Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Co zmienilibyscie w fabule Spider-Mana 3? - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Co zmienilibyscie w fabule Spider-Mana 3?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Arthur 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 15

Napisano 17 May 2007 - 19:04

Pytanie do Was wszystkich jak w temacie.

Ja mam kilka koncepcji, wedlug których przerobilbym ten film.

1. Calkowicie usunalbym z filmu watek Sandmana i villainami byliby Harry Osborn/New Goblin oraz Eddie Brock Jr./Venom.

2. Pierwsze 20 minut jak u Sama. Z tym, ze zamiast scen z Sandmanem dalbym randke Eddiego i Gwen. Np. w kawiarni.

3. Potem w czasie kinowym uzyskanym dzieki usunieciu Sandmana wstawilbym rozwiniecie watków Eddiego i Gwen. A wiec pokazalbym scene która pokazalaby religijnosc (nawet i falszywa) Brocka, móglby sie modlic i dziekowac Bogu za randke z Gwen, natomiast panna Stacy moglaby miec jakas rozmowe z Peterem po zajeciach u Connorsa zeby wyrazniej podkreslic ze wpadl jej w oko.

4. Watek Harry'ego i MJ dobrze zrobili, moze byc tak jak bylo.

5. Nie przerywalbym Spiderowi festiwalu ku czci. Niechby juz dostal te klucze.

6. Inaczej pokazalbym wplyw symbiota na Parkera. Móglby np. interweniowac przy jakims napadzie i naprawde brutalnie stluc przestepców, np. polamac im rece, obic im ryje o sciany, tak ze dopiero przyjazd policji spowodowalby opamietanie. Poza tym pokazalbym jak naskakuje z jakiegos blahego powodu na ciocie May. Odpuscilbym sobie te obciachowe "taneczne kroki". Moznaby pokazac, jak Black Spider zaczyna gardzic tymi, których broni, np. ratuje jakiegos czlowieka a kiedy ten chce mu podziekowac, mówi mu cos w rodzaju "Zjezdzaj".

7. Pokazalbym ze Brock nie mial dobrego wzorca! Dawidos podal w swojej recenzji swietny pomysl z ojcem. Koniecznie bym to wprowadzil. Pokazalbym wyraznie jak odrzuca go Gwen, a Eddie kieruje swa nienawisc na Parkera.

8. Finalowa walka. Niechby Spiderman nie dawal sobie rady z samym tylko Venomem (przynajmniej byloby to zgodne z komiksem) i w krytycznym momencie przybywa mu na pomoc Harry. Ja wiem, ze to nie fair zeby walczylo dwóch dobrych na jednego zlego i amerykanski odbiorca móglby sie zbulwersowac, ale bez Sandmana inaczej by sie nie dalo.

9. Wywalilbym wszystkie sceny publicznosci podczas ostatniej walki! Jak walczy Venom to do k**** nedzy chce ogladac Venoma a nie durna reporterke która podnieca sie ze wymodlila przybycie Spidermana.

10. Dobra nie znecam sie juz nad S3 bo to calkiem niezly film byl.

To tyle, jestem ciekaw czy macie jakies uwagi albo wlasne pomysly?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   nightcrawler_13 

• 8th wonder of the world
  • PipPipPipPip
  • Postów 588
  • Interests:Marvel, filmy, komiksy, rysowanie, granie, spanie...

Napisano 17 May 2007 - 19:54

W pewnym stopniu sie z toba zgadzam, ale po prostu bardziej bym rozwinal watek Venoma. Dalbym tez jakas jego rozwalke przed battle royale. Przeciez jak ja bym mial symbiota, to najpierw bym wypróbowal jego moc! Wystarczy jakby tylko kogos poturbowal...albo pól miasta zniszczyl.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Korges 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 169

Napisano 18 May 2007 - 04:10

Night CLawer ma racje. Mnie sie wydaje ze symbioth Venom poninien najpierw porwac gwe i pokazac jej co potrafi. Gwen by go odrzucila nazwala potworem powiedziala ze woli Petera przez co Venom by sie zdenerwowal i poszedl porwac MJ. SPider polecial jauratowac ale mu sie nieudalo i poszedl szukac sprzymierzenca. Poszedl do harego ten mu odmówil a reszte znacie z filmu.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Szyna 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 154
  • Interests:Pilka Nozna,Hip Hop,Spider-Man

