Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Mój wlasny Super Heros - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 9 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mój wlasny Super Heros Na pewno takiego macie!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 634

Napisano 25 May 2009 - 16:32

Hej

Na pewno tak jak ja mieliście lub nadal macie swego własnego superbohatera, z imieniem, mocami (lub nie), wrogami, transportem.
Piszcie w tym temacie, kto wie może na to forum nawinie się jakiś wielki wydawca i wydacie swój własny komiks!

Ja na razie się wstrzymam. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 25 May 2009 - 16:45

Mój wymyślony heros?
Hmmm...

Człowiek w zbroi podobnej do tej Jango Fetta, napędzanej na jakiś superultragiga kryształ, dająca moc zakrzywiania czasu (ale broń Bóg podróży!)
(coś jak w prince of Persja, czyli chwilowe zatrzymanie czasu itp.)
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 25 May 2009 - 16:49

Ciekawa moc z zakrzywianiem czasu, a pozwól, że spytam outsider czy urodzony wódz?

Przepraszam drugi post mi się zrobił jak chciałem pierwszy poprawić.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 25 May 2009 - 17:03

Moj superbohater zwie sie Lightening. Tworzy w swoich dloniach wyladowania elektryczne. Posluguje sie katana, ktora rowniez moze zmienic w elektryczna bron. Zreszta juz kiedys opisywalem go w Fan Art'cie. Bialy kostium z kapturem.
Natomiast drugi nie posiadalby zadnego kostiumu, za to mialby jedna metalowa reka po kolana. Narazie jest bezimienny.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 25 May 2009 - 17:16

Masz na myśli "Lightning" czyli piorun, no spoko mój super heros jest z tych co nie mają mocy, w gruncie rzeczy to facet który biega z nunchakiem po dachach, na razie muszę kończyć na trening lęce
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 25 May 2009 - 17:19

Co do mojego..jego charakter można by opisać jako "Dr. House" ^^
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   TIGER444 

• Revan`s apprentice
  • PipPipPipPip
  • Postów 528

Napisano 25 May 2009 - 17:52

Ja kiedyś wymyśliłem sobie taką historyjkę: W jakimś kraju (nie ustaliłem jeszcze pochodzenia bohatera) wybuchła bomba termojądrowa. Bohatera oczywiście nie zabiła :lol: oczywiste. Ale zmieniła jego "układ" (?) genetyczny. Po takiej oto zmianie nasz heros mógł zmieniać swój organizm we wszystko czego dotknął naumyślnie (czyli w celu zmiany, bo np. jak mył ręce to się w wodę nie zamieniał :P). Dzięki temu mógł zamieniać się w wodę, ogień, metal, drewno, nawet w gaz...wszystko praktycznie. Wszystkie typy tworzywa zostawały zapamiętywanie w jego DNA i dzięki temu nie musiał łączyć się z danym tworzywem drugi raz. Po za tym nie miał jakichś tam super mocy a`la super-siła, szybkość itp.. Chciałem mu je dać, ale sobie myślę "Po co" ?? Chce kogoś pobić zamienia się w np. stal i BUM. itp. Charakter?? Coś w rodzaju Deadpool`a :P. Pseudonimu nie wymyśliłem. Czasami mówiłem na niego DNAxes. Wymyśliłem go w 5 klasie podstawówki. Teraz jestem w II gimzazjum. Po za tym nikogo nie wymyśliłem. Chciałem, ale każdy to prawie kopia kogoś z Uniwersum Marvel`a.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 25 May 2009 - 20:14

TIGER444, niezła koncepcja i nie martw się tym, że większość twoich pomysłów wydaje się "zrzynami", mi ciągle się wydaje, że mój heros to tępa podróba Daredevila.
Darth, niezły charakter. Sarkazm jest wskazany zawsze.
"Nightingale", bo tak na razie ma na imię mój bohater, z charakteru ma sporo z postaci ze starych kryminałów (coś powiedzmy między Boghartem i Batmanem), postanowiłem uczynić go też outsiderem (odseparować go od innych herosów mojego uniwersum). Jak już pisałem nie ma on mocy, ogranicza się do walki wręcz (nunchako i shurikeny w pasie, plus świece dymne). Jako środek transportu koniecznie porządny motor.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Darvel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 59

Napisano 04 June 2009 - 19:45

Jestem tu nowy i postanowiłem opublikować moją postać:

Darvel

Prawdziwe imię i nazwisko: Matthew Graves
Poprzednie pseudonimy: Ryzykant, Shadow
Wzrost: 196 cm
Waga: 89 kg
Kolor włosów: Blond
Kolor oczu: Niebieskie
Zajęcie/zawód: Uczeń
Narodowość: Vanteg City/ USA
Miejsce narodzin: Vanteg City
Znani krewni: Hank Graves, Erie Graves, Nathan Graves, Kelly Graves

Powiązania z grupami: The Heroes
Pierwsze pojawienie się: The Darvel: True Story

Zdolności:
Posiada niesamowitą zręczność, rozwinięte zmysły i zdolność nadludzkiego skupienia co daje mu możliwość reagowania ponad sto razy szybciej niż przeciętni ludzie. Potrafi walczyć i jest silny niczym dziesiątka mężczyzn. Ma wystarczająco dobrze wyuczone techniki walki

Uwagi:
Jest osobą wrażliwą, rzadko się denerwuje ale gdy to już nastąpi lepiej nie wchodzić mu w drogę. Ma bardzo ironiczne poczucie humoru. Częściowo wadą jest to że ponad wszystko dąży do osiągnięcia celu. Nienawidzi niedokończonych spraw

Biografia:
Urodził się 31 sierpnia 1991 r. Jego matka, Erie była handlowcem zaś ojciec Hank, kierowcą. Od urodzenia nie był normalnym dzieckiem, rozwijał się o wiele szybciej i charakteryzował się nadnaturalną siłą i zręcznością jak na swój młody wiek. W swoje ósme urodziny w trakcie wypadku samochodowego stracił ojca a on sam doznał uszkodzenia ośrodków pamięci przez co zapadł w częściową amnezję. Wtedy też jego nadludzkie moce znikły a matka i brat, Nathan przemilczeli ten fakt. Niewiele dni później urodziła się jego siostra., Kelly. Gdy Matthew pojechał na wycieczkę klasową do Lionet Labs wywrócił się na rozlanej plamie i wpadł w szafkę pełną preparatów chemicznych. Wszystkie rany znikły w trybie natychmiastowym i w tym momencie przygaszone moce ujawniły się. Z czasem zaczął uświadamiać sobie że nie jest jednym ze zwykłych nastolatków. W tamtym czasie przyjął imię Darvel i stał się samozwańczym obrońcą Vanteg City. Gdy miał 21 lat zmarła mu matka co również go dobiło. W pracach zespołowych najczęściej jest liderem, z czasem umocnił swój charakter i stał się dobrym przywódcą. Dzięki jego osobie do miasta trafiło wielu bohaterów. Swoje umiejętności walki zawdzięcza wczesnym treningom Krav Magi oraz Judo. Trenował sztuki walki zaledwie dwa lata zaś reszty nauczył się w praktyce.

Dodam też że moja postać doczekała się serii opowiadań, komiksu oraz serialu ( remake w te wakacje )
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 04 June 2009 - 22:59

Siema Darvel

A gdzieś można zobaczyć/przeczytać ów komiks?? Może jakiś link??

Pozdrawiam
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Darvel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 59

Napisano 05 June 2009 - 23:55

Komiks jest ale na papierze za to, w te wakacje wychodzi komiks opowiadajacy cala historie w wersji elektronicznej. Chętnych co do serialu zapraszam na:
http://thedarvel.prv.pl/pl/001/

Dołączona grafika

PS: Zapraszam do strony w opisie- PBF o super bohaterach!!
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Gadziu1115 

• Polski Spider-Man
  • PipPipPipPip
  • Postów 829
  • Interests:* animacja<br />* dubbing<br />* manga<br />* anime<br />* zjawiska paranormalne

Napisano 10 June 2009 - 22:09

Miałem okazję w szkole obejrzeć Darvela. Moją opinię już znasz. Czas na mojego superhero ^^

Prawdziwe imię i nazwisko: Adam Powałka
Tożsamość: Początkowo tajna, lecz podczas napadu na szkołę wiele osób ją poznaje
Nick: Naznaczony
Wzrost: ok 170 cm
Waga: ok 60 kg
Kolor włosów: Blond
Kolor oczu: Niebieskie/ zielone <---jako naznaczony
Zajęcie/zawód: Uczeń gimnazjum/łowca demonów
Status prawny: niekarany
Stan cywilny: wolny
Narodowość: Nieznane
Miejsce narodzin: Nieznane
Znani krewni: Nieznani
Zdolności: Miotanie płomieniami, super siła, szybkość, super skoczność, wyostrzone zmysły, umiejętność chodzenia po ścianach (jak shinobi w "Naruto"), bardzo wysportowany, mistrz le parkouru
Uwagi: Z wzrostem potęgi staje się agresywniejszy
Biografia: Gdy był mały w jego kraju panowała wojna. Ojciec zginął jako żołnierz. Ocalony i pozbawiony matki zyskał piekielne moce i panowanie nad ogniem. Trafił pod opiekę Belzebuba. Ten napotakł mnicha, który chciał odbić małego chłopca. Pokonany Belzebub stracił chłopca i ten trafił do mnicha.
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 14 June 2009 - 21:30

Darvel, naprawdę super,aż brak mi słów. Gadziu, ciekawy pomysł, może jakieś powiązanie Belzebuba z ojcem "Naznaczonego".

Cóż, jeśli chodzi o mnie to czas na garść szczegółów:

Imię: Nathaniel Graceheart
Pseudonim operacyjny: Nightingale (z ang. słowik)
Wzrost: 190 cm
Waga: ok. 80 kg
Kolor włosów: blond
Kolor oczu: niebieskie
Zawód/Zajęcie: student/zamaskowany mściciel
Status cywilny: kawaler
Status prawny: niekarany
Narodowość: przyznaje się do polskich korzeni
Zdolności: gruntowna znajomość ninjitsu, umiejętności detektywistyczne
Biografia: Nathaniel Graceheart od dziecka był samotnikiem, nieśmiały, tłumiący swoje emocje czasem gnębiony przez rówieśników. Chętnie uciekał w świat książek i filmów silnie utożsamiając się z postaciami. Jego problemy zaczęły się w liceum, okazało się, że skrywane w jego psychice uczucia wybuchały z zdwojoną siłą, powodując niekontrolowane napady agresji również wobec samego siebie. Po maturze Nathaniel wpadł w "złe towarzystwo" , stał się sympatykiem ultra-narodowej frakcji dając upust swoim emocjom. Wszystko się zmieniło kiedy poznał Horigammę, właściciela pewnego dojo, które narodowcy spalili. Hirogamma ulitował się nad młodzieńcem, który przyszedł do niego błagać o wybaczenie i zabrał go ze sobą w podróż do Japonii. Tam Nathaniel rozpoczął dwuletni trening nijnjitsu, połączony z treningiem medytacji dzięki której zaczął panować nad swym gniewem. Po czasie spędzonym u Hirogammy, mistrz wezwał do siebie ucznia i oznajmił mu, że Nathaniel musi odejść ponieważ nie jest gotów by osiągnąć oświecenie i nie rozumie kodeksu bushido. Przybity i rozgoryczony chłopak postanawia poszukać pojechać do kraju swych przodków i osiedla się w Nova Varsovia. Będąc świadkiem zła i niesprawiedliwości w mieście przybiera imię jakim nazywała go jego pierwsza i największa miłość i pod osłną nocy walczy z przestępczością, ale również z samym sobą i swoimi lękami.

Ta historia jest niedopracowana, postaram się nad nią jeszcze popracować, ale na razie to co sądzicie moi mili!
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Darvel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 59

Napisano 14 June 2009 - 22:49

Wyświetl postUżytkownik m2reily dnia Jun 14 2009, 11:30 PM napisał

Darvel, naprawdę super,aż brak mi słów.

Dla takich chwil się żyje :(

A co do twojej postaci to tak:
1. Nie wiem czemu kojarzy mi się z Nightwingiem
2. Czemu kolejny bezmocowy bohater?

Prawda jest taka że bohaterzy komiksowi powolutku umierają śmiercią naturalną a kolejne postacie to remake ich mocy w innym wydaniu. Nie wolno więc zamykać się w detektywistycznych zapędach a'la Batman czy jego zgrana paczka Robinów, Batgirlów i innych toperzy.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 15 June 2009 - 09:37

Wyświetl postUżytkownik m2reily dnia Jun 14 2009, 10:30 PM napisał

Po czasie spędzonym u Hirogammy, mistrz wezwał do siebie ucznia i oznajmił mu, że Nathaniel musi odejść ponieważ nie jest gotów by osiągnąć oświecenie i nie rozumie kodeksu bushido.

Nie czytuje komiksow z Elektra, ale ogladalem film i wlasnie ta czesc historii Twojego bohatera przypomina mi fragment z filmu. Czy to bylo zamierzone ?
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 15 June 2009 - 09:52

Można tak powiedzieć, Elektra jest była inspiracją dla mojego herosa, więc postanowiłem wykorzystać podobny wątek. Co do komentarza Darvela, to zbieżność z Nightwingiem, wynika pewnie z podobieństwa imion i może trochę wyglądu (choć staram się to zmienić). Co do "niemocy", to powiem że tacy herosi będą też potrzebni bo załóżmy, że np. przywracamy Matt'owi Murdock'owi wzrok, to czy wtedy przestałby być Daredevilem, dzięki treningowi nadal może walczyć i być super herosem. Nie neguje oczywiście bohaterów z mocami, ale tacy "zwykli" też są potrzebni.

http://www.ugo.com/channels/comics/heromac...eroMachine2.asp

To polecam, jakbyście chcieli pobawić się wyglądem swoich postaci.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Darvel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 59

Napisano 15 June 2009 - 12:06

Oddając mu wzrok nie zabierasz mu innych wyczulonych zmysłów chociaż podejrzewam że sam by sobie zasłaniał oczy.

PS: Hero Machine znam od dawna i kiedyś to było super narzędzie

Dołączona grafika
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 23 June 2009 - 09:43

Darvel, lubisz Daredevila, prawda?

Co do mojego Super Herosa, to nazywa się Unique. Niedługo zarzucę rysunkiem (niektórzy niech nie cwaniakują, strój, który pokazałem na DeviantArcie jest nieaktualny). Uznałem, że nie ma co dawać mu jakiś supermegaultra wypasionych mocy i po prostu ma nadludzką siłę, potrafi latać i jest bardzo szybki.
Jego originu na razie nie przedstawię- komiks powstaje i wkrótce zobaczycie pierwsze strony.

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Darvel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 59

Napisano 23 June 2009 - 11:19

A no lubie ale to coś zmienia?
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 23 June 2009 - 12:57

Twój bohater pod paroma względami bardzo nim pachnie.

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

Udostępnij ten temat:

• 9 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users