Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Max Payne: The Movie - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Max Payne: The Movie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   shaggy95 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 115
  • Interests:Spider-Man, GTA i inne....

Napisano 05 April 2008 - 10:42

Pojawila sie pierwsza czesc gry zatytulowanej po prostu Max Payne powstalej w 2001 roku, pojawila sie takze druga czesc Max Payne 2: The fall of Max Payne, która sie ukazala pod koniec 2003 roku. Teraz czas na film. W internecie czytalem o filmie Max Payne: The movie, który bedzie sie opieral na fabule gry Max Payne z 2001 roku. Magazyn The Hollywood Reporter potwierdzil, ze wytwórnia filmowa 20th Century Fox wykupila na poczatku 2003 roku prawa do filmowej adaptacji gry. Film ma zostac wyrezyserowany przez Johna Moora. 20th Century Fox potwierdzil, ze glówna role zagra Mark Wahlberg, a w role Mony Sax wcieli sie Mila Kunis. Zdjecia do filmu rozpoczely sie w 10 marca 2008 roku. Film zostanie wyprodukowany przez Collision Entertainment oraz Firm Films (informacja z wikipedii). Co sadzicie o filmie? Czy bedzie lepszy od gry? Identyczny czy moze gorszy? Jesli pojawi sie w kinach (podobno ma byc w kinach jeszcze w tym roku) to ja na pewno na niego pójde (nie wiem czy mnie puszcza skoncze dopiero 13 lat w czerwcu ;)), albo obejrze na DVD. Miejmy nadzieje, ze film sie ukarze w tym roku. Czekam na niego z niecierpliwoscia. A teraz wasza opinia :P
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Oti 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 780

Napisano 05 April 2008 - 11:27

No z filmami na podstawie gier jest ujowo. Jak narazie z takich produkcji tylko Hitman dobrze wyszedl ale to jeszcze jest czas, nie oceniam dopoki nie zobacze. Czekam... :P
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 05 April 2008 - 12:20

No ja tez bede czekal na film. Ciekawe czy w filmie beda te sny które mial max.Szczerze... Nie lubialem ich, trudzilem sie, zeby je przejsc.

EDIT: Pojawil sie w internecie trailer dotyczacy filmu Max Payne. Oto on: http://www.shacknews...article.x/53528
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 04 November 2008 - 17:56

No i film jest w kinach. Ciekawe jaki jest. Niedługo wybieram się na niego do kina i opisze tutaj wrażenia :rolleyes:.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users