Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Co zmienilibyscie w fabule Spider-Mana 3? - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Co zmienilibyscie w fabule Spider-Mana 3?

#61 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 17 January 2009 - 09:23

Chociązby dlatego ,że był naciągany . I nawet tak naciągamnego wątku nie potrafili wykorzystać . heh
user posted image
user posted image
0

#62 Użytkownik nie jest zalogowany   wojtex71523 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 02 February 2009 - 15:32

spider-man 3 jest super :D

Następnym razem za takie, nic nie wnoszące do tematu posty będę cię nagradzał ostrzeżeniami. Przemyśl to.- dop Wookie
0

#63 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 02 February 2009 - 19:00

Odradzam pisanie tego typu postów gdyż :
-może tak nie być , ale to co piszesz świadczy o twojej inteligencji(lub wieku ,ale zakładam ,że przekroczyles 11 lat i potrafisz coś głębiej przemyśleć i proszę się nie czepiać tek granicy :D ) a przy czymś takim każdy ma wrażenie ,że jej poziom nie jest zabójczo wysoki.
-można być wyśmianym .Po prostu można być zwyzywanym od idiotów itd
-jakby wszyscy tak pisali ,to ta dyskusja nie mialaby sensu
-nikt nie bedzie sie interesowal tym co masz do powiedzenia

Taka mała rada ode mnie . A Spider-Man 3 może i był super,ale mimo to poniżej oczekiwań szerszej widowni . Ktoś kto cały czas ogląda tylko wybitne propozycje i jest "koneserem" po prostu znudzi się tym filmem i tak było nie jednokrotnie. Głównie dlatego ,że jest on przeładowany tym czym nie trzeba ale pisalem juz o tym tylokrotnie ,że ten kogo to interesuje i ma zamiar poznać czyjeś zdanie i głębiej nad tym pomyśleć już o tym wie .
dziekuje bardzo
user posted image
user posted image
0

#64 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 05 April 2009 - 19:18

Co bym zmienił/wywalił ze "Spidermana 3"??

- Wywaliłbym wszystkie tańce
- dałbym więcej "mroku" u Petera owładniętego przez symbiont. Coś podobnego w zachowaniu, które można było zobaczyć w Spidermanie TAS, czy w sezonie pierwszym "Spectaculara.."
- dodałbym właściwości kostiumu, które były podobne jak w komiksie, czyli że kostium mógł przeobrazić się w normalny strój.
- Przeniósłbym wątek z Venomem do następnego filmu. W tym filmie skupiłbym się na samym symbioncie i czarnym Spider-manie. i ewentualnie tym, że Brock znajduje symbionta.
- skupiłbym się na Sandmanie i Harrym-Goblinie. W końcu było co opowiadać w tym filmie: był konflikt wewnętrzny Petera, był Harry, który chciał się zemścić za rzekomą śmierć ojca i motyw Sandmana, który (w filmie) spowodował śmierć Wuja Bena.
- Zmieniłbym strój Goblinowi na bardziej klasyczny.. ale inny niż w "Jedynce" bo tamten też był slaby.
No.. to główne aspekty, które bym zmienił.

Acha.. i zmieniłbym aktorkę grającą Mary Jane:p
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#65 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 06 April 2009 - 21:47

Ja na pewno nie wywaliłbym tańców. Moim zdaniem to był bardzo dobry element filmu. Pokazanie czegoś nowego, że coś się w tym Parkerze zmieniło. Coś więcej niż nowa fryzura i groźne miny. Przy okazji (a raczej w założeniu) jest zabawne i na pewno zaskakujące.

0

#66 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 07 April 2009 - 21:22

Tzn, ten taniec w stylu Travolty" co idzie przez ulice jeszcze dawał radę i smieszny był, ale ten motyw Pubie był tragiczny... Przyznam się szczerzę, iż nie wiedziałem, że Parker umie grać na pianinie.. dla mnie mocno naciągane:/
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#67 Użytkownik nie jest zalogowany   Joe 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 195
  • Interests:Komiksy, Kino, Literatura.

Napisano 17 July 2009 - 08:28

W fabule SM3 zmieniłbym klika rzeczy.

- Parker swoją ciemną stronę pokazywał by nie w tańcach Travolty, lecz stał by się wredniejszy, brutalniejszy i prawie że by zabił jakiegoś zbira.
- New Goblin miałby raczej glinder po ojcu, i też kostium. Lekko ulepszony. I przez formułę goblina byłby szalony jak jego ojciec. Właśnie tego "ha-ha" przy postaci New Goblina mi brakowało.
- Sandman nie stał by się "dobry" na końcu tylko zwiał by pająkowi.
- Venom miałby większą role.

To chyba wszystko co bym zmienił.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."

0

#68 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 17 July 2009 - 11:47

Moje zmiany:
1.Wypierdziu z tanecznymi krokami parkera.Zamiast tego mógłby naskoczyc na ciotkę May
2.Więcej Venoma!!!!!!!!!
3.Inny wygląd new goblina
0

#69 Użytkownik nie jest zalogowany   Joe 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 195

Napisano 17 July 2009 - 11:50

Naskoczył na właściciela mieszkania.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."

0

#70 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 17 July 2009 - 18:11

Ale to za mało.
0

#71 Użytkownik nie jest zalogowany   Joe 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 195

Napisano 17 July 2009 - 18:35

Ah! zapomniałem jak zdzielił MJ w klubie! :>

0

#72 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 17 July 2009 - 20:21

To była z kolei przsada.Ja rozumiem ,że symbiote spidey jest zły ale bez przesady.To nie damski bokser.
0

#73 Użytkownik nie jest zalogowany   caterkiller 

• Lookin' @ sth?
  • PipPipPipPip
  • Postów 226

Napisano 03 August 2009 - 01:24

A propos tematu, bo właśnie znalazłem:

http://www.youtube.c...h?v=9J4rEQfV6Hc

Jeśli było, jeśli nie ten dział, etc., przepraszam.

0

#74 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 03 August 2009 - 09:32

Haha :) Genialna animacja! Wszyscy się pewnie zgodzą, że Venoma było za mało, ale skoro oficjalnie zginął, to ja już bym go nie przywracał do życia. Jak już chyba kiedyś mówiłem, zmartwychwstanie nie jest na filmowe realia.
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#75 Użytkownik nie jest zalogowany   caterkiller 

• Lookin' @ sth?
  • PipPipPipPip
  • Postów 226

Napisano 04 August 2009 - 00:34

Zdaje się, że się tu w końcu nie wypowiadałem na temat tego filmu. Ale w sumie jako odwieczny fanboy Venoma mogę powiedzieć, że szkoda gadać po prostu. ;f

0

#76 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomens33 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 8

Napisano 12 September 2009 - 13:02

ja bym chcial zeby spider man 3 wygladal tak
Jakas scena milosna peter and MJ (moze byc na pajeczynie)Gdy Peter jest na pajeczynie z MJ to z kosmosu spada symbiot i wchodzi na motor parkera peter i MJ schodza z pajeczyny i peter odwozi MJ do domu. Brock i Gwen umawiaja sie w kawiarni .Gwen caluje go w policzek brock mysli ze sa para .Harry Osborn zaplacil naukowcom zeby ulepszyli formule Goblina i juz ona nie wywoluje szalenstwa.Parker pomaga Gwen w nauce ona go podrywa. Mlody Osborn uzyl na sobie formuly i stal sie New GG(i ma ten snowbord zamiast glindera).GG atakuje Parkera (walka jest taka sama jak w spider man 3)i Harry udezyl sie w glowe i stracil pamiec, pózniej jest ta parada spider dostaje klucz do miasta.Peter jest w domu i wchodzi na niego symbiot. MJ jest u harrego , ona od niego wychodzi i on sobie wszystko przypomnial i chce sie zemscic na parkerze wiec kaze MJ powiedziec peterowi ze go nie kocha , ma mu dac liscik i powiedziec ze ma go otworzyc dopiero jak ona pujdzie(na kartce jest napisane: GG powrócil!! Ty mi zabrales ojca to ja tobie zabiore dziewczyne) i zrobila tak jak GG jej kazal.Peter jak wracal do domu to zobaczyl bandziorów którzy napadaja na bank wiec idzie tam i ich pobil ich tak bardzo ze byli cali polamani i nieprzytomni.Peter wraca do domu i mysli co moze zrobic wiec idzie do Harrego (walka jest taka sama jak w spider man 3 tylko harry nie dostaje bomba).Do Petera przychodzi ciocia May i on z byle jakiego powodu na nia nakrzyczal i ona wyszla.Brock sprzedaje zdjecia black spider mana.Parker pokazuje ze to fake i Brock zostal zwolniony z pracy. Peter idzie do Daily Bugle(jest to pare dni pozniej od kiedy pokazal ze zdjecia brocka to fake) i tam sprzedaje zdjecia i podrywa sekretarke JJ(nie pamietam jej imienia)pózniej Peter idzie przez jakas uliczke i jest tam lustro i zmienia swoja fryzure i patrzy w lustro tam widzi siebie jako potwora(Venoma)mysli ze to mu sie tylko wydawalo.Peter umawia sie z Gwen w clubie dzezowym(nie wiem jak to sie pisze)i jak oni ida do tego klubu to Brock ich widzi razem , podchodzi do nich i peter zaczyna sie z niego nabijac , Gwen sie z niego smieje i brock odchodzi.Wchodza do tego klubu noi tam sie dzieje to co w spider man 3 i peter wychodzi z klubu i jest na wiezy kosciola i mysli co sie z nim dzieje.Brock jest w kosciele.Peter uswiadomil sobie ze to moze byc wina tego kostiumu wiec podchodzi do dzwonu koscielnego i zdejmuje symbiota.Symbiot wchodzi na Brocka.
Venom niszczy pól miasta i porywa MJ peter sie o tym dowiaduje i chce uratowac ukochana ale wie ze sam nie da rady wiec idzie do Harrego i prosi o pomoc.Harry odmawia.Peter idzie na plac budowy gdzie jest uwieziona MJ Peter walczy z Venomem(venom mówi My jestesmy Venom)Peter przegrywa pózniej Venom zaczyna dusic Petera (tak jak bylo w spider man 3)i Peter juz nie moze oddychac i w ostatniej chwili New GG go ratuje pózniej jest walka Spider Man and GG vs VENOM.Venom ma lekka przewage pózniej on przebija Harrego i peter go pokonuje tak jak w spider manie 3 mlody Osorn nie zginal.Peter mówi wszystko MJ dlaczego tak sie zachowywal i ona mu wybaczyla.Na koniec jest pokazany cien Venoma i on mówi jeszcze sie spotkamy Parker.

Ja chcialbym zobaczyc takiego spider mana 3 :) :) :D ;) :rolleyes:
0

#77 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 12 November 2010 - 13:20

Jest kilka rzeczy które bym zmienił:

1. Głównym przeciwnikiem byłby Green Goblin (Harry Osborn) i Venom (Edward Brock Jr.)
2. Mary Jane i Peter Parker - Nie jako zagubiona para, ale pewne siebie przyszłe małżeństwo.
3. Sandman pojawia się wyłącznie w roli epizodycznej, mniejszej od Venoma w "SM3".
4. Peter pod wpływem symbiotu staje się coraz radykalniejszy, chwilami brutalny nie przebierający w środkach!
5. Ewentualnie Venom mógłby przeżyć i pojawić się wraz z Carnage'm w 4 części, idealnie podsumowując serię Raimi'ego.
0

#78 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 12 November 2010 - 19:12

- Ja Sandamana w ogóle bym wywalił, a jeśli już musiałby być to wolałbym go takiego jak w komiksie, czyli zwykłego, protego bandziora bez żadnych wątków familijnych z jego córką i robienia z niego dobrego człowieka.

- Skróciłbym wątek MJ i PP. Był stanowczo za długi przez, co w niektórych momentach zbierało się na ziewanie.

- Harry ma taki sam kostium jaki miał jego ojciec.

- Venom jest głównym przeciwnikiem Spidera, a jego wątek jest dłuższy.

- Venom nie ginie pod koniec filmu.

- Więcej scen z czarnym kostiumem. Na pewno przydałyby się sceny jak PP brutalnie postępuje z przestępcami. Oczywiście bez przesady (nie żeby był z niego drugi Carnage), ale mógłby np. pod wpływem Symbiota zabić jakiegoś bandziora. ,,Zabicie''. Sandmana to trochę za mało.
0

#79 Użytkownik nie jest zalogowany   Maximum Carnage 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 46

Napisano 10 July 2012 - 23:00

Usunołbym sand man'a i zmienił wygląd venoma. Goblin był niczego sobie ale i tak... kiczowaty : P
0

#80 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 11 July 2012 - 07:36

Ja też usunąłbym Sandmana jednak by było ciekawiej, Venom zabija New Goblina wcześniej. W ogóle w miejsce Sandmana wprowadziłbym dłuższe wątki z Czarnym Spider-Manem a następnie Venomem. Spider chcąc się zemścić za śmierć Harry'ego walczy z Venomem. No a koniec taki jak był.
Ja tu jestem szeryfem !
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users