszedłem i pewien imbecyl zrobił i wstawił 9 fotek o tytułach typu "Wylanie Warty ! xD" ;) Jak można być takim kretynem to ja nie wiem, naprawdę jest mi przykro że znam kogoś takiego, co gorsza słit reprezentacja under 14 jedyne kometarze jakie napisała to "ale małe fotki :/ / nasza rzeczka ! xD ;*;*;*;*;*"

JA PIER! DO! LE!!
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 17 May 2010 - 19:15

BTW. mam nadzieję że nie potraktujecie tego jak spamu bo niby to jest związane z naszą klasą ale zobaczcie to i stwierdzcie czy w tym nie ma jakiegoś pouczenia...

http://www.youtube.c...h?v=aTXAqN881IM

A jakby to był offtop to jeszcze coś o naszej klasie:
Jak koledzy wcześniej wspomnieli te wszystkie pinezki itd. to tylko chwyt reklamowy twórców którzy zauważyli falę dzieciaków i znaleźli w tym okazję. A jakby co to mi chodziło o to że portal był tworzony dla osób starszych ,jak ja, do odnalezienia starych kolegów z klasy, a aktualnie same dzieci tam siedzą i zapraszają kogo popadnie...

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   mikoos 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 41

Napisano 17 May 2010 - 19:22

Niezłe ;) Myślę, że gościa rozumiem ;)
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 19:02

W pełni popieram ten pouczający filmik jak i twoją wypowiedź, mimo to i tak mam tam konto, ale traktuję to zwyczajnie jako ciekawostkę, poza tym podtrzymuję nieco kontakt ze starymi znajomymi :lol: Choć przyznam się że w komentowanie się nie bawię aby uniknąć choćby sytuacji z filmiku, czasem zdarzy się komplement w stronę jakiejś koleżanki rzucić :lol: zwykle uzasadniony.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 22 May 2010 - 10:03

Cóż, konto posiadam, ale coraz częściej się zastanawiam czy nie usunąć. Gdyby nie można było wyłączyć systemu oceniania, to już dawno bym się pożegnał, bo konta na fotka.pl nigdy nie miałem i mieć nie będę. Jedyne co mnie trzyma przy nk to kontakt z moją dawną klasą z podstawówki i gimnazjum, z obecną licealną też sobie rozmawiamy :) Czasem wejdę z nudów, ale nie tak, żeby się zalogować i siedzieć jakby to był jakiś komunikator ( jak robi baaardzo dużo osób ), tylko sprawdzić jakieś wiadomości i tyle. Oczywiście nie jestem pokemonem i należę do tej mądrej społeczności obecnie chyba najpopularniejszego serwisu w Polsce, chciałbym, żeby był nim kiedyś SMO :D Śmieszą mnie wszyscy ludzie, którzy w obliczu jakiejś tragedii wklejają zdjęcia z flagami, czarne wstążki, kiedy umarł Prezydent czy Jackson. To ma być oddanie hołdu ? Natomiast o łańcuszkach i o wszelkich linkach na śledziku typu test " na idiotę " nawet nie będę się wypowiadał.
0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users