Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man: Web of Shadows - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 26 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man: Web of Shadows

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 26 June 2008 - 08:55

Odkad zobaczylem ten trailer nie moge sie doczekac tej gry... A mnie zas podobal sie moment jak lecial na pajeczynie chyba kolo jakiegos muzeum i kopnal w locie jednego z przeciwników na budynek. Oby tylko ta gra byla dluzsza od swoich poprzedniczek. Ale czy Spidey nie zaczepia pajeczyn o niebo ? :D Wezmy np. moment z 49 sek. jak leci na wroga. Z prawej strony jest tylko budynek przypominajacy jakas biblioteke, a z lewej nie ma nic... Jak leci to pajeczyna jest prosto nad nim. ;)
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 26 June 2008 - 13:05

Użytkownik Chmielek dnia Jun 26 2008, 09:55 AM napisał

Ale czy Spidey nie zaczepia pajeczyn o niebo ?  :D Wezmy np. moment z 49 sek. jak leci na wroga. Z prawej strony jest tylko budynek przypominajacy jakas biblioteke, a z lewej nie ma nic... Jak leci to pajeczyna jest prosto nad nim.  ;)

Na poczatku nie zwrocilem na to najmniejszej uwagi. Sprawdzilem 49 sek trailera i rzeczywiscie zaczepil siec o niebo..., ale pewnie jeszcze nad zaczepianiem sieci pracuja i dlatego zaczepia siec o niebo, poniewaz jeszcze nie jest to ukonczone. Przynajmniej mnie sie tak wydaje.
0

#43 Guest_Fred_Mord_*

• Grupa: Guests

Napisano 26 June 2008 - 18:36

Cudny trailer! W pewnym momencie jest ukazany Venom walczacy na scianie budynku. Mam rozumiec, ze bedzie mozna nim walczyc? No gra prezentuje sie swietnie choc wydaje mi sie, ze siec puszczana jest w niebo...ale jeszcze to dopracuja. Czekam niecierpliwie ^^.
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 26 June 2008 - 19:18

Venom ? To jest jakis nowy 3 trailer ? To jest Spidey w Black Suit. Po za tym czesc Twojej wypowiedzi wyglada jak moja i Altaira ;)
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 26 June 2008 - 20:19

W trailerze widac tez innych przeciwnikow z ktorymi bedziemy miec do czynienia. Sa to dziwnie ubrani "Goblini". Mam na mysli "Goblini", bo jacys ludzie w niektorych momentach lataja na tej samej lotnii, ktora mial Green Goblin, Hobgoblin itp. Moze w nastepnym trailerze powiedza cos o przeciwnikach.
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 27 June 2008 - 09:21

Z takich powazniejszych wrogów na trailerze widzialem tylko Vultur'a. Mam nadzieje, ze kolejny trailer bedzie juz niedlugo ;) Oby tylko byla swoboda ruchu, mam tu na mysli dzialanie po za fabula, jak to mielismy np. w USM czy SM3.
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 28 June 2008 - 15:37

Gra póki co prezentuje sie wspaniale. Na obecnym stadium widze tylko 1 minus, gdy walimy wrogów to sa blyski i poswiaty, jak z gier Arcade, a tego w powaznych grach nie lubie...

Web-slinging wyglada baardzo realistycznie ;)
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#48 Guest_Fred_Mord_*

Napisano 28 June 2008 - 15:55

Użytkownik Chmielek dnia Jun 26 2008, 08:18 PM napisał

Venom ? To jest jakis nowy 3 trailer ? To jest Spidey w Black Suit. Po za tym czesc Twojej wypowiedzi wyglada jak moja i Altaira ;)

Osadzasz mnie o nabijanie postów? Nie patrzylem na wasze posty, pisze to co sadze. Poza tym mi ta postac na Venoma wygladala...i nie widzialem tam zadnych "goblinów"i vultura. B)
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 28 June 2008 - 16:18

Użytkownik Fred_Mord dnia Jun 28 2008, 04:55 PM napisał

i nie widzialem tam zadnych "goblinów"i vultura. ;)

00:20 - w tym czasie filmiku widac "goblinow".
01:08 - w tym czasie widac Vulture'a.

