Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Malo nas ... - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 5 stron +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Malo nas ...

#81 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 634

Napisano 24 August 2009 - 19:56

Cytat

Najaktywniejszym tematem tim jest "Zadaj pytanie kolejnej osobie" -.-' Zamkną bym to jak najszybciej. Sam swojego czasu się troszeczkę w nim udzielałem, ale bez przesady, no ludzie...

Muszę się zgodzić, sam wpadłem w sidła tego tematu(chyba jeszcze w nich siedzę), bo wszyscy tam pisali, jednak nie jest on zbyt konstruktywny. Tak samo zarzuciłem ten temat o pulpitach, bo prawie nikt moich nie komentował.
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#82 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 25 August 2009 - 07:10

Przynajmniej jest trochę ambitniejszy niż taka np. "Gra w skojarzenia".Poza tym nie ma o czym pisac.W Marvelu nic się na razie nie dzieje,Quesada nie ma nowych poronionych pomysłów.Z resztą mało kto ma komiksy zaraz po wydaniu.Tak więc na forum nic się nie dzieje.W dziale Komiksy są dwa (na razie) najbardziej aktywne tematy:"Wasze kolekcje komiksów" i "Marvel kolekcja figurek" w ,którym jest codziennie pada MNÓSTWO postów.Tak więc panuje zastój mały póki co.
0

#83 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 25 August 2009 - 11:29

Dzieje się mało, bo obecnie nie ma w komiksach żadnego ogromnego "gmatwania" w życiu Spider-Mana typu One More Day (BLE!), nie ma informacji o żadnej nowej grze, film dopiero za 2 lata itd.Marvel kolekcja figurek cieszy się obecnie największą popularnością (sam walne tam czasem parę postów), bo jest to w Polsce pewna nowość jeśli chodzi o Marvel i świat Spiderka.Pewne (lub baaardzo prawdopodobne) jest, że po premierze MUA 2 temat będzie kipiał od postów, opinii itd.Kiedy rozpoczną się prace nad SM4, mam tu na myśli zwiastuny, obrazki itd, forum będzie odwiedzane 3 razy częściej.Ja tam się o forum nie martwię, bo wiem, że będzie z nim dobrze.

PS. Czy jest na forum może ktoś z Opoczna?Bo chyba jestem tylko ja.

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#84 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 25 August 2009 - 12:24

Zawsze, można popsioczyć na to co jest i umówmy się wielu aspektów można czepiać. "Marvel Kolekcja Figurek", przyznam, że nie kupiłem jak dotąd, ani jednej figurki, wolę zamiast tego co jakiś czas kupić dobrą pozycję ze świata Marvela np. ostatnio sprawiłem sobie "World War Hulk: Frontline" (wydanie zbiorcze, w oryginale), jak skończę czytać to podzielę się z wami moją opinią.
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#85 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 25 August 2009 - 12:39

Dokładnie ,jak będzie MUA 2 to dyskusja dużo bardziej się ożywi.Póki co ,nie dzieje się nic ciekawego w komiksach i pada mało postów.W kolekcji figurek dużo się "dzieje" ,więc nic dziwnego ,że jak się wchodzi na forum to jest tam pełno nowych postów.Tak więc trzeba poczekac na MUA 2.
PS.

Cytat

sprawiłem sobie "World War Hulk: Frontline" (wydanie zbiorcze, w oryginale), jak skończę czytać to podzielę się z wami moją opinią.

Ja na komiksy.com widziałem fajne promocje i prawdopodobnie zamawiam dwa wydania zbiorcze.Także podzielę się opinią.Na oku jest także nowa gra ze spiderem.Także się wypowiem.
0

#86 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 08 October 2009 - 11:14

Wyświetl postUżytkownik Jackson dnia Jul 5 2009, 06:43 PM napisał

Rozumiem, ze pomylka z odbanowaniem Piotrusia zostala juz naprawiona i ponownie nalezy do elitarnego grona przegnanych z cywilizowanego Internetu :)

A kogóz tu moje oczy widza a to Radzio ten slynny, który niestety ukrywa sie za monitorem i w internecie wylewa swoje zale. Nie wydaje mi sie by w sprawie Piotra o którym wspominasz zaszla pomylka z odbanowaniem, szkoda ze najbardziej przegrani sa w tym wszystkim Gunganie ale cóz zycie :)
0

#87 Użytkownik nie jest zalogowany   Johnny Napalm 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 29 July 2013 - 10:31

Cześć! Witam Was. :lol:
Jestem nowy na tym forum i dopiero je poznaję, stąd też nie wiedziałem (nie znalazłem) topicu w którym mógłbym się z Wami wszystkimi przywitać. Ten temat uważam za całkiem niezły do tego typu poczynań.
Jeszcze raz zatem witam Wszystkich i mam nadzieję, że zabawie tu niekrótko, wnosząc tu swoje trzy grosze.
0

#88 Użytkownik nie jest zalogowany   vixer 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 10 October 2016 - 08:09

witam serdecznie
0

Udostępnij ten temat:

• 5 stron +
  • « Pierwsza