Napisano 21 May 2007 - 08:00

Ja na pewno usunalbym te wszystkie amerykanskie flagi towarzyszace spiderowi przez pól filmu,pozatym w scenie finalowej,gdy Spider przybywal na plac budowy,te oklaski i chasla typu " Jest wymodlony przez nas Czlowiek Pajak,i lzy tych wszystkich ludzi,no to bylo troche zalosne
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupe?nie Ci nie idzie user posted image
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 21 May 2007 - 12:03

Użytkownik Szyna dnia May 21 2007, 09:00 AM napisał

Ja na pewno usunalbym te wszystkie amerykanskie flagi towarzyszace spiderowi przez pól filmu,pozatym w scenie finalowej,gdy Spider przybywal na plac budowy,te oklaski i chasla typu " Jest wymodlony przez nas Czlowiek Pajak,i lzy tych wszystkich ludzi,no to bylo troche zalosne

To jest pastisz...

Edit. Widze, ze sporo osób tutaj nie zalapalo, ze te amerykanskie flagi, brawa, lzy szczescia u publicznosci oraz "obciachowe" taneczne kroki Parkera to zabiegi wprowadzone celowo. Zauwazcie, ze jak Peter wchodzi do sklepu z ciuchami to dzwi otwieraja sie sekunde po zamknieciu i Parker wychodzi juz przebrany. To tez jest obciachowe? Nie? To w takim razie zrozumcie, ze to jest wprowadzone po to zeby pokazac "komiksowosc" filmu. Kazdy komiks jest pewnym skrótem, jest stworzony z lekkim przymrózeniem oka. Nawet genialny Batman: Rok Pierwszy.

0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 21 May 2007 - 12:08

No ale Spider-man to amerykanski film, a Sam jewst patriota...z Giertychem byli by ladna para... :D
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 21 May 2007 - 15:49

Ja bym w SM3 dal nastepujace zmiany:
- Zmienilbym strój Harrego(przecz z futurystycznym snowboardem)
- Wydluzyl okres Symbiote Spidey, niech zrobi jeszcze cos zlego, np. niech zlapie bandziora i mu tak nawali ze prawie go zabije.
- WIECEJ VENOM'A!!!
-Paszal won z tymi durnymi tancami na ulicy(troche zwobody git ale nie zeby mój bohater z siebie pajaca robil)

PS.Cale szczescie ze juz koncze gimnazjum i tym samym wydostaje sie z pod wladzy Sith i ich Mistrza, Darth Romana. Swoja droga to mu pasuje image z klipu Grupy Operacyjnej: Badz soba:] hehe Romek: SS Tottenkopf. ;]
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 21 May 2007 - 17:33

Użytkownik Revan dnia May 21 2007, 05:49 PM napisał

-Paszal won z tymi durnymi tancami na ulicy(troche zwobody git ale nie zeby mój bohater z siebie pajaca robil)

Mi sie to akurat podobalo :D
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 21 May 2007 - 18:47

Mi tez. A na dodatek to wazne w fabule bylo. Pokazywalo jak ludzie na niego patrza. Czyli na poczatku dziewczyny sie zanim ogladaly, potem jak na debila patrzyly.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   nightcrawler_13 

• 8th wonder of the world
  • PipPipPipPip
  • Postów 588
  • Interests:Marvel, filmy, komiksy, rysowanie, granie, spanie...

Napisano 21 May 2007 - 19:24

Witaj w klubie Revan :D

Dodalbym jeszcze jakas zajawke z Connorsem, przypuscmy Peter umawia sie z Connorsem na jakies wazne spotkanie, po czym Peter go olewa. Kiedy sie znowu spotykaja Connors robi sie wsciekly, i na przyklad zwezaja mu sie zrenice, albo skóra troche mu zielenieje, albo mocno popycha Parkera, po czym ucieka przepraszajac.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Zbyszek 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 27

Napisano 21 May 2007 - 19:30

Dobry jest twój pomysl nightcrawler :D
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

user posted image
user posted image
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1191

Napisano 21 May 2007 - 21:42

Mnie sie bardzo podobal sposób w jaki zostal pokazany "zly" Peter. Ta fryzura, te ruchy, wozonko, podrywanie Betty i Gwen, ten taniec, bójka w barze, olewka Connorsa i wykorzystywanie zauroczonej nim Ursuli... bomba. Absolutnie fenomenalna byla scena walki miedzy Parkerem a Harry w domu Osbornów. Cos wspanialego. Pokazala ze dobra walke da sie zrobic równiez z minimalnym uzyciem efektów specjalnych.

Z rzeczy które bym zmienil to wydluzyl bym watek Venoma i troche zmienil smigacz Goblina na podobny jaki byl w jedynce ale mniejszy zeby dalo sie zrobic ta pierwsza genialna scene walki.

0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 22 May 2007 - 12:56

Mi sie wozonko, bardziej agresywne nastawienie podrywanie Betty itd. podobalo, ale to tanczenie na ulicy to juz zenada.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Cannibal 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 102

Napisano 22 May 2007 - 13:07

Black Parker byl ukazany fantastycznie i mozemy tylko zalowac, ze nic praktycznie nie bylo o Black Spider-manie...Jestem jak najbardziej za Wookim, tym bardziej, ze Peter mial taki byc, a nie jakis smutas, który na kazdego naskakuje- taki byl w czasie drugiej clone Saga... Wydluzylbym watek Venoma i polatal drogi- symbole amerykanskie mi nie wadzily, tym bardziej ze wszyscy wiemy, jak USA dba o swoja reputacje, a kazda porazke potrafia obrócic w sukces i pokazac sie (once again!) z dobrej strony... chodzi mi o caly wyscig i zimna wojne z ZSRR, no ale te tematy to chyba juz nie na dzisiaj?
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1191

Napisano 22 May 2007 - 13:21

Cannibal

Ciesze sie ze podzielasz moje zdanie. Sceny ze zlym Parkerem byly fantastyczne a niektórzy nie rozumieja, ze pastisz=parodia i tak to wlasnie mialo wygladac. Celowo uwypuklone cechy których bysmy sie po pierdolowatym Peterze nie spodziewali tu zostaja postawione na pierwszym miejscu poprzez kontakt z symbiotem.

0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Cannibal 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 102

Napisano 22 May 2007 - 13:25

ale suuuper, niebawem nasze jaznie polacza sie w jedna!! :angry: Wtedy pogadamy o naszej CIEMNEJ stronie... hehehe...
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 22 May 2007 - 14:17

Trzeba przyznac ze Gdy Peter byl taki pierdolowaty , jakos mnie nie zachwycal , ale jego ciemniejsza strona jest extra ;)

BTW .Revan ! Darth Revan rulez \../(:angry:)\../

A tak pozatym to witam ! :D to mój 1 post ;)
user posted image
user posted image
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 22 May 2007 - 16:16

No my tez witamy ;)
A Peter- mozna bylo zobaczyc ze Tobey umie grac nie tylko ciape i faceta w pidzamie :)
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870

Napisano 22 May 2007 - 21:17

Powiem ze co tam by kazdy z nas nie dodal czy odjal to i tak wyszedl b.dobry film o przygodach najlepszego bohatera swiata:-)
Ja tak jak juz mówilem: wiecej black-spider, wiecej Venoma, no i wyciac kawaluniek evil-parker. Nie zrozumcie mnie zle, zostal ten moment swietnie zagrany przez Tobey'a i poczatkowe wozonko mi pasuje tylko moment jak juz na prawde zaczyna tanczyc bredgensa:P na ulicy jest troche nie tego ale w sumie to mi jakos szczególnie nie przeszkadza.

PS. Corey tytul Darth nie aktualny bo Revan na jasna strone przeszedl po zdradzie Malaka. Aha i BTW:::-----25maja-->30rocznicaEpisode IV "A New Hope"-----:::
Cale spoleczenstwo Star Wars fanów swietuje!!!

0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1191

Napisano 23 May 2007 - 12:20

Użytkownik Revan dnia May 22 2007, 10:17 PM napisał

PS. Corey tytul Darth nie aktualny bo Revan na jasna strone przeszedl po zdradzie Malaka. Aha i BTW:::-----25maja-->30rocznicaEpisode IV "A New Hope"-----:::
Cale spoleczenstwo Star Wars fanów swietuje!!!

Ale lojalnosc Revana juz raz okazala sie... watpiliwa jesli wiesz o czym mówie. :D

W jaki sposób spoleczenstwo fanów ma zamiar to swietowac bo chetnie bym sie przylaczyl. :D

Na szczescie nawet bez naszych poprawek SM3 to swietny film. Oby do czwórki.

0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users