I co mowisz, ze nie ma? Widocznie nie ogladales uwaznie.
0

#50 Guest_Fred_Mord_*

Napisano 28 June 2008 - 18:47

Po uwaznym przejrzeniu dojrzalem te nietypowe gobliny. Co do Vulture'a masz racje, nie ogladalem w tym momencie uwaznie :D. Gra naprawde rozbudza nadzieje na cos fajnego.
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 28 June 2008 - 19:07

Ciekawe co pokaza w 3 trailerze, jesli wogole bedzie. Dla mnie powinni pokazac rozne akrobacje powietrzne, swingowanie i wiecej wrogow. A co powinni pokazac dla was?

Jeszcze mam pytanie. Jakich chcielibyscie wrogow w WoS? Ja bym chcial Doppelganger'a, Tombstone'a lub Morbiusa czyli wrogow, ktorzy w grach o Spider-Manie wystapili rzadko albo wogole :D.
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 28 June 2008 - 19:54

Tak ja tez bym chcial wrogów, którzy jak dotad sie nie pojawiali w grach... Np. Taki Morlun, pomyslcie sobie jak ta walka by wygladala... Morlun to potezny przeciwnik i mysle, ze bylo by z nim trudno ;] Co do 3 trailera to raczej bedzie. No ja takze bym chcial obejzec róznego rodzaju akrobacje, skoki, swingowanie.

P.S. Fred Mord, czy Venom ma dlugie zeby i wielka paszcze ? Ma... A bylo widac twarz Spidey'a w symbiocie i nie mial... Sry za :D
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 28 June 2008 - 20:33

Zgadzam sie ze powinni pokazac akrobacje itd. ale równiez samo miasto.

Z wrogów to sam nie wiem których chcialbym widziec, raczej Venom'a, Carnage'a, Kraven'a, Demogoblin'a no i jeszcze jakichs, niech nas zaskocza: P
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 28 June 2008 - 23:10

Ja chcialbym aby w grze pojawili sie wrogowie, których do tej pory pomijano. Niech bedzie np Hobgoblin i Dopplenger, Carnage czy Shirek badz wspomniany Tombstone, ale wolalbym zeby wstrzymali sie z Green Goblinem, Octopusem, Rhino czy Scorpionem którzy sa moim zdaniem zbyt mocno eksploatowani w grach o Spider-Manie.

W nowym zwiastunie powinni pokazac czysty gameplay z komentarzami twórców. Zaprezentowac zadania poboczne, otwartosc miasta, nowy system walki czy poruszania sie i wreszcie wspomniec cos wiecej o fabule. Oczywiscie wszystkiego po trochu.

0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 04 July 2008 - 07:57

Na SMO pojawil sie news dotyczacy wybrania okladki gry Spider-Man: Web of Shadows. Ja osobiscie wybieram ta:
Dołączona grafika
Z tego screena mozna wywnioskowac, ze prawdopodobnie w WoS wystapi Venom oraz Wolverine. Jaka okladke wy wybieracie?
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 04 July 2008 - 09:09

Ta co wybrales w ch*j lepsza xd ja juz chce ta gre !! ;(
user posted image
user posted image
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   Skrull 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 316

Napisano 04 July 2008 - 09:28

Tak zdecydowanie, tak okladka jest fajniejsza. Ech, juz bym sobie chetnie w nia pogral :D
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   Spidey 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 142
  • Interests:Lubie ciastka.

Napisano 04 July 2008 - 10:10

Dla mnie obie sa slabe, ale jesli mialbym wybierac to wybralbym ta http://www.spider-ma..._Shadows_01.jpg. Obie sa brzydko wykonane, model Spider-mana jest slabo zrobiony, osobiscie wolalbym jakis artwork na okladce zamiast modelu 3D. Na tej okladce zaproponowanej przez Altair_Fana, Spidey ma za szerokie bary i za duze dlonie (albo za chude przedramiona). Venom i Wolverine mi sie podobaja, a szczególnie fajnie zrobiony jest Venom.
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 16 July 2008 - 20:03

http://www.gametrail...ayer/36600.html - Air Combat Trailer z E3, warto obejrzec. Najprawdopodobniej szykuje nam sie ciekawa gra B) Podoba mi sie takie podejscie do walki w powietrzu.

BTW Calkiem cwanie zrobili Vulture'a, bardzo ciekawy design.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 16 July 2008 - 20:17

Vulture wyszedl bardzo ciekawie. Te "odlaczanie" ostrych piór i polaczanie je ze soba ponownie wyglada po prostu...Super!!. Walka z Vulturem prezentuje sie bardzo ciekawe...no i ma ciekawy glos B).
0

Udostępnij ten temat:

• 26 